Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Dorcia_ dobrze że tomografia wyszła dobrze👄 Nie wiem co Ci doradzic aby ona jadła, mój Gabi na szczescie zaczął jeść ładnie i nawet zrobił sie straszny głodomorek, własnie w jego menu wprowadzam kaszki i deserki no jakos nam idzie, nie duzo ale zawsze troszke tego zje- woli bardziej flaszke albo cyca, mysle ze sie nauczy i przekona do łyżeczki. Aniu fotki beda jak brat zgra mi je na CD;) Bedzie co oglądac, bo chrzest udany;) Jade teraz poogladac hustaweczki dla Gabrysia bo chcemy mu kupic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam dzis na allegro taki kojec-kołyske: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=458999883 i mam zamiar kupic tę hustaweczke: http://www.allegro.pl/item457083486_super_hustawka_rock_in_comfort_z_usa_polec.html jak nie da sie kliknąć na link to skopiujcie bo tutaj czasami oddziela link;) Co myślicie o tej hustawce? Chciałabym aby sama sie bujała i była na teraz i na potem- na troszke dłużej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit trzymaj się dzielnie i nie daj się chorobie!!! A ja dziś za radą Agatki będe malutkiej mojej Izie dawać kaszke. Może to zacznie jeść, bo dokarmianie jej mlekiem zupełnie mi nie idzie. Tylko dużo krzyku z tego jest a prawie nic się nie da jej wsisnąć. TRZYMEJCIE KCIUKI ZA MOJEGO NIEJADKA ŻEBY KASZKA JEJ SPASOWAŁA I ZACZEŁA WRESZCIE JEŚĆ. Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) gawit_79 szybkiego powrotu do zdrowia życzę 🌻 A do mnie dziś przysłali wózek i okazało się, że jeszcze nim nigdzie nie zajadę bo zapomnieli dorzucić kółka :) ale pewnie dostanę je jeszcze w tym tyg. bo z miejsca dzwoniłam do faceta i chciał jeszcze dziś wysłać :) a wózek mamy taki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=452998830 kolor oliwka pistacja Niejadku Dorci mam nadzieję, że kaszka będzie smakowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit zdrowia i jeszcze raz zdrowia życze👄 Dorcia❤️ czekam na relacje z karmienia;) mam nadzieje, że kaszka posmakuje Izuni👄 kamika bardzo ładny wózek;) dobry wybór, aby Wam służył jak najdłuzej, Aniu mysle, że tu jeszcze dzis lub po północy zaglądniesz:D ciumki dla Roczniaka👄 Gosiu co sie dzieje? Taka cisza jest okropna. Jutro napisze smska do Gosi👄 Ide pyniać, bo moje chłopaki juz dawno śpią:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOCHANE👄👄👄 Przepraszam ,że tak milcze:(,ale nie mam komputera bo mi go zabrał mąż-jutro wraca z Radomia.Mam jeszcze jeden komp w domu ,ale nie jest mój tylko mojej siostry........co niektóre z Was wiedzą jaką ja mam siostre....obecnie kożystam z okazji bo POSZŁA do szkoły. Balbinka👄 Gabrysia co to za chorowanie?kuruj się szybko:D Przed momentem oglądałam Twoje fotki na naszej klasie-słodka z Ciebie dziewczyna:D i jak napisałam...........będziecie mieć śliczne dzieci:) Dorcia ja trzymam kciuki aby ta kaszka posmakowała Izuni-daj znać{serce]👄 Agatko ciesze się,że chrzciny wypadły cool:D:D:D Gabi to cudowny aniołek:D:D:D❤️ Meggi 👄 Madusia👄 Sara👄aktorka skrobnij czasem co tam słychać u Ciebie:D Kamika życze lekiego porodu:D Spływam bo się już Kubuś obudził-odezwe się jutro👄 A! właśnie czy któraś z Was nie widziała gdzies może kocyka z Kubusiem Puchatkiem? Wysłałabym pocztą pieniądze i oczywiście zapłaciła za przesyłke. Bardzo chciałabym kupić go mojemu syneczkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no nadal się kuruję, chociaż dziś jest lepiej! Dostałam też dwie propozycje pracy! jedna umowa - zlecenie, więc od razu odrzuciłam, druga - praca w CCC , umowa o pracę, ale na początek 3/4 etatu :(! w sobotę mam iść na dzie,ń pr,óbny, ale jutro idę do URzędu Pracy, bo dosłali mi wszystkie potrzebne papiery z UK i jeżeli dostanę zasiłek to będę na spokojnie szukać pracy w swoim zawodzie, albo coś pokrewnego. Gosiu dzięki za komplementy! Kurczę taki kocyk to ja w Angolowie widziałam! jak nie kupisz, to dam Ci znać kiedy mój mąż będzie leciał, to kupi go dla Was! Dorotko i jak jedzenie kaszki ?? Agatko 🖐️ 😘 kamilka wózek fajny! oby Ci się nim dobrze jeździło ❤️ resztę kobitek serdecznie pozdrawiam i idę troszkę poleżeć ;) mąż zaraz z pracy wróci, więc pewnie będzie mi marudził, więc do tego czasu sobie odpocznę 😘 PS. dziewczynki dziś Dzień Dziecka Utraconego i dla moich dwóch Aniołków, a także dla Aniołka każdej z Was zapalam wirtualnego znicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Gawit mówisz, że dziś jest Dzień Dziecka Utraconego a u nas wczoraj był rok jak dowiedzieliśmy się, że serduszko naszego już nie bije :( i jutro jest rok jak poroniłam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dziękuje za trzymanie kciuków i prosze o więcej ;) Jak na razie to pierwsze próby były całkiem udane. Zjadła troche jabłuszka i nawet zaprotestowała jak przestałam jej dawać - ale na pierwszy raz bałam się jej dawać dużo. No i kaszki też kilka łyżeczek jej dałam i nie było tak źle. Czasami nie wie co z tym zrobić i nie zawsze otwiera buzie ale myśle że może z czasem będzie lepiej. Śmieszne minki robi przy tym jedzeniu - taka zszokowana i zaciekawiona co ona to w buzi ma :) Kamika_25 trzymaj się dzielnie - pewnie nie jest Ci lekko w takie dni :( Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) A ja dziś wkroczyłam w 40 tc i w sumie nic specjalnego się nie dzieje ale na razie to jeszcze dobrze bo jutro mam wizytę u mojego gina i bardzo mi zależy żeby na nią iść ale mniej więcej chyba wiem czego się dowiem! Chciałam się zapytać co myśli na temat mojego szpitala tu na miejscu i gdzie on pracował ale wczoraj się dowiedziałam, że jak się zwalniał to powiedział, że nie chce pracować w rzeźni i to wiele wyjaśnia :( Do tego co prawda z rana miałam doła bo właśnie rok temu rano trafiłam do szpitala jak to najpierw w domu poroniłam :( ale przecież miałam prawo pomyśleć o straconej dzidzi bo przecież na zawsze ono pozostanie w moim serduszku. POZDZROWIONKA 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................24.09........... Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........13.07..........już może wcale............Torun kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie Nick..................data straty............ tydzień ciązy nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08....8tc, 10tc, 16tc,9tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc Motylek84........05.12.2007; 19.05.2008..........7tc, 10tc gośkaa........29.08.2007, 14.07.2008............7tc, 4tc Madusia3.....26.06.06.................20tc.............. ........ kalpek.........5.02.2007,02.09.2008.............3tc,9tc< br /> ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość kamika_25..40tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska olawd..........24tc...............23.01.2009......ponad 2 lata....k.olsztyn MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Lida...........................08.06.2005............... Borys............... Balbinka.....................02.10.2007............... Michał............... Meggi........................04.03.2008................. .Antoś.............. Daga.............................03.2008................ .Jasiu.............. Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander....... kf26..........................07.05.2008................ .Natala............ Agula2121..................15.06.2008................... Wiktoria........ Lola-u........................23.06.2008................ ...Julia............ Agatha.......................01.07.2008................. ..Gabriel......... Dorcia........................01.07.2008................ ...Izabella........ Marghi.......................08.07.2008................. ...Jakub........... Koug.........................23.08.2008................. .....Emilia........ Mika23......................10.09.2008.................. ....Maja....... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia..................................... . ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania.................................... ........................... Balbinka......Ania.......................Kazik.......... .... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda.....................Adaś............ .. ..... Melania....... Agatha........Agata.......................Oliwier....... .....Oliwia............. lola.............Jolanta.....................Bartuś..... ........ Dominika....... gawit..........Gabrysia................Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa....................Maciuś.............. .... .Laura.......... Gośka...........Gosia.................................. ............................ Mika.............Magda.................................. . .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka............................... ......................... Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ............................... Lida...............Lidka................................ ............................ Daga_p_11......Daga..................................... .... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ............Karinka...... Dorcia..........Dorotka............Michał........... ............................ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida....... olawd.............Ola.................Tymoteusz......... ..........Zosia....... krucha.................................................. ............................. Amichasia............................................... ............................ kasztanowo-ruda......................................... ........................ Koug ............Ania.......................................... Asia,Agata......... kamika_k.....Kamila..................................... . ....Wiktoria.......... Motylek................................................. ............................. MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nicka.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo...... Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie................ Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie.......... Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie............... Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie............... Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie....... Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie.......... Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie...... kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie......... Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa/Drzewica....mazowieck i/łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ miałam dziś monitoring cyklu! nie jest dobrze :( 11 dc endometrium 6 mm (czyli źle), na jajnikach drobne pęcherzyki do 10mm (czyli jeszcze gorzej), pęcherzyka dominującego brak! nie ma nic co by mogło urosnąć! z wyników prolaktyna za wysoka! w poniedziałek kolejny monitoring i najprawdopodobniej dostanę lek o nazwie bromegeron (czy jakoś tak). Moja droga do macierzyństwa łatwa nie będzie, ale ja tam się nie zamierzam poddawać! najważniejsze, że mam lekarza, któremu ufam i z którym czuję się bezpiecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika oj juz za nie długo (a może juz) nie bedziesz tutaj zagladała tak czesto, w pierwszych tygodniach nie bedziesz miała czasu :D Szczesliwgo rozpakowania👄 Dorcia ciesze sie, że Izuni smakuje nowe danie;) oby tak dalej do przodu szło, życze Ci tego;) gawit długa droga ale zobaczysz ze okaze sie owocna;) Ja miałam ten lek tzn. podobny do tego. A ja jutro do szkoły, a tak mi sie nie chce 😭 bede tęskniła za gabrysiem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jeszcze was czytam :) i mam nadzieję, że nie będzie tak tragicznie i będę tu zaglądać :) Dziś jeszcze idę do gina i dowiem się czegoś więcej czy w końcu coś się dzieje bo póki co to brzuch dość często twardnieje ale mnie to nic nie boli ale za to jestem strasznie zmęczona i dziś nawet kiepsko spałam :( i do tego znowu ta nera mnie boli :( Za jakieś 3 godziny idę do lekarza a po wizycie maluch spokojnie może się pchać na ten świat :) aczkolwiek jak wcześniej zacznie to go nie powstrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika❤️ Piszesz,że czujesz się dobrze,ale to nie świadczy,że poród nie zbliża się już dużymi krokami:D ja też czułam się extra,a rozwarcie miałam już na 6cm-gdyby nie krwawienie to bym nawet nie wiedziała,że zaczynam rodzić:D Życze Ci ,abyś miała poród taki jak ja albo jeszcze lepszy-tz. mnie boleśniejszy,ale póki co to błagam Cię prześlij fluidki ciążowe,dużo fluidków dla naszej Gabrysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika❤️ Piszesz,że czujesz się dobrze,ale to nie świadczy,że poród nie zbliża się już dużymi krokami:D ja też czułam się extra,a rozwarcie miałam już na 6cm-gdyby nie krwawienie to bym nawet nie wiedziała,że zaczynam rodzić:D Życze Ci ,abyś miała poród taki jak ja albo jeszcze lepszy-tz. mnie boleśniejszy,ale póki co to błagam Cię prześlij fluidki ciążowe,dużo fluidków dla naszej Gabrysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.........e Wróciłam od gina i oprócz tego, że mnie czułam się jak by mnie walec przejechał tak mnie boli głównie kręgosłup no i nogi to miałam jeszcze wypieki no to chwyciłam za termometr i skubany pokazał 38.0 :( mam nadzieję, ze APAP pomoże i to nic z nerkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście przesyłam mnóstwo ciążowych fluidków dla Gabrysi jak i dla wszystkich dziewczyn z topiku :) 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika oby nie nerki i nie choroba, dajmy na to, że to jakies przejsciowe;) a ja przed chwila oglądałam wiadomosci!!!!!!!!!!!!! Nigdy tego nie robie bo mnie wkurzaja a dzis tak przypadkowo bo bawiłam sie z Gabciem i nie przełączylam TV i co usłyszałam??? Szok, nie napisze bo to bardzo przykre, poryczałam sie jak fiks!!!!!!!! Boże widzisz a nie grzmisz!!! I tak w złym nastroju zmykam na pózna kolacje i do synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu co do hustawki to przemyslałam to i owo i doszłam do wniosku, że to jest tylko na chwile a tak małe dziecko nie bedzie sie z niej cieszyło i szkoda wydawac pieniadze, w zamian za to zakupiłam Gabrysiowi mate edukacyjna- codziennie na niej leży i nawet zasypia, kojec z takimi bajerami- to dla mojej wygody abym mogła go miec przy sobie jak jestem np. w kuchni, no i pokupowałam mu kilka bluzeczek bo powyrastał z tamtych. Co do tych wiadomosci na TV to zrozumiałam, że nie jestem najgorsza matka a nawet jestem the best mama;) wczoraj gorąco modliłam sie za te dzieci, ktore musiały urodzic sie w złej rodzinie, w szkole przygotowuja mnie na takie sytuacje ale chyba za słabo bo mnie serce pęka jak widze co sie dzieje na swiecie. Dzis mam lepsze samopoczucie po wczorajszej rozmowie z Panem Bogiem (tutaj napisałabym cos jeszcze na temat religii ale nie wiem czy ktokolwiek zrozumie mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😘 - jestem na moment, bo mamy w domu imprezę z okazji 30-sto lecia ślubu rodziców! Gosiu uwielbiam Cię! jesteś przecudownym człowiekiem! żadko się dziś takich spotyka! 😘 Kamilko dziękuję za fluidki! Dziewczynki Wam wszystkim dziękuję za to, że jesteście! nie wiem jak dałabym sobie rafdę z tym wszystkim co mnie spotkało, z tym co przede mną, gdyby nie Wy i dziewczyny z tego drugiego topiku! 😘 DZIĘKUJĘ!!!!!1 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za głosy, mozna dalej glosowac kto jeszcze tego nie zrobił;) A ja teraz prowadze spór z mężem hahahah do kogo jest nasz Gabi podobny i mysle, że na zdjeciach bardziej do mnie ale tak naprawde to w rzeczywistosci tak patrzac na nich na żywo to cały tatuś:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka poszłaś po bandzie :-D :-D moja teoria: zdjęcie w tej samej pozycji; przyznaj, że sie dopasowałaś ;-) ; nawet usteczka równo ułożyliście; a męża zdjęcie sama wybierałaś tak ni z gruszki ni z pietruszki: inny kąt, inna sceneria; mniejszy pyszczek kobieta zrobi wiele, zeby udowodnić swoje :-) 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A ja jeszcze w domu bo cycuś się nie śpieszy i muszę czekać :) I może coś się rozwiązało z imieniem i nie będzie Kamili i Kamila :) bo może będzie Damian :) Ja osobiście żadnego Damiana nie znam i z nikim mi się nie kojarzy :D POZDROWIONKA dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida oj tak to był taki babski podstęp, w sumie zdjecia nie były pod to celowo robione ale tak sie złozyło że wybrałam te ktore mi na ręke są hahaha, swoja droga to mój mąż nie ma wyrazniejszego zdjecia a jak juz jakies znalazłabym to wg niego brzydko wyglada i nie moge umiescic go w necie. Aniu widze, że i Ty zauwazyłas podstep hihi no jakos musze sobie radzic, bo znajomi ciągle mówia ze Gabrys to cały tata, wiec ja mu udowodnie że połowa to jest tez i mama:D Aniu o co chodzi że roczek w kościele- od chrztu św.? U nas na chrzcie tez było 4 dzieci i mój Gabcio był najniegrzeczniejszy, bo płakał i chciał byc lulany i wszystko widziec. Kolejne dziecko bede chrzciła jak bedzie jeszcze takie malutkie i głupiutkie bo przespi mi w kosciele a Gabcio juz \"dorosły\" to nie chciał grzecznie spać i leżeć na rękach:D:D:D oj te dzieciaki ale sie osmiałam w kosciele. Mam zdjęcia z chrztu ale....jeszcze ich nie pokaze, a przynajmniej nie wszystkie bo wyszłam tam okropnie, brzuch jakbym nadal była w ciazy (7-8 mies) porazka:( musze je troche przerobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika naciesz sie jeszcze tymi paroma dniami we dwojke, bo potem we trojke bedzie całkiem inaczej- oczywiscie w pozytywnym słowa znaczeniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×