Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Witam Was dziewczynki... opowiem Wam moją historię... pod koniec sierpnia przyjechałam już na stałe do Szkocji do mojego ukochanego... :) byłam tuż po @.... nie planowaliśmy od razu dzidzi, ale też specjalnie się nie zabezpieczaliśmy (co będzie to będzie)... w sumie to ja bardzo chcialam... pomimo, że do następnej @ miałam jeszcze troszkę 20.09 postanowiłam zrobić test bo źle się czułam, piersi mnie bardzo - aż nienaturalnie - bolały... zrobiłam i... dwie kreseczki.... 21.09 następny, żeby potwierdzić... i znów grube, wyraźne dwie kreseczki... nie mogłam uwierzyć że tak szybko się udało... okres powinien być ok 21 i oczywiście nic... bardzo się ucieszyliśmy. jadę za 4 dni do Polski więc zapisałm się na wizytę do gin na 14.10... 29.09 kochaliśmy się z moim narzeczonym i jakiś czas po tym zaczęłam lekko plamić... przestraszyłam się i pojechaliśmy do szpitala. Tam (śmiechu warte) zrobili mi test, powiedzieli, że wszystko jest ok, że tak się zdarza i posłali do domu... 30 i 01 dalej plamiłam ale bardzo słabo. 02 do południa było prawie ok... po południu zaczęłam plamić, mocniej niż wcześniej... bardzo się przeraziłam... znów szpital.. troszkę bolał mnie dół brzucha, miałam jakby skurcze, tym razem (po 4 godz czekania)zajął się mną lekarz... młoda, miła pani doktor... zrobiła badanie... powiedziała, że mam bardzo małe szanse na utrzymanie tej ciąży... jesli przestanę krwawić to może będzie dobrze ale nie daje żadnej gwarancji... wróciliśmy do domu... poszlam do toalety, robiąc siusiu poczułam, że "coś" ze mnie wypadło... i przestał boleć mnie brzuch... straciłam mojego Aniołka... jak będę w Polsce idę do gin... jak tylko będę mogła od razu zaczynamy starania o maluszka. Napisałam to po to, żebyście koniecznie BARDZO uważały na siebie... nie ignorujcie żadnych tego typu objawów... tu - w Szkocji - jest kiepska opieka med... w Pl może było by inaczej... a może tak miało być... jestem dobrej myśli... uda się... na bank.... powodzenia kochane... będę zaglądać do Was bo bardzo mnie interesuje jak będzie i czy Wam się uda... trzymam kciuki za Was a Wy za mnie trzymajcie... :* a tym którym już się udało szczerze z całego serduszka gratuluję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Lolcia witaj wsrod nas. Tutaj wiele dziewczyn juz jest szczesliwymi mamami, pisz do nas czesto. Dziewczyny potrafia dac duzo wsparcia i sa kochane. Balbinko po prostu poplakalismy sie ze smiechu z Michalka i jego wyboru papierosa i kieliszka wie dziecie co dobre:) A my za tydzien jedziemy na weselich do Szczecina ja walcze z odnawiajaca sie kontuzja nogi po skreceniu. Mam nadzieje, ze noga sie ulituje i dam rade lazic w moich butach z 6 cm obcasem i wytancuje sie do rana. Dzis may dzien gosodarczy od rana ze scierkami i mopem w reku ale juz koncowka :) Agatko ja tez wlasnie stanelam przed wyborem promotora prawie cala grupa sie zalapla do tego samego nam z kolezanka i kumplem udalo sie , bo ostatnie 3 miejsca dla nas zostaly. Na jaki temat prace chce pisac juz wiem ale czy promotorka to zaakceptuje tego nie wie nikt. Na szczescie ja mam obrone za rok. Sara wspolczuje Ci tego wstawania o 5,30 ja jak mam wstac o 8 to jestem chora;P. Gawit no swietna ta rozowa kwalifikacyjna byla, ale przynajmniej nowe doswiadczenie masz. Gosiu jak Kubus? Pozdrawiam wszystkie serdecznie i dzieciaczki tez buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ja to sie nie upije , bo nie wykluczone , ze po weselu do szkoly bede w niedziele szla, ale moj maz to na bank sie ubzdryngoli z panem mlodym e tam niech maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! po pierwsze lolcia26 witaj! Chociaż szkoda, że po stracie aniołka :( Ale mam nadzieję, że wkrótce i Ci się uda i trzymam za Ciebie mocno kciuki :) A mnie ostatnio wzięło na wspomnienia co do czasu jak Was znalazłam :) z czego bardzo się cieszę :D I o ile pamiętam to dołączyłam jakoś w 9 tc a teraz już jestem blisko końca i mam nadzieję, że będzie ok :) A przede wszystkim to powinnam Wam dziewczyny podziękować, że jesteście i za Wasze wsparcie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ten cały bukiecik jest dla Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia26 witam👄 bardzo mi przykro. Widze, że jestes optymistyczna kobieta wiec szybko sie nie poddasz- tak trzymaj. Życze powodzenia;) Madusia a jaki masz temat? Myslałam że jestes na 2 roku a nie na 3? Chyba ze mgr? A ja nadal sie zastanawiam nad tematem i juz sama nie wiem co wymyslec. Co do promotora to ja nie miałam duzego wyboru i musiałam brac kto jest ale mimo to trafiła mi sie fajna kobiecina;) kamika oj ja sama zdziwiłam sie ze tyle czasu sie juz tutaj znamy, oj jak ten czas leci:D Dobrze ze praktycznie dotrwałas do koca ale mam nadzieje ze po urodzeniu nie opuscisz nas👄 Aniu tak Gabrys mi pomoze ale despecic, juz widze jak bede musiała chowac przed nim wszystkie materiały szkolne:D:D:D Zaraz ide na picasso pooglądac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witaj lolcia Balbinka jak tam leci drugi roczek Michasia? kamika ciąża trwa 9 miesięcy; to długo; a potem sie wydaje jak z bicza strzelił; a potem widzisz - roczek balbinki; potem przedszkole, komunia, osiemnastka, studia........ itd... a my?? młode bez zmian :-) Agatka, madusia i wszystkie wszystkie dziewczyny buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko jestem na 2 roku w przyszlym roku robie licencjat, ale u nas promotora wybierasz na 2 roku i zaczyna sie pisac prace tez na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia to masz lepiej w takim razie, tez bym tak chciała a tak to teraz bede miała nagonke, szkoda bo jakby nam wyznaczyli wczesniej promotora to juz na wakacjach by sobie zczeła pisac prace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko no mam lepiej , bo teraz mamy proseminarium czyli beda nas uczyc jak pisac prace robic badania itp no i zaaz bedziemy miec seminarium zawsze to lepiej miec 2 lata na pisanie pracy gdzie mozesz liczyc na pomoc promotora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu podeslij tu ta pogode, bo u nas zimno wieje i leje, a musze isc na 19 do 2 pracy na godzinke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka a u nas niestety wiaaaaaaaaaaaaaałoooooooooooo; deszcz pewnie dołączy jutro :-( Balbinka uważaj żeby z tym gonieniem nie zostało na kilka lat :-D madusia a nie brakuje Ci przypadkiem moich teściów? hihihi bo wczoraj wrócili juz do domciu Oli dzisiaj "prawie" poodciągnął sie do siadu, tralala kamika i jak tam? trzymasz się? Agatka, naprawdę zaczęłabyś pisać w wakacje?? ;-) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! ja od jutra jestem odcięta od netu :( bo po pierwsze malujemy nasz pokój i nie mam komu kompa podrzucić a po drugie może do szpitala. A dziś teraz wieczorem zrobiło mi się jakoś dziwnie tak jak by coś z żołądkiem i najchętniej bym już poszła spać ale jeszcze musimy z pokoju rzeczy powystawiać. Do kliknięcia za kilka dni bo inaczej nie mam Wam jak przekazać ewentualnie inf bo nie mam tel do nikogo ale mogę podać mój 502-847-192 No to zmykam bo komp też czeka na wystawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia mysmy mieli Metody badan pedag. i tam nas pani dr uczyła jak to robic (byłam z tego na poprawkowym) i tez mowiła jak ma wygladac praca lic. ale ja i tak nic z tego nie wiem tzn. nie znam kolejnosci tych badan itd wiec bede musiała tak czy inaczej zaglądnąć do notatek- zastanawiam sie czy wogole do mojej pracy robic jakiekolwiek badania, bo poprostu nie chce mi sie, to jest zbyt skomplikowane jak dla mnie. Lidziu pewnie, że bym pisała na wakacjach:D tak własnie zrobiłam z tekstem na nową mature ustną z j.polskiego, napisałam na wakacjach i potem miałam rok aby sie tego nauczyc na pamiec:D A my bylismy dzis u mojej siostry i własnie wrocilismy i Gabi na przemian płacze i rozmiawia w swoim języku usmiechajac sie; jeszcze nigdy go takiego nie wiedziałam, wydaje mi sie ze to tak jak z Michałkiem czyli nadmiar wrazen. Bo przez ostatni miesiac Gabi był w domu i praktycznie nigdzie nie wychodzilismy (raz tylko u mojej mamy) a dzis to siostrzeniaca rozmawiała z nim, potem moja siostra lulała, śpiewała mu itd no i jej młodsze dzieci (3 i 4,5 latek) karmili go i zabawiali i dla niego to chyba było za duzo:D Co do pogody to u nas róznie, raz leje jak z cebra a raz pokazuje sie słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia ❤️ strasznie mi przykro! wiem niestety jak wygląda opieka na Wyspach :( mieszkałam tam 2,5 roku, ale teraz już jestem w PL i tu zaczynam walkę o swoje maleństwo! i tym razem się mi uda! bo każdej z nas się w końcu uda! Balbinko! oglądałam zdjęcia! Misio cudowny! taki mały mężczyzna! :D nie mogę się na niego napatrzeć! jest śliczny, uroczy, i ma takie iskierki w oczach ;) no, a kieliszek i fajka to mnie po prostu rozwaliły! prawdziwy facet! ❤️ Madusia gdzies Ty była jak Cię nie było ?? ;) kurczę ja się cieszę, że studia, obrona to wszystko za mną! napewno ma to swój urok, ale ja już dziękuję ;) a temat pracy masz już jakiś ?? Agatko moim zdaniem obrony nie ma się co bać! jeśli sama pisałaś pracę, to obrona to czysta formalność ;) powodzenia! lida ❤️ 😘 Kamilka ❤️ 😘 ciekawe jak tam nasza Sara na tym aktorstwie ?? i dla każdej z Was ❤️ 😘 u nas generalnie oki! mąż poszedł pierwszy dzień do pracy, a ja spać nie mogę, bo tak się stresuję jak mu tam będzie! głupia baba ze mnie ;) i musze czekać na wieści aż do jakiejś 17.00 bo mniej więcej otej godzinie wróci do domu! muszę sobie jakieś zajęcie znaleść ;) a wogóle to sama bym już gdzieś popracowała ;) Miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit jak mnie nie bylo to glownie pracowalam zreszta teraz tez. W sumie to bym chiala pisac o przemocy, bo mam sporo materialow na ten temat miejsca gdzie moge rozwinac wiedze u fachowcow i z badaniami jak cos nie bedzie problemow , a i sporo juz o tym wiem. I nie jestes glupia baba ja jak moj maz jest w pracy 24 godziny to jak nienormalna laze po domu go 3 i spac nie moge. Agatko my tez mamy medologie badan, metodyke badan i jeszcze proseminarium wiec bede miala chyba az nadmiar wiedzy na ten temat:) A dzis padnieta jestem. Pogode Ania nam przyslala piekna wiec 3 godziny z Ignasiem lazilismy i teraz wrocilam z drugiej pracy. Jeszcze musialam w niej z 7-latkiem przeprowadzic rozowe pedagogiczna jak to nic nie da to normalnie samoocenami spadnie hihi. Buziaczki i milej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aniu mąż w nowej pracy w porządku :) mowi, że nie jest ciężko fizycznie, tylko mu się nudzi ;) no, ale wstaje rano i dzielnie zasuwa do pracy :D A ja na 13.30 mam kolejną rozmowę kwalifikacyjną! tym razem coś jakby w moim zawodzie ;) do Akademii Kształcenia \"OMNIBUS\" :) zobaczymy co i jak, jak tam pójdę Buziolki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i mam znów mieszane uczucia! Rozmowa tym razem wygladała normalnie. znaczy siedziały dwie panie zadawały mi pytania, potem ja im. one opowiadały na czym ta praca polega i to wcale nie pedagoga szukają (a było tak napisane w ogłoszeniu, tylko moim zdaniem) przedstawiciela oświatowego z ewentualnie wykształceniem pedagogicznym. no ale po kolei! 1. praca tylko weekendowa, wyjazdowa na terenie woj. łodzkiego! nie musze pracować każdy weekend.sama decyduję ile chcę pracować, bo od tego zależy moje wynagrodzenie - czyli, jak dla mnie pierwszy minus - wynagrodzenie prowizyjne 2. oni jako OMNIBUS chodzą po róznych szkołach i prezentują swoją ofertę, dzieci się zgłaszają na kursy, ale to ja w weekend jadę do rodziców tych dzieci (tyle dobrego, że rodzice o tym wiedzą) i muszę rodziców przekonać do podpisania umowy (kolejny minus, bo to jak dla mnie przedstawicielstwo , akwizycja itd. ) 3. oni sponsorują hotel i wyżywienie w każdy pracujacy weekend, ja muszę mieć swój transport 4. no i jak dla mnie najpoważniejszy minus - praca na początek na umowę zlecenie , jak się sprawdzę to albo mogę starać się o umowę o pracę, albo mogę sobie otworzyć własną działalność. tyle, że parę miesięcy robię na tą umowę zlecenie 5. jeden bardzo duży plus to zarobki! z tego co panie mówiły, bo jak im powiedziałam ile chcę zarabiać (2 tyś zł na rękę) to się usmiechnęły i powiedziały, że średnio w weekend zarabia się około 1500 zł. 6. jutro będą do mnie dzwonić czy ja się decyduję, bo oni są zdecydowani, no i w weekend jechałabym na szkolenie do Pruszcza Gdańskiego. Tak to wyglada! szczerze powiem, że najbardziej martwi mnie ta umowa zlecenie. przecież to mi się ani do lat pracy nie liczy, ani nie mam ubezpieczenia, nic! jak zajdę w ciążę, to automatycznie z takiej pracy klapa , a i za zwolnienie mi nie będą płacić. Muszę pogadać z Pawłem! nie wiem, może spróbuję, ale w między czasie dalej będę wysyłać CV i czekać na lepszą propozycję? bo w sumie chyba lepiej pracować w weekend i szukać pracy, niż siedzieć w domu i nic nie robić ? i nie mieć pieniędzy ? no to mam teraz o czym myśleć! A może wiecie czy mogłabym sobie sama płacić do ZUSu składki na ubezpieczenie zdrowotne i jak to wygląda ?k i czy pracując na umowę zlecenie mogę dalej być zarejestrowana jako bezrobotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko kochana ja Ci bardzo dziekuje za ta pogode , bo sliczna przyslalas. Ignas dzieki temu ponad 2 godzinki na spacerku spal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tylko z wiadomością.Jutro mam wizytę u gina w Bydgoszczy.Zobaczę co on na to wszystko. Ślę buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko i jak po wizycie??? Napisz prosze👄 A ja tylko sie przywitam i juz spadam wykąpac małego;) Czytam Was ale nie mam na tyle czasu aby poodpisywac, w kazdym badz razie u mnie supcio- jesli można to tak nazwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu podjęłam decyzję! nie przyjęłam tej pracy! mój mąż pracuje od poniedziałku do piatku! więc byśmy się mijali! wogóle nie mielibyśmy dla siebie czasu! a poza tym dla mnie priorytetem jest umowa o pracę! mogę pracować za mniejsze pieniądze, ale musze mieć umowę ze wszystkimi świadczeniami! czekam cierpliwie! napewno w końcu coś znajdę! przecież dopiero zaczęłam szukać! chociaż jak pomyślę sobie, że gdybym to w Angolowie rozesłała tyle CV to ja mogłabym przebierać w pracy, bo pewnie telefon dzwoniłby nieustannie! niestety Polska to nie Angolowo i wracając tutaj liczyłam się z taką możliwością, znaczy, że pracy pewnie w tydzień, to ja nie znajdę ! A co Michaś ma po Tobie ?? pewnie tak samo dobre, czułe, wrażliwe serduszko! ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U gina ok.Miły ,sympatyczny. Powiedział,że jakoś sobie poradzimy.Dał mi troche nadzieję. Dostałam skierowanie na histeroskopie- jak sie dowiedzialam jakie terminy to moj entuzjazm nieco padł:)6 miesiecy to jest masakra.Niestety nie stac mnie na prywatę:) Dostałam też skierowanie na badania TSH i przeciwciała tarczycowe Musze miec tez kariotyp,a na to jestem umowiona na listopad. Przy ewentualnej ciazy: przed ciaza kwas foliowy 5mg od 2 fazy cyklu duphaston lub luteina od 2 kresek clexane i kwas ascy...(nie pamietam nazwy) Jesli beda przeciwciala to bedea zbijane jakims lekiem,ale nazwy nie podal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia26 trzymam kciuki za Ciebie! Justynka27 jasne że sobie poradzicie - trzymam mocno kciuki Balbinka - ucałowania dla Michasia - ale on już duży i samodzielny ;) A teraz po krótce co u nas: Tomografia wyszła dobrze u malutkiej i żaden zabieg nie jest potrzebny - mamy tylko się zgłaszać co miesiąc do kontroli żeby mieć na oku tą jej główke. Gorzej z tym jej jedzeniem. Znowu staneła na wadze i w ciągu tygodnia nie przybrała ani deka. Jak juz byłam w prokocimiu to podeszłam to jednego lekarza którego mi polecił ten neurochirurg co małą prowadzi. Woglądał i wybadał małą na wszystkie strony i niby wszystko o.k. Tylko ta waga :( Dał mi dodatkowo dla niej różne witaminki i kazał za wszelką cene dokarmiać. Dziś ją na siłę próbowałam dokarmaić (butlą, łyżeczką, strzykawką) więc cały dzień był wrzask. dziadkowie się produkowali zeby odwracać jej uwage od faktu że w nią jedzenie wmuszam i nic. wrzaski nieziemskie. a na cyca też sie dziś obraziła i rezultat taki że ani normalnie cyca nie pojadła ani z dokarmiania nic nie wyszło. Już mi siły i pomysłów brakuje co zrobić żeby jadła :( Niby jakieś bakterie w moczy jej wyszły i mamy to badanie powtórzyć ale lekarz powiedział że to raczej nie powinno być powodem niejedzenia. Jak ktoś ma pomysły albo słyszał o podobnym przypadku jak moja Iza to będę wdzieczna za rady. Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia super, że zabieg nie będzie potrzebny! Aniu mam rację napewno ;) Justynko wiem, że 6 miesięcy wydaje Ci się długo, ale zobaczysz jak to szybko zleci! dobrze, że trafiłaś na fajnego lekarza ! http://www.prawiczek25.pl/ facet ma poczucie humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Melduję, że jestem w domu ale jeszcze jak to mówią w dwupaku :) Co prawda miałam nadzieję, że tam ostanę do porodu ale stwierdzili, że to nie poczekalnia na poród i już dziś mnie puścili. Z jednej strony to w domu jest niby lepiej no ale w szpitalu też bym jakoś wytrzymała. A teraz dochodzę do wniosku, że jak coś to nie jadę do gdańska ale tu do Kartuz z nadzieją, że nic się nie będzie złego działo. Za tydzień się już umówiłam do mojego gina i się go dokładnie wypytam czy z moimi wynikami mogę być spokojna, że nie wynikną żadne komplikacje i jeżeli stwierdzi, że nic nikomu nie grozi to rodzę w kartuzach. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................24.09........... Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........13.07..........już może wcale............Torun kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie Nick..................data straty............ tydzień ciązy nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08....8tc, 10tc, 16tc,9tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc Motylek84........05.12.2007; 19.05.2008..........7tc, 10tc gośkaa........29.08.2007, 14.07.2008............7tc, 4tc Madusia3.....26.06.06.................20tc.............. ........ kalpek.........5.02.2007,02.09.2008.............3tc,9tc< br /> ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość kamika_25..39tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska olawd..........24tc...............23.01.2009......ponad 2 lata....k.olsztyn MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Lida...........................08.06.2005............... Borys............... Balbinka.....................02.10.2007............... Michał............... Meggi........................04.03.2008................. .Antoś.............. Daga.............................03.2008................ .Jasiu.............. Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander....... kf26..........................07.05.2008................ .Natala............ Agula2121..................15.06.2008................... Wiktoria........ Lola-u........................23.06.2008................ ...Julia............ Agatha.......................01.07.2008................. ..Gabriel......... Dorcia........................01.07.2008................ ...Izabella........ Marghi.......................08.07.2008................. ...Jakub........... Koug.........................23.08.2008................. .....Emilia........ Mika23......................10.09.2008.................. ....Maja....... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia..................................... . ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania.................................... ........................... Balbinka......Ania.......................Kazik.......... .... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda.....................Adaś............ .. ..... Melania....... Agatha........Agata.......................Oliwier....... .....Oliwia............. lola.............Jolanta.....................Bartuś..... ........ Dominika....... gawit..........Gabrysia................Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa....................Maciuś.............. .... .Laura.......... Gośka...........Gosia.................................. ............................ Mika.............Magda.................................. . .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka............................... ......................... Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ............................... Lida...............Lidka................................ ............................ Daga_p_11......Daga..................................... .... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ............Karinka...... Dorcia..........Dorotka............Michał........... ............................ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida....... olawd.............Ola.................Tymoteusz......... ..........Zosia....... krucha.................................................. ............................. Amichasia............................................... ............................ kasztanowo-ruda......................................... ........................ Koug ............Ania.......................................... Asia,Agata......... kamika_k.....Kamila...................................... ....Wiktoria.......... Motylek................................................. ............................. MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nicka.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo...... Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie................ Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie.......... Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie............... Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie............... Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie....... Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie.......... Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie...... kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie......... Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa/Drzewica....mazowieck i/łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak patrzę w tabelke.... pamiętam jak się wpisywałam; była tylko jedna mamuśka Balbinka; zobaczcie ile Was dołączyło; troszkę smutno, że kolejka zaciążonych sie zmniejszyła, ale ja myślę, że jak jedna "padnie" to pójdzie potem wielką falą :-) czego wam zycze bardzo 👄 a Aleksander jest juz poważnym półroczniakiem !! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika to jeszcze nie całe 2 tyg!!!!! Powodzenia kochana bo w kazdej chwili mozesz byc juz rozpakowana, zycze Ci SZCZESLIWEGO ROZWIAZANIA;) A u mnie wlasnie goscie rozjechali sie do domow, Gabrys jest umordowany, w kosciele byłam zdenerwowana ale wszystko poszło dobrze, Gabi troche płakał i becik okazal sie nieco za mały i z niego wypadał:D Jestem szczesliwa duzo ludzi mi pomagało tak wiec ja sama sie nie przeobiłam, duzo tez moja mama pomagała a tesciowa zasponsorowała imprezke;) Ide posprzatac i do snu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×