Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Witam !!! Agatha2007 współczueję ! To że lekarz powiedział Ci że nie bylaś wogóle w ciazy to jakaś bujda bo 12 lekarz nie obali tego co na usg widziało kilku innych ... nie wiem co powoedzieć Co do lekarza powiedział że wyniki M są dobre więc nie wiem co mysleć .... powiedzcie coś ... zrobil mi usg no i oczwiście badanie ginekologiczne i tyule bo wszystko ok i powinnam zajśc w ciąze i jak zajde mam sie pojawić a jak nie to we wrzesniu mam przyjść bo minie rok staranek .... Nie wiem co mysleć o wynikach bo Nueva mówi coś innego ale gnek też sie zna .... P.S. Daga nie ma netu a po drugie jest cały czas u kuzynki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko, niestety nie wpadłam.... choć bardzo bym tego pragneła... Ostatnio jestem strasznie zabiegana. Myślałam że w tym tygodniu mi sie zwolni a jednak jest jeszcze gorzej. Liczę na to, że nastęny będzie wolniejszy. przyznam sie szczerze, że włanczam topik i czytam go tylko powierzchownie, bo niemam czasu dłużej posiedzieć. A wogóle to podczytywałam kiedyś topik o podobnej nazwie jak ten i zauważyłam , że prawie wszystkie tam jesteście. I wogóle bardzo dużo tam ludzi. Aż mnie to przeraża że aż tyle osób musi się borykać z takim problemem. Boję sie że jak już wkońcu zajdę w ciąże drugi raz, to jak wtedy będzie? Niewiem czy zniosłabym to jeszcze raz. Mam nadzieję jednak że Bóg będzie łaskawy dla mnie i pozwoli mi zostać mamą. No i Wam również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew domyslam sie który topik czytaaś .... hehe jesteśmy (byłysmy) tam i tam poznałysmy sie - ja, daga, balbinka, Madusia, Gawit i dużo innych kobit :D A jak juz pewnie wiesz to ja nie pisze tam już :D Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem Lola, bo ja go tylko oglądałam, bo on ma 400 stron więc niemam kiedy tego przeczytać. A jeśli można spytać, to dlaczego założyłyście ten skoro wszystkie tam pisałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola chcialam o cos zapytac ale juz mi Daga npisala eska powiem tylko tyle i sorki za brzydkie slowa zajeb............... BYM TYCH LEKARZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew założyłyśmty ten topik bo tam były spory, nie porozumienia ja odeszłam, Daga też a reszta chyba jeszcze pisze ... Chce tylko powiedzieć że przed 20 godziną umarł syn kuzynki Dagi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia jesli chodzi ci o to co przed chwilą napisałam to Daga mi pisała już wcześniej tylko ciezko sie pisze o tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga o rany,przykro mi! A co sie stało? Oczywiście jeśli można wiedzieć I przepraszam że zapyrtałam o poprzedni topik, to nie moja sprawa, ale nie chciałam odbudować złych wspomnień. Już więcej o nim nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola ja sie zryczlam jak przeczytalam tego eska kurwa mac zachcialo sie lekarza strajkowac przyszla z zagrozona ciaza do szpitala nawet jej kroplowki nie podali a to podstawa i porod naturalny.Tam gdzie ja rodzilam i u nas w Swinoujsciu robi sie szybka cesarke w takich przypadkach ewidentny blad lekarzy zreszta nie wiem ktory z kolei pieprzone konowaly nie lekarze wsciekla normalnie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka pewnie ze pwdamy tu napisz zaraz po wizycie jak sie czujecie i co gin mowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dziękuję wam. Mały był bardzo słaby jak na swoją wagę i lekarze dawali mu tylko 15% szans. Ale to zawsze było 15%.... Ew zgłosiła się w piątek w zeszłym tygodniu z bólem podbrzusza i kręgosłupa do swojego lekarza. Ten ch*** je*** powiedział jej, że niema miejsca w jego szpitalu i ma iść do innego. Od razu pojechała. Najpierw niechcieli jej przyjąć bo zła**s niewypisał jej skierowania. W końcu po południu przyjeli. W sobote zaczeli podawać jakieś czopki i tyle. W poniedziałek okazało się, że ma jakąś bakterię w krwi (jedyne badania jakie robili to morfologię i ktg). We wtorek wieczorem zaczęła rodzić normalnie i te sku*** wtedy jej kroplówkę. Niezadziałała, a lekarz na to - kilka godzin za późno niestety. To gdzie sku*** był przez ten cały czas!!! Przecież leżała z bólami od piątku a oni no-spę kazali brać... Sorry za wyzwiska ale normalnie się we mnie gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga strasznie mi przykro. Siedzę teraz przed kompem i tak samo ich wyzywam. Domagają sie podwyżki a ciekawe za co ma się im należeć? Wystarczająco można zarobić na łapówkach. Mam takie samo podejście do nich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyny!!🌼 Już się melduję, niestety miałam taki nawał pracy(robienie referatówi, uczenie się) bo jutro ide do szkoły a tu już niedługo sesja:-(, że nie miałam nawet czasu napisać. Daga bardzo mi przykro:-( zabiłabym takich lekarzy, to jest straszne jak oni podchodzą do pacjentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Daga ja sie na ten temat nie wypowiem bo moje zdanie nzasz ... powiem tylko że lekarzom sie podwyżki nie należą (chyba że tylko niektórym) a nie wyobrażam sobie jacr=e są lekarze na zachodzie skoro mówią że to my mamy najlepszych lekarzy właśnie w polsce ... no cóż ... A u mnie dziś termin @ której nie mam bo oczywiście zaliczy spóżnienie ... troche mnie juz podbrzusze pobolewa no i dziś objadu nie zjadałam bo chciało zwracać :p Miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga- bardzo mi przykro...nie bede oryginalna ale tez mam zamiar wytłuc kilku \"specjalistów\" wrociłam z usg, gin powiedział ze wszystko w jak najlepszym porządku, ale starać sie jeszcze nie pozwolił. nie znam sie na wynikach, ale napiszę wam,moze ktoś zerknie i mnie oświeci. \"trzon macicy w przodozgięciu o wym AP 25mm (...), endometrium szer 3,6mm (...) o równych granicach. jajniki ok, prawy 33x20 mm z pęcherzykiem o śr. 14mm, lewy 27x19mm. zatoka douglasa wolna.\" powiedzcie mi czy te endometriumnie za cienkie? dziś mam 14 dc,zwykle mam cykle 28 d. no i ta macica... strasznie mała,ale gin mówi ze jest ok. (i powiedział ze ta położna która mimówiła ze pewnie poronię jeszcze raz czy dwa z powodu małej macicy jest po prostu głupia.) i jaki powinien być pęcherzyk skoro dzis miałam mieć owulację? jak ktoś coś mi powie w tymtemacie to bede bardzo wdzieczna. balbinko, to wspaniale ze u ciebie wszystko się ładnie rozwija :) lola u, moze jednak @ cię nie dopadnie? trzymam kciuki. pozdrawiam wszystkie dziewczynki i zyczę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .... Balbinka ja bym sie nie napalała za bardzo ale może akurat .... powiem tylko że nie jedzcie z nikim nigdzie w ciemno .... minimonia ja na wynikach sie nie znam ale czekajmy na Nueve ... skoro to dzień owulejszyn to mam nadzieje że noc będzie owocne :p A co do mnie to @ dalej nie ma ale napewno w ciązy nioe jestem bo skoro Nueva mówiła że plemniczki coś nie takto w jaki sposób ??? Tylko co z interpretacją wyników mojego M przez ginka ? On mówił ze jest ok .... a propo M sie chciał zarejstrować do lekarza od męskich spraw ale baba w recepcji powiedziała ze strajki i że nie przyjmują więc pytam za co oni chcą te podwyżki skoro mają ludzi gdzieś i liczy sie tylko kasa a jak trzeba to lekarza nigdy nie ma ??? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ❤️❤️❤️❤️❤️ Choć nie zawsze znajdę czas i siłę żeby coś napisać to zawsze znajduję choć chwilkę by poczytać co u Was. Jednak ostatnio nie pisałam z innego powodu. Nie wiedziałam co mam powiedzieć Dadze odnośnie jej kuzynki. Wtedy, kiedy przeczytałam co się stało byłam w stanie tylko rzucać k....mi. I w zasadzie mi nie przeszlo. Sorry Daga🌻 ale nie mogę nawet powiedzieć, że jest mi po prostu przykro. Przykro jest mi wtedy, kiedy można powiedzieć \"Bóg dał, Bóg wziął\". A tu chyba wziął k...a lekarz!!! Po prostu prokurator. Tylko weź poradź sobie przed wymiarem sprawiedliwości z tymi sk......nami, bo z lekarzami to za dużo powiedziane. Pierwsza podstawowa sprawa to to, że nie przestrzegają podstawowego prawa pacjenta - prawa do rzetelnej informacji. Mam wrażenie, że traktują pacjentów jak idiotów. Całym sercem jestem z Twoją kuzynką i z Tobą. I tu do Loli🌻, jak będziesz następnym razem u swojego ginka to powiedz, że inny lekarz (też ginek) powiedział, że wyniki Twojęgo M. wskazują zespół OAT i, że teraz czekacie na wizytę u męskiego lekarza. Założę się, że zrobi ciężko zdziwioną minę i zobaczysz co Ci powie. Lekarze zwykle są w kłopocie kiedy pacjent używa terminologii medycznej. A im więcej się pacjentowi powie, tym mniej trudnych pytań, tym mniej kłopotów. Minimonia🌻 według mojej skromnej wiedzy Twoje wyniki są w najlepszym porządku. Nic dodać, nic ująć. Następna sprawa: zastanów się czy kojarzysz takie sytuacje, żeby w połowie cyklu (albo w okolicach połowy) bolał Cię brzuch w sposób podobny do bólu okresowego, z tym, że trwający kilka godzin. Jeśli występuje taki ból to masz dokładną informację kiedy pęka pęcherzyk. A dalej to już wiesz co robić po tym jak pęknie :P Nie wszystkie kobiety tak mają, a jeśli mają, to najczęściej nie potrafią odpowiednio zinterpretować tej informacji. Ja tak mam i dzięki temu wiem kiedy jest owulejszyn, kiedy jej nie ma albo kiedy jest nieprawidłowa (nie pękł pęcherzyk na czas i zrobiła się torbielka w jajniku). I wielokrotnie potwierdziło się to u lekarza. Poobserwuj swój organizm, a on da Ci informacje, które będziesz mogła wykorzystać z korzyścią dla siebie ;) Poza tym, \"ten właściwy dzień\" można jeszcze poznać po wydzielinie. Przed jajeczkowaniem występuje gęsty, biały śluz. Dokładnie wtedy gdy masz ten najlepszy moment, pojawia się wydzielina przezroczysta i mocno ciągliwa. Po owulejszyn wszystko jest dość \"suchutkie i czyściutkie\". No, a potem przygotowuje się do następnej @. A w ogóle to byłaś u któregoś z tych lekarzy, co podałam Ci namiary? Jeśli tak, to jakie wrażenia? Pozdrowionka dla wszystkich dziewczynek 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A im więcej się pacjentowi powie, tym mniej trudnych pytań, tym mniej kłopotów. Miało być: \"A im mniej się pacjentowi powie, tym mniej trudnych pytań, tym mniej kłopotów.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, dopiero z pracy wrociłam...padam na pysk. nueva- byłam u doktora M.- bardzo miły pan tylko gadać za bardzo ze mną nie chciał, myślał ze ja tylko na usg a ja chciałam też wizytę. no ale w sumie nie było o czym gadać bo starac się i tak nie mogę, więc zapłaciłam tyklo za usg :) ale wrazenia bardzo pozytywne- dzieki za namiary jeszcze raz 🌼. a z tymi śluzami i innymi objawami owu to jestem dosyć dobrze zorientowana, prowadzilam kilka miesięcy dosyć szczegółową obserwacje cyklu- sluz, tempka, szyjka macicy plus dodatki typu ból owulacyjny, ale ten ostatni to pojawił się tylko raz i wtedy akurat zaszłam w ciązę. prawdopodobnie wczesniej pęcherzyk u mnie nie pękał, ale pozniej piłam zioła na podniesienie płodnosci i od razu podziałało. staranka odkładam na jakiś czas, poczekam az endo \"zgrubnie\" :), nic na siłę. w przyszłym tyg mąz ma się przebadać, mam nadzieję ze wsio bedzie ok. a jeszcze coś mi się przypomniało. rozmawiałam dziś z wujkiem, on ma znajomego zielarza, i strasznie mi go polecał. jakaś babeczka z jego rodziny starała się o dziecko 2 lata, potem porobiła badania i lekarze w zasadzie nie dawali jej szans na zajscie w ciążę. a zielarz popatrzył na wyniki, zrobił odpowiednią mieszankę i dał jej gwarancję ze w ciągu max 3 czy 4 miesięcy zajdzie...i zaszła! urodziła synka, 5 miesięcy pozniej znów była w ciązy. az sama się zastanawiam czy się nie wybrać do tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimoniu to może spróbój sie wybrać do tego ziezarza, przecież może nie zaszkodzi. Jakie macie plany na niedzielę? Ja wybieram sie na komunie do bratanka. Właśnie wstałam, żeby podreperować włosy i ogółem wypada jakoś wyglądć. Życzę Wszystkim miłego dnia, bo ja zajrzę dopiero wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Sorki, ze niezaglądałam od piątku ale byłam tak zmęczona, ze cały czas leżałam. Pogrzeb był w piatek... Oboje są na środkach uspokajających. Balbinka - fajnie, że czujecie się dobrze. Loluś - idzcie do specjalisty. Trzymam kciuki. Minimonia - niestety nieznam się na wynikach ale widzę, że Nueva jest specjalistka :D Agula, Ew - dzięki. Pierssi zaczynają boleć...Pewnie niedługo @ przyjdzie... Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwkczynki, Dagus strasznie mi przykro to jest taki niesprawiedliwe...... ja juz coraz wieksze mam problem z wcisnienciem sie w swoje spodnie to juz 3,5 miesiaca, obajwy meczace mnie przeszły.....mialam w czwartek robione usg gentyczne tzn mierzona przeziornosc faldu karkowego to chyba tak sie nzaywa i wyszla 0.9 co ozn b dobrze i mierozne mial dzidzia kas nosowa ale nie pamieta ile wiem ze lakarz pow ze ba dobrze i wyniki sa ksiazkowe.....dzidzia ma ponad 8 cm i to chyba on ale to tak na 80% w domciu sie nudze bo ilez mozna sprztac sadzic kwiatki i gotowac coraz czesciej odwiedzam bilioteke a od jutra zaczynam cwiczenia dla kobiet w ciazy, przyttylam 0,5 kg;-]pozdrawiam wszystkie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dagusiu eh szkoda gadać!!!Życie jest bardzo niesprawiedliwe!!!! Pozdrawiam Was kobitki :) U mnie ok, tylko zmęczona jestem po pracy i dlatego nie piszę, ale czytam Was regularnie :) Buziaki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka1985 gratuluje zdrowej dzidzi.Daga Balbinka Lola i reszta dziewczyn kochanych❤️ Ale mnie lepek boli po 3 kawalersko panienskim jak zwykle chylopy pily na umor a ja mam kaca.Jutro jakuba mam a potem 2 dni wolne czwartek pitek przepracuje i 3 dni wolne oj przyda mi sie odpoczynek. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .. Kalinka moje gratulejszyn :D Balbinka Daga {kwiat] Nueva ❤️ U mnie 31dc a @ nie widać i tempka skoczyła do 37 jak nigdy Znowu coś nie tak ..... ach... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny slonefzny poniedzialkowy dzien.Zycze udanego tygodnia dla mnie ten tydzien bedzie pelen emocji ale odpoczne sobie troszke bo tylko 3 dni pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Madzia - tylko do wesela się wykuruj :D Lola - zrób tescik . U mnie 22dc i dzisiaj tempka skoczyła do 37,1 więc może??? Kalinka - super, że dzidzia zdrowa. Gratuluję! :D Gawit- dzięki. Ja też ledwo zywa chodzę i nic mi się niechce. Balbinka- moze spróbój syropu z cebuli. Mąż przynósł hot-doga. Mniam paróweczka. Pozdrawiam Was wszystkie. Jesteście kofane i najwspanialsze 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ...... Daga czyżbyś zaczeła mierzyć tempke ? Mama nadzieje że zaciązyłaś :p A u mnie @ nie ma ....... Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×