Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

I ja zagłosowałam na wszystkie 3 zdjęcia;) 👄 Gosiu oj to tez masz przekichane z tymi lekarzami, u mnie na całe szczescie jest bardzo wspaniała pani dr młoda, miła i zna sie na rzeczy;) zawsze ma czas i nie zapisuje od razu antybiotyków tylko stara sie w razie choroby leczyc ziołami, syropkami itc Mam takie wrazenie że do kazdego dziecka podchodzi z sercem, szkoda ze nie mieszkasz bliżej to Kubus miałby wspaniała pania dr. Chyba ze byscie sie przepisali ale ja sie nie znam i nie wiem czy tak mozna. Gabrys jakis ostatnio taki marudny, płacze, nie chce spac za dnia, a jak śpi to tylko po pół godziny do godziny. A w nocy kładzie sie spac o 23:00 dawniej szedł spac o 21-22. Nie wiem co mu sie tak pomieszało. No i przed chwilka zrobił taka rzadką kupke ze sie wylało i całego go przebieralismy- czy to biegunka? hmmm:( A ja jestem zła na moje studia tzn szkołe ogólnie. Podwyższyli nam opłate o 400zł wiecej na rok i w dodatku wyszły takie jaja ze ponownie dodatkowo mamy przedmioty te które juz są zakonczone egzaminem bo okazało sie ze mysmy mieli ich np 60godz a miało byc 120 albo 30godz a miało byc 60godz i teraz kiedy powinnismy miec wiecej luzu bo to ostatni rok i piszemy prace licencjacka to oni nam dowalili tyle przedmiotów ze siedzimy w szkole od 8 rano do godz 20 !!!!!!!!!! Nawet nie mamy przerwy swiatecznej. Podpisywalismy umowe ze zajecia beda co 2 tyg a są co tydzien. Nawet sesja egzaminacyjna letnia powinna wczesniej sie zakonczyc abysmy mogli przygotowac sie do obrony pracy lic. a tymczasem egzaminy zakoncza sie kilka dni przed obrona pracy. I kiedy tu czas na nauke? Przeciez ludzie maja małe dzieci, pracują itc Niby taka renomowana uczelnia jedna z lepszych w Polsce a tu takie banialuki wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Czy może któraś z Was wie co to znaczy , że jest przesunięcie miedniczki nerki :( w necie nie bardzo mogę coś znaleźć a do lekarza z małym idę w przyszłym tyg ale teraz się zaczynam tym denerwować bo na USG bioderek facet kazał to sprawdzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika niestety ja nie wiem, ale moze popytam tesciowej jak wróci od mojej mamy, poszła na spacer z Gabrysiem wiec ja mam chwile dla siebie;) a tesciowa jest pielegniarka to moze by cos wiedziała. A ja byłam dzis u ginekologa zmieniłam lekarza i chodze na kase chorych a nie prywatnie i jestem zadowolona z mojej pani gin. Miałam wypalanie elektro nadzerki i mowili ze to nie boli a mnie bolałooooo i nadal boli, czuje sie jakbym miała bóle porodowe:D Gabrys dzis przespał cała noc do godz 10 rano (1 przerwa na karmienie tylko była) musiałam go budzic bo tesciowa chciała go zabrac na spacer:D Gabi taki spioch bo wkoncu uległam i dalam mu do spania swoja podusie a on uwielbia na niej spac bo czuje mój i męza zapach- dla nas to smrodek:D:D:D Zmykam posprzatac i takie tam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika moja tesciowa mówi abys sie nie martwiła bardzo z ta nerka bo taka jest uroda/ wada nerki, że to nic nie groźnego. Przesuniecie miedniczki nerki moze byc np. wada wrodzoną, moze to byc ruchoma nerka jak jest dziecko bardzo szczupłe albo znajduje sie ona kilka milimetrów od miejsca w którym prawidłowo powinna sie znajdowac i z tym sie nic nie robi, bo to nie do wyleczenia. Ale jak juz wczesniej napisałam to sie NIE MARTW TO NIC GROŹNEGO!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 dziękuję za informację :) Ja w dzieciństwie miałam kłopoty z nerkami i nie było to przyjemne a u Damianka stwierdzili właśnie minimalne przesunięcie miedniczki więc dzięki Tobie wiem na czym stoję i mogę spokojnie poczekać do wizyty :) Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika czyli Damianek może to odziedziczył po Tobie, bo tesciowa cos wspominała ze czasami moze byc genetyczne albo samoistne. Ciesze sie że Cie to uspokoiło, bo tesciowa zapewniała ze nie ma sie czym martwic;) Buiaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza tutaj zapanowała:( dziewczyny gdzie jesteście? Pozdrawiam serdecznie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jak coś to tu co chwilę zaglądam ale gorzej z czasem na pisanie! Póki co to my jesteśmy zakatarzeni :( Ja to mogę być ale szkoda mi synusia :( Jeszcze noskiem może oddychać ale słychać jak smarkole mu się w nosku kręcą :( a wszystko przez to czekanie na USG w poniedziałek bo na poczekalni niestety się mały zgrzał a do tego otwieranie drzwi no i niestety teraz katar! Tak szczerze to lekarz chyba jakiś niepoważny, że spóźnił sie 1,5h do niemowlaków (ale nie wiem z jakiego powodu się spóźnił więc więcej za bardzo nie będę go obgadywać) No to znowu się rozpisałam ale spoko bo już się zbieram do wyrka bo tylko leżeniem mogę się kurować bo nie wiem co mogę se łyknąć:( A nawet se na cytrynę lub na mleko z miodem se nie mogę pozwolić bo nie chcę Damiankowi zaszkodzić bo chyba już raz coś zjadłam bo kupki zaczął robić jedną dziennie a do tego miał chrostki na brzuszku które już są mniejsze! ❤️🌻 dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula2121 oczywiście codzienny obowiązek spełniony i głoś oddany:) miło popatrzeć codziennie na te uśmiechniętą twarzyczkę :) Damianek już też coraz więcej się śmieje zwłaszcza jak mu próbuję dawać herbatkę to woli się śmiać do butli niż pić :) Dobrej nocki dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie BARDZO DZIĘKUJE ZA WSZYSTKIE ODDANE GŁOSY:) !!Musze sie pochwalić:) Wikusia ma już pierwszego ząbka :) jest już na wierzchu i bardzo szybko wyszedł na światło dzienne - po trzech dniach, kiedy w niedziele zobaczyliśmy białą plamkę w dziąsełku:) także narazie tyle muszę zmykać do Wikusi:) ❤️ 🌼❤️ pozdrawiamy Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula w domku siedzimy :) ja właśnie dojadam kolację:) A wczoraj się dowiedziałam, że koleżanka z pracy z którą siedziałam w pokoju i która od mniej więcej roku starała się o dzidzię dowiedziała się, że jest w piątym tyg ciąży ale grozi jej poronienie :( mam nadzieję, że tylko na strachu się skończy i w końcu doczeka się dzidzi i nie będzie musiała przechodzić tego co my :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wesołych Mikołajek! mnóstwa prezentów! nie tylko dla maluchów, ale też i dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Wszystkiego najlepszego na Mikołajki:) Kamilko oby Twoja koleżanka nie musiała przechodzić tego co my, będę trzymać kciuki żeby wszystko było dobrze:) i tak napewno bedzie:) 🌼 Gawit dziekujemy!!❤️ Pa!!!Lecę bo zaraz będziemy mieć gości i muszę troszke jeszcze podszykować:) papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał:) cisza jak makiem zasiał:) dziewczyny powiedzcie mi jak wkleić zdjęcie tu na forum bo chciałam Wam pokazać Wikusi pierwszego ząbka:) no i drugiego widać już pod dziąsełkiem także niedługo będą dwa jak u króliczka:) no i myjemy specjalna szczoteczką już ząbka a Wikusia chętnie otwiera buzie i robimy myju myju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelincia175
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelincia175
jestem tu nowa i w czerwcu tez przeszlam tragednie mialam w 6 tyg puste jajo plodowe teraz znow jestem w ciazy w 7 tyg i dzis ide do lekarza sprawdzic czy jest wszystko w porzadku i strasznie sie boje .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelincia strasznie mi przykro z powodu straty:( ale teraz będzie napewno wszystko ok:) zobaczysz śliczną fasolke no i może już bijące ❤️ :) bardzo Ci tego życzę:) daj znać jak bedziesz już po wizycie, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabeke bo gdzieś sie zawieruszyła:) a może byśmy coś w niej zmieniły np doadać ile nasze dzieci mają juz miesięcy lat i imiona:) a pierwsza cześć skasować bo to chyba już nie aktualne??tzn tutaj co jest Nick, dł.cyklu, nastepna@, starania od, miejscowość?? co myslicie o tym?? albo poprostu tutaj odświerzyć wpisy:) Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................24.09........... Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........13.07..........już może wcale............Torun kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie Nick..................data straty............ tydzień ciązy nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08....8tc, 10tc, 16tc,9tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc Motylek84........05.12.2007; 19.05.2008..........7tc, 10tc gośkaa........29.08.2007, 14.07.2008............7tc, 4tc Madusia3.....26.06.06.................20tc.............. ........ kalpek.........5.02.2007,02.09.2008.............3tc,9tc< br /> ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość olawd..........24tc...............23.01.2009......ponad 2 lata....k.olsztyn MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Lida...........................08.06.2005............... Borys............... Balbinka.....................02.10.2007............... Michał............... Meggi........................04.03.2008................. .Antoś.............. Daga.............................03.2008................ .Jasiu.............. Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander....... kf26..........................07.05.2008................ .Natala............ Agula2121..................15.06.2008................... Wiktoria........ Lola-u........................23.06.2008................ ...Julia............ Agatha.......................01.07.2008................. ..Gabriel......... Dorcia........................01.07.2008................ ...Izabella........ Marghi.......................08.07.2008................. ...Jakub........... Koug.........................23.08.2008................. .....Emilia........ Mika23......................10.09.2008.................. ....Maja....... Kamika25...................22.10.2008................... ....syneczek.... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia..................................... . ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania.................................... ........................... Balbinka......Ania.......................Kazik.......... .... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda.....................Adaś............ .. ..... Melania....... Agatha........Agata.......................Oliwier....... .....Oliwia............. lola.............Jolanta.....................Bartuś..... ........ Dominika....... gawit..........Gabrysia................Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa....................Maciuś.............. .... .Laura.......... Gośka...........Gosia.................................. ............................ Mika.............Magda.................................. . .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka............................... ......................... Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ............................... Lida...............Lidka................................ ............................ Daga_p_11......Daga..................................... .... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ............Karinka...... Dorcia..........Dorotka............Michał........... ............................ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida....... olawd.............Ola.................Tymoteusz......... ..........Zosia....... krucha.................................................. ............................. Amichasia............................................... ............................ kasztanowo-ruda......................................... ........................ Koug ............Ania.......................................... Asia,Agata......... kamika_k.....Kamila..................................... . ....Wiktoria.......... Motylek................................................. ............................. MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nicka.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo...... Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie................ Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie.......... Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie............... Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie............... Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie....... Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie.......... Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie...... kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie......... Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa/Drzewica....mazowieck i/łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! ewelincia175 witaj :) Trzymam kciuki żeby było ok :) i czekamy na wieści :) Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agula jeśli chcesz tu wkleić zdjęcie to po prostu musisz podać linka do fotosika, czy innego programu za pomocą, którego wgrywasz zdjęcia, inaczej nie da się tu pokazać ząbka Niuni! Ewelinka witaj i czekamy na wieści! ❤️ Jeżeli o mnie chodzi to ja nie mam nic przeciwko zmian w tabelce ;) Pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem czy o to chodzi z tym zdjęciem :( dzieki jakiemu programowi mogę je tu włozyć??? C:\\Documents and Settings\\Artur\\Pulpit\\wikusia\\IMG_0557Nówka.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja normalnie kopiuje zdjęcia z zaparatu do folderu i juz, kurcze jak to zrobić:(????bo ja nadal nie wiem:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula na naszą klasę też można ;) piękny ten Wasz pierwszy ząbek! Gratuluję 🌻 i niech maleńka jak najmniej bolesie przechodzi ząbkowanie!!!!!!!!!!!! ❤️ Buziolki i pozdrowionka dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelincia175
hej moja fasolka ma 9 mm i ma sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×