Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Tak Marghi właśnie tak można to opisać i dzięki za inf bo się trochę uspokoiłam ale i tak za chwilę idziemy do lekarza :) może przynajmniej jeszcze sprawdzi jak tam jego waga, czy już lepiej przybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane u mnie wszystko git. Dzis mialam male rozliczenie z przeszloscia, poszlo super, ale serducho lekko rozdarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc synuś ma te nabrzmiałe brodawki tak jak pisała Marghi od hormonów więc co do tego to jestem spokojniejsza bo już wiem co może się jeszcze z tym dziać i jak dalej reagować :) A tak ogólnie to dziś padam z nóg :( Z rana byłam na pobraniu krwi ( ok godziny jazdy do laboratorium) a potem jeszcze u lekarza z małym no i tak jakoś strasznie jestem niewyspana i teraz to już nic mi się nie chce A do tego wszystkiego mąż znowu wyjechał i zawsze jest szansa, że po niedzieli znowu pojedzie :( A tak to czasem chociaż chwilę małego zajmie lub nosi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika mój Gabi tez miał takie nabrzmiałe cycuszki z hormnów;) Aniu bardzo ładny komplecik, spodnie mozna regulowac jak Michaś bedzie powoli wyrastał, czego nie mozna powiedziec o całym jednoczesciowym kombinezonie. A jak można zobaczyc na tej stronie ceny bo mnie interesuja body z długimi rekawkami, bo chce porównac z cenami na allegro. Byłam dzis u pani dr i na szczepieniu. Gabi jest malutki ale pani dr mówiła aby sie nie martwic tym bo on jest najwyrazniej z grupy dzieci drobnych. Mierzyła główke51cm, klatke piersiową50cm i wazyła go 6200g. Za 4 tyg bede go szczepiła na meningokoki a potem zobaczymy kiedy zaszczepic na pneumokoki- czy teraz, czy jak skonczy 12 miesiecy:) Dziewczyny piszcie cos bo aż smutno jak was nie ma tutaj. Gosiu a jak Kubuś? Co u Was słychac, odezwij sie kochana👄 Aaaaaaa! Oj bym zapomniała pochwalić Gabrysia:D Dzis był szczepiony jak juz napisałam i nie płakał!!!!!!!! Nawet nie stęknął!!!!!!! Mój dzielny chłopak, kocham go, jest taki mądry i słodziutki, jest moim synusiem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie od samego rana. Cos spac nie moge, wiec wykorzystuje wolny czas na zaczecie pisania pracy licencjackiej, bo na styczen mam miec literature i 1 rozdzial. Narzucila babka tempo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia oj to tak jak ja:) na ten piatek mam narazie odac spis tresci, niby nic, ale trzeba przy tym posiedziec i cos wymyslec bo od tego zalezy calosc pracy. Wielbmy dzien w którym bedziemy miały to za sobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Żeby nikt nie powiedział, że nic się tu nie dzieje to napiszę co u nas! Dziś byłam z małym u pediatry sprawdzić jak to u niego z tą wagą i w ciągu 11 dni przybrał 500g i pani doktor już się nie czepia wagi :) A cycuszki robią się już mniejsze więc jak na razie wszystko ok i teraz 9 grudnia czeka nas szczepienie :) A i jak czekaliśmy w kolejce to mały tak dał czadu, że śpiochy musiałam mu zdjąć tak je zasrał :D chyba będę musiała jeszcze zacząć nosić zapasowy komplet ubrań dla niego :) GORĄCE POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH CIOTECZEK Z TOPIKU OD DAMIANKA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To może ja z innej beczki:) Kochane maialam miesiaczke 28 pazdziernika Kochalismy sie z mezem 9.11 i 12.11 Powiedzcie mi jakie moga byc tego rezultaty?? :) Ja sie juz czegos doszukuje,bo od tyg jestem nie do zycia.Spie kiedy moge.Tzn wracam z pracy jem odbiad klade sie spac.Moj maz budzi mnie jak wychodzi do pracy kolo18.30.Wtedy wstaje kapie sie i ide dalej spac.Wczoraj np po powrocie zpracy .Zjadlam obiad i jak sie polozylam to spalam do dzis do 8.30 W zeszlym tyg strasznie bolal mnie jajnik..wczoraj znowu wiem sama sobie pewno wkrecam.. A sie rozpisalam. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna 27 Możesz być w ciąży ale nie musisz.Ja z pierwszym dzieckiem zaszłam w ciąże w 11 dniu cyklu,może inaczej to ujmę:kochaliśmy się w 11dniu cyklu,a zapłodnienie mogło być zaraz albo w najbliższych 3 dobach.Z Kubusiem moim synkiem zaszłam w ciąże w 8dniu cyklu.Okresy miałam między 28 a 30dni.Zrób sobie test i bedziesz wiedzieć na czym stoisz... pozdrawiam👄👄👄 Balbinko ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️-dziękuje Ci.....👄 Ide z Kubusiem do lekarza...temperatura się utrzymuje,po czopku spadła tylko 4 kreski z 38,3 na37,9-napisze po wizycie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolau
Witam! pamietacie mnie jeszcze? Wiem że długo nie pisałam ale cóż- teść w szpitalu Julce idą ząbki i wogóle zap.....ol na całego! Stęskniłam sie za wami! Julka zdrowa i duza! chodzę z nią na rehabilitację z powodu wzmożonego napiecia mięsniowego! Gaworzy całymi zdaniami, uwielbia lezec nago tzn wystarczy bez pamprsa ;p W niedziele skończy 5 miesięcy a już prawie sama siada, jest slina;p Jak juz kiedyś wam pisałam załozyłam sobie wkładke wewnątrzmaciczną żeby zrobić conajmniej rok przerwy miedzy ciazami- aby sie rana po cc dobrze zrosła i Julka juz chodziła a tu prezent1 Ja oststnio po 2 do kontroli wkładki a tu sie okazało że ona sie wysuneła z macicy ! Ostatnia @ miałam tak jak Justyna 28 pażdziernika a idealnie w polowie cyklu było mochanko! Boje sie żeby nic z tego nie wyszło ale jak bedzie to tez sie uciesze! Wsz edzie widze kobiety w ciazy i ciągle któś gada przy mnie o tym ze syn by sie przydał a mi aż nogi sie uginają!!! Idę nakarmić Julke i postaram sie jeszcze odezwać najpózniej jutro ;p Justyna życze ci dwuch kreseczek ;p Margi czekam na info od lekarza! Ucałuj Kubusia! Balbinko przytul ode mnie Miśia No i nie moge zapomnieć o Agacie, jej Gabrysiu i o reszcie dziweczyn! Całuje wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzedni post - ten pomarańczowy jest mój tylko zapomniałam o spacji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola u❤️ Nie wiem co powiedzieć:D,ale co ma byc to i tak będzie:D Ja osobiście bardzo chciałabym mieć drugiego dzidziusia,jak by Bozia dała to córeczke:) ,brakuje mi brzucha i chyba jestem tgroszke zazdrosna widząc ciężarne;p Mąż śmieje się ze mnie,że jeszcze nie dostałam okresu po porodzie,a już myśle o następnej ciąż:D-nie wiem jak nam się wszystko jeszcze poukłada,ale póki co to OGROMNIE SIĘ CIESZE ,ŻE MAM KUBUSIA I NIE WIEM JAK MAM ZA NIEGO BOGU DZIĘKOWAĆ. Wczoraj wieczór mój Kubuś zaczął gorączkować-temperatura przekroczyła 38\" , przestraszyłam się bardzo i nawet dzwoniłam w tej sprawie do Ani,szukając porady.Dzisiaj w ciądu dnia temperatura utrzymywała się w granicy 37\".Byłam u lekarza,obsłuchano go i z płuckami i oskrzelami jest wszystko ok! ale doktorka stwierdziła ,że ma jakiś wirus,ale jaki? jakiś! ,katerku ma mało co,naprawde nieeeeeeeeeeeeeeeewiele i czasem lekko pokaszluje,ale to tak raz na 5godzin/to 5 godzin to tak podałam przykładowo/ i doktorka mi zapisała antybiotyk OSPAMOX-mam Mu go dawać 2x dziennie po 5ml.Nie dostałam nic osłonowego to tego antybiotyku:(. Nie chce Go już faszerowac antybiotykami i stwierdziłam,że jeżeli Mu nie wyskoczy ponownie temperatura powyżej 38\" to antybiotyku Mu nie podam.CO WY NA TO? PROSZE DORADZCIE. Druga strona medalu to,że Kuba jak nie robił kupek to teraz od 3 dni robi mi po 3 kupki dziennie i są takie wodniste,oprócz tego strasznie się ślini i co ma pod zasięgiem ust to pcha do buzi,gryzie z siłą-wydaje mi się,że chyba pójdą Mu ząbki,a moja mama twierdzi,że ta gorączka Kubusiowa jest spowodowana właśnie przez ząbki.Ja osobiście już nie wiem co myśleć:( wróciłam od lekarza bardziej zmartwiona niż byłam. Kupiłam dzisiaj żel do dziąsełek-dentinox i chyba przy napadach gryzienia będe Mu lekko smarować dziąsełka. A! kupiłam także dzisiaj FRIDE to jest taki aspirator do ściągania katarku-FANTASTYCZNA RZECZ:D Odezwe się pózniej bo musze nakarmić Kubusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lola lanie w dupsko Ci się należy za zaniedbywanie nas :P no, ale wybaczam! rozumiem, że jesteś zabiegana! co do dzidziusia ewentualnego to zobaczymy co Wam tam wyszło :D może coś zmajstrowaliście :D odchowasz sobie dwa maluszki w prawie jednym czasie :D ma to swoje plusy :D Gosiu ja Ci nie doradzę w sprawie antybiotyku, ale powiem Ci co ja bym zrobiła (znaczy co wydaje mi sie, że bym zrobiła) dokładnie to samo co Ty! Kubuś oprócz temperatury nie ma żadnych innych złych objawów, a więc bardzo, bardzo możliwe, że to od zębów! ja bym poczekała z tym antybiotykiem! 😘 U mnie narazie bez zmian. w piątek przed 8.00 jadę do szpitala do mojej ginki na monitoring. ciekawe jak tam moje pęcherzyki ? czy będzie jakiś dominujący ? dam znać jak wrócę! Pozdrawiam Was wszystkie! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit🌼 Trzymam mocno kciuki,i życze najszczęśliwszego Mikołaja w tym roku:D Kubuś wreszcie zasnął-nie spał cały dzień,ale jego sen jest jakiś wyjątkowo lekki i niespokojny,ogółem Kubuś jest coś niespokojny,wierci się śpiąc,coś mruczy pod noskiem,lamentuje-jednym słowem nie jest tym dzieckiem którym był.Zrobił mi dzisiaj 4 kupki,tak mam od 3,4 dni,że robi kilka kupek na dobe-nawwet i w nocy.Odnośnie temperatury w tym momencie to dokładnie nie wiem,nie chce mierzyć,aby Go nie obudzić,ale napewno jak ma to niewiele-góra 37\'!Po doświadczeniu minionej nocy wiem jak wygląda dziecko któremu rośnie gorączka.Antybiotyku Mu nie podałam.Martwie się o Niego,ale żyję nadzieją,że wszystko się dobrze zakończy.Sama jestem troche przeziębiona,męczy mnie suchy kaszel,i także mam za sobą 3 noce pod rząd praktycznie nie przespane-może dzisiaj uda się troszke pospać:) Idę na łózio póki Kubuś śpi-dobranoc❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Balbinko👄 dziękuje Ci bardzo za meska i posta👄👄:D:D:D Właśnie mysle podobnie jak Ty,że jeżeli pojawi się znowu gorączka i Kuba nie będzie Kubą którym był to póde do pediatry prywatnego-jest niedaleko mnie jedna,ale też nie cieszy się opinią nie wiem jaką:( ,rozmawiałam dzisiaj z kilkoma osobami i u nas naprawde w Sączu to jest krucho ze zanlezieniem pediatry z prawdziwego zdarzenia:( Nie pamiętam czy to już pisałam,ale Kubuś mi się poci przy jedzeniu-od trzech tyg. podaje Mu witamine D3 -po 3 kropelki,ale resultatu nie widze,dzisiaj podczas ssania cyca to miał włoski mokre:( Dziękuje Aniu🌼całuski dla Misia👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna i Gawit Tym razem musi się udać:D:D:D Jak ja zaszłam w ciąże to okazało się ,że jesteśmy trzy z jednego topiku w ciąży z różnicą 2 tyg. jedna od drugiej.Najlepiej miała Agatka ,bo była 2 tyg. krócej jak Lolu i 2 tyg. dłużej jak ja:D Będe się modlić,abyście teraz Wy wskoczyły w tabelke zaciążonych:D pozdrawiam🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny za kciuki nie dziękuję 🌻 :D Gosiu no miałabym ewnetualnie pękny prezent na Mikołaja, bo na 7 grudnia mam termin @ :D no, ale żeby zajść najpierw trzeba mieć owulację! mnie coś kłują jajniki. przy moich 32 dniowych cyklach na owulkę jest za wcześnie(dziś dopiero 10dc) , więc martwię się, że coś mi się na jajnikach zrobiło :( na szczęście jutro ginka podejrzy co tam może być :) Pozdrawiam w ten zimny i deszczowy dzień! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A beda bolały te wsze kopniaczki????????? Tak jak obiecałam to sie pojawiłam! Margi powiem ci ze ja tez zazdroscze cięzarówkom i tez chce następnego dzieciaczka ale jeszcze nie teraz! Jeszcze choć pół roku.... ale jak jestem zaciązona to tez sie uciesze! Tyle ze skoro o julke staraliśmy sie tak długo to nie podejrzewam żeby teraz coś wyskoczyło odrazu ale... Ja @ doatałam 2,5 miesiąca po porodzie a karmiłam piersią przez 4 miesiące! Co do Kubusia i jego ząbków to moja Julka tez ma podwyższona temperature, wszystko co złapie to wkałada do buzi i nie chce sypiuać- bardzo sie dokucza a p[rzyczyna są żębale!!! Justynka i Gawit życze Wam z całego serducha dwuch kreseczek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! 🌼 Nareszcie znalazłam chwile czasu aby napisać co u nas:) Agata ja też byłam z Wiktorią w poniedziałek na szczepieniu i tak jak Twój Gabryś nawet nie stęknęła, dzielna dziewczyna bo przy wcześniejszych szczepieniach to pożal się Boże, krzyki niemiłosierne! Wikusia kończąc 5 miesięcy waży 7800g i mierzy 69cm. Mieliśmy mały problem z Wiktorii noskiem bo słychać było tak jakby \"chrumkała\" przez nos. Byłam z nią u pediatry ale to na nic, wię pojechalismy do laryngologa i odkurzyła Jej te glutki bo fridą już sama nie mogłam wyciągnąć, nawet jak psikałam Jej do noska różnymi specyfikami(woda morska, sól fizjologiczna, euforbium, jakies jeszcze kropelki od pani doktor). W miarę się poprawiło i teraz mam Jej wkraplywać sól fizjologiczna i frida odciagać. Od dłuższego czasu Wiki zaczęła nauke podnoszenia sie do siadania, już prawie Jej sie udaje:)) Ale jak tylko się Ją posadzi to już nie chce leżeć, więc kupiłam (zresztą i tak bym musiała)krzesełko do karmienia BabyOno i tam ją teraz sadzam, przynajmiej mogę cos zrobić w domu a łóżeczko odpada bo trzeba leżeć:))) Dużo gaworzy z dnia na dzień coraz lepiej jej to idzie. nawet udało jej się powiedzieć dwa razy ma-ma ale i tak wiem, że to przypadek niż jakby sama chciała to powiedzieć:) No i jak większość dzieci w tym wieku wszystko bierze do buzi co tylko wpadnie jej w ręce:) 🌼 Marghi odnośnie tego antybiotyku to też bym nie dawała jesli to tylko gorączka. tak jak Ania pisała na gorączkę - leki przeciwgorączkowe a nie antybiotyk. Nie wiem czy to prawda ale pierwszy raz spotkałam się z takim stwierdzeniem w książce o rozwoju dziecka, że gorączka przy ząbkowaniu to MIT!!!! Że ząbkowanie nie ma nic do gorączki, jeżeli jest gorączka to z innego powodu a nie z ząbkowania. I co o tym myśleć??? 🌼 Lola u miło Cię usłyszeć:))🌼 no tak niespodzianka Mikołajowa byłaby przeogromna:) jesli chcecie to życzę wam z całego ❤️ żeby się spełniła niespodzianka:) Mój mąż nie wiem czy żartuje czy myśli poważnie o drugim dziecku ale ja narazie nie myślę o drugim dzieciaku dopiero może za jakieś 2-3 lata jak Wiktoria pójdzie do przedszkola:)no ale zobaczymy co los przyniesie a może bocian:) hahaha:) 🌼 Gawit trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki, najbardziej za tego dominującego, niech no wreszcie się ujawni a dalej miłego staranka. 🌼 Ania dobrze, że jesteś!!❤️ Zawsze pomożesz jako już doświadczona mama i doradzisz nam jeszcze nie obeznanym co i jak postępować z maluszkiem:) 🌼 Kamilka ja biorę zawsze na zmianę ciuszki dla Wikusi bo wszystko się może zdarzyć:) 🌼 Justynka27 trzymam kciuki aby się udało, daj znać co i jak:) 🌼 Pozdowionka dla Sary:)🌼 Ale się napisałam :) już dawno nie naprodukowałam się tyle, hihihi:)życze miłego dnia w ten paskudny dzień:) Pozdrowienia dla pozostałych dziewczyn 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) w sumie nie wiem co by napisać :( jakoś z powodu dzisiejszego dnia mam doła :( tak trochę się zawiodłam na rodzince a do tego akurat dziś mąż musiał pojechać w delegację :( No ale za to z innego tematu to Justynka27 trzymam kciuki oby to były dwie kreseczki :) a lola drugie dziecko to przecież nie tragedia :) jak będą rok po roku to może uda ci się na książkach zaoszczędzić bo w szkołach nie zdążą ich tak szybko zmienić :D Wiem, że może piszę głupoty ale akurat dziś tak mam :( jutro będzie albo gorzej z moją psychą albo mi przejdzie :) dobra już kończę bo i tak piszę od rzeczy Miłej nocki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest szansa, że w tym miesiącu będzie owulka. w 11 dc jest jeden pęcherzyk dominujący, nie gigant, ale zdaniem ginki może coś z niego będzie. wogóle testy owu pokazują mi druga kreseczkę! narazie bardzo bladziutką, ale może i faktycznie coś w tym cyklu ruszyło ?? we wtorek kolejny monitoring. jeśli się okaże, że jednak nie urósł to w kolejnym cyklu leki na stymulację owulki! Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wyszło:( zdjęcie osobno, suwaczek osobno:( wiecie jak to zrobić żeby wszystko było razem ?? a to tak przy okazji jak mam teraz czas to napisze bo wczesniej zapomniałam,że byłam dzisiaj u kosmetyczki na założeniu klamry na paznokieć bo mi wrasta w palca u nogi, ale obyło sie bez klamry tylko mam robić sobie tamponade:) wycieła mi go ładnie i mam nadzieje że to pomoże:) troszke to boli ale jestem juz przyzwyczajona to tego bolu bo ja mialam juz duzo wczesniej z tym problemy, to chyba wada genetyczna po tacie:) dobranoc Kochane!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wtrace pare słów:)tak przeglądałm na kafeterii posty dziewczyn co będą rodzic w czerwcu 2009, podczytuje je co jakiś czas miło jest znowu poczytać jak to było kiedy byłam w ciązy ale już trzy dziewczyny poroniły w tym jedna z nich bliźniaki:( tak im współczuje:( szczerze mowiąc sama mam jeszcze czasami problem z pozbieraniem sie po mojej stracie Maluszka. czasami zastanawiam sie jak by to było, czy Bóg wystawił mnie i nas na próbe??? a dobra juz nie smece, uciekam do męza lulać:)pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny🌼 Wpadam w panike,musze iść z Kubusiem do lekarza,ale jakiego? gdzie?z pediatrami u nas jest tak krucho:( Kubuś nie gorąćzkuje/przez dobe miał tylko podwyzszoną temperature/.Od kliku dni robi mi po 5 kupek dziennie,wczoraj tylko były dwie i dzisiaj już zdążył zrobić dwie.Ale to jeszcze nie wszystko:(:(:( ,od dawna zauważyłam,że Kubusiowi poci się główka przy jedzeniu,mówiłam to doktorce i kazała mi witamine D3 zwiększyć do 3 kropelek na dobe.Tak już robie od prawie miesiąca i główka jak się pociła tak się poci,ale dzisiaj rano jak się obudziłam to się przeraziłam ,bo poduszka pod głową Kubusia była mokra,ale to MOKRA!!!nie wiem co jest tego powodem😭 słyszałam,że tak się dzieje przy niedoborze wit.D3,krzywicy.Mnie to wszystko przeraża😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj cisza:( A więc:byłam wczoraj z Kubusiem u lekarza -ma rozpulchnione dziąsełka czego nie widziała doktorka 2 dni temu -dobrze wg. lekarza,że nie podałam mu antybiotyku -na uregółowanie kupek dostałam enterol \'\'250\'\' ,ale co jest tego powodem ,że robi tak te kupki? dzisiaj robi właśnie już trzecią😭 -odnośnie pocenia to lekarz nie wiedział co powiedzieć,ale kazał mi zrobić badania: mocz morfologie wapno żelazo i powiedział,że jak wyniki wyjdą prawidłowo ,to nie ma się co martwić,a jak wyjdą zle to będzie trzeba coś robić w tym kierunku. Powiem Wam szczeze ,ze jestem troche tym wszystkim dobita. Pozdrawiam Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Gosiu fakt cisza tu coraz większa. Co do Kuby to może taki jego urok, że się dzieciątko poci. A u nas wszystko w porządku. Praca dom itp. Teraz 2 dni odsypiam. Justynka ja z tym spaniem mam tak jak Ty gdzie tylko głowę przyłożę, to śpię. A ciąży nie podejrzewam. Chociaż niespodzianki chodzą po ludziech. Mam nadzieję , że u Ciebie to będzie fasolka. Lola masz szczęście, że ja daleko mieszkam, bo też bym Ci tyłeczek skopała. Gawit Tobie to życzę, żeby owulka piękna była. Kamilka bierzemy łopatkę i zakupujemy dołki. Chociaż mi przy tej pogodzie też się dołki zdarzają. Aniu i Agula dzielne te Wasze dzieciątka. Agatko no mamy się z tymi pracami, ale zachciało nam się studiować, więc wyjścia nie mamy. Ja juz o podyplomówce z diagnozy i terapii myślę:) Buziołki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×