Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

hej Agatko to szczepienie to mielismy na błonica, tężec, krztusiec i poliomyelitis i cos jeszcze to była płatna 120 zł to chyba 5 w 1. U nas w przychodni zmienili wage na cyfrową i Wiki raz ważyła 12kg i 980gram a za drugim razem 12kg i 820gram i tyle jej wpisała do książeczki a na długość jest 86 cm tylko też mierzyła ją przy drzwiach na stojąco bo na tej miarce na leżąco juz się nie mieściła:D ale chyba tez cos ja źle zmierzyła bo mamy w domu komode co ma 85 cm a Wiki jest o trzy centymetry od niej wyższa hehehe także ma 88 ale co tam niech sobie wpisują jak chcą ja i tak wiem ile ona ma:) zresztą babki tam bardzo nie zwracają uwagi jak mierzą tylko tak aby aby. Zmieniam w tabelce wiek Wiki:) dzisiaj skończyła 1,5 roku:) Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc madzik255...............24.09.08........................ ...........24tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość malawronka...34tc..............10.12.2009......22 cykle....Wrocław... gawit_79.....23tc...............12.11.2009......długo... ......Łódź madzik255...24tc................29.10.2009.......6msc... ....lublin kamila220579...5tc..............16.03.2010......2cykle ......Aachen..... Justynka27...23tc...........22.02.2010.....za pierwszym podejściem..toruń MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............2l 1m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...1r.6m-cy.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....1r.2tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella........1r.2tyg..... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...........Damian............1r.. kamila220579............................................ .................... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....7889797 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live.d< /a>< /a>< /a> IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. . podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................l ubelskie kamila kamila Aachen Niemcy Uleczka to święta racja z tym opowiadaniem o świecach. Aaaa i jak chcesz wpisz się do tabelki:) Jak coś to jeszcze pozniej napisze a teraz idę doprawić sos i wychodzę z Niunią na spacerek chociaż u nas -5 ale niech się hartuje:) Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja też staram się wychodzić z młodym ale dziś u nas ok zera i już jesteśmy po spacerku:) Ale wiem, że u mamusi jest śnieg i tam pewnie młody by się bardziej bawił na podwórku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już po spacerku:) Śniegu troszkę na trawce leży a sanki czekają na Wiki:)mam nadzieje że skorzystamy z nich przez ta zime:) Agatko nie jesteś wredną mamą ja też tak robie:)mamy taka sama sytuacje:DWiki chodzi spac po północy i wstaje o 10.00 tak jak u Was. Tez ja budzę o 8.00 rano, potem drzemka ok 12.00 a potem kłade ją spać po 20.00 ale zanim zaśnie to jest 21.00lub 21.30 no to tak jest jak jestem z nią sama w domu:) bo jak usypiam ją a mąż wróci w tym czasie do domu to Wiki dostaje takiego szału że nie ma mowy żeby poszła spac i znowu zasypia po północy i zaczynamy odnowa rytuał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Wczoraj miałam napisać ale jakoś weny nie miałam:( przyszłam z jazdy i tak mnie w okolicach nerek rozbolało że szok!dopiero worek z gorącą wodą bardzo mi pomógł. Miałam wczoraj ubierać choinke ale już nie dałam rady:( dzisiaj już za to się wezmę:) Jeszcze dziś idzę z Wiki do Tosi (co kiedys ją pilnowałam) i Adasia:) bardzo się cieszę że z mini utrzymuję kontakt, bardzo sympatyczni są:) Zaraz chyba wybiorę się z Niunią na sanki tylko coś mało śniegu na chodnikach bo słońce grzeje i nie wiem jak one będą jezdzić a jeszcze do tego facet co jakiś czas odsnieża te chodniki:( Może jeszcze wieczorem coś skrobnę jak już choinke ubiorę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) No i choinka nie ubrana:D Byłysmy wczoraj u tosi i Adasia i było bardzo fajnie, dzieciaki sie wybawiły tylko Wiki nie chciała iść do domu i strasznie płakała:( no ale musiałyśmy już isc bo pozno było o i tak:( jeszcze wieczorem zanim wyszłam od Ali dowiedziałam się że szwagierka wylądowała w szpitalu i dlatego już nie maiałam czasu ani weny na ubieranie choinki. Wiki ma cały czas policzki czerwone chyba od tego zimna na dworzu, Wasze dzieciaki tez tak mają?? hehehe pusciłam teraz Wiki bajke igloo-gloo i odrazu mówi "baba" ja patrze a tam naprawdę ta foczka zaczeła robic babke ze śniegu:D no to ma niezłą pamięć bo dawno tego odcinka nie oglądała:) Ja zmykam ide rybki odmrozić:) Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Chciałam się tylko przywitać i spytać czy jeszcze mnie pamiętacie?? Wreszcie mam możliwość tu zaglądać więc postaram się nadrobić zaległości w czytaniu i czasami coś skrobnąć - jeśli jeszcze mnie chcecie tu widzieć - bo kupe czasu mnie tu nie było. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia_ co za głupie pytanie czy chcemy Cie tu widzieć :) Oczywiście, ze pisz jak tylko masz możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w piątek i sobotę byłam u lekarzy na wizytach kontrolnych takich co kilka miesięcy lekarka po osłuchaniu mnie powiedziała, ze mam klasyczne zapalenie oskrzeli. Ale nic nie powiedzieliśmy teściowej bo by kobieta się całkiem wykończyła wyręczając mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Agula oj to czyli razem mamy problem ze snem dzieci, w sumie to moge sie pochwalić, że kuracja wybudzania ze snu pomogła 2-3 dni i Gabi ładnie sie przestawił. Fajna jest ta baja igloo gloo, Gabryś jeszcze lubi Boogie Beebies bo uwielbia śpiewac i tanczyc- przekomiczne to dziecko:D Aaaa i jeszcze musze wychwalic Gabicha, przepięknie spiewa "sto lat, sto lat" i to z melodią Dziewczyny fajnie Wam że wychodzicie na sanki, ja marze o tym ale w tamtym tyg Gabi miał czerwone gardełko a teraz w poniedzialek jak już wyzdrowiał to go zaszczepiliśmy i nie wiem ile to trzeba odczekać po szczepieniu zanim dziecko bedzie mozna zabrac na śnieg? Jutro bedzie trzeci dzien po szczepieniu. Kamika dobrze zrobiłas nie mowiac tesciowej o oskrzelach:) A co u Damianka słychać? Dorcia itaj:) no teraz to nadrabiaj zaległości i pisz co u Was slychac. Jak sie ma Iza, może przeslesz nam fotki? No to zmykam bo od tygodnia sypiam po 5h a to za mało jak dla mnie, zwłaszcza że lubię spać długooooo:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Fajnie że mnie jeszcze pamiętacie i chcecie tu widzieć :) Powolutku nadrabiam zaległości w czytaniu. Przedewszystkim gratulacje dla młodych mam :) Niech dzieciątka rosną zdrowo. U nas po staremu. Iza ma już prawie 1,5 roczku - zresztą tak jak i Gabryś. Jest strasznie drobniutka i jak na razie nikt nie jest w stanie mi powiedzieć dlaczego tak mało je. Charakterek ma niezły, złościć się potrafi strasznie, taka mała terrorystka z niej, wszystkich sobie owija wokół palca. Gaduła tez z niej straszna. Wprawdzie w większości to mówi początki wyrazów ale z każdym dniem jest lepiej. Pięknie mówi: mama, tata, dziadzia, baba, krem, dzem (ulubione jedzenie), gzyby, baja, jaja, cycy (bo jeszcze sobie podjada cycusia), tam, tu, chodz, lala, miś, tak, nie. Niedawno byłam z nią u endykrynologa i mam mase kolejnych badań do zrobnienia - tym razem chcemy sprawdziś czy nie ma nietolerancju glutenu i czy wszystko o.k. z hormonem wzrostu. Bo moja Iza ma 74cm wzrostu i waży 7 kilo. Zdjęcia z września można zobaczyć na nk: http://nasza-klasa.pl/profile/340575/gallery/album/2/20 Bardziej aktualne podeśle po świętach. To tyle u nas. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Damianek w miarę ok chociaż ma katarek :( na podwórku od niedzieli był dopiero dziś a to też dlatego, że ja nie chciałam za dużo chodzić po podwórku :) A poza tym już przygotowuję ciasta na święta no i wiadomo w kogoś kuchni jest inaczej niż w swojej no ale cóż :) I tak co chwilę słyszę jak to i owo robi teściowa ale ja tylko odpowiadam , że ja robię tak i tak i robie po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam po zabieganych świętach :) tak ogólnie to te jazdy z domu do domu są męczące i nic nie udało mi sie poleżeć w święta :( A co do tematu samopoczucia to lipa :( właśnie się dowiedziałam, że dziecko szwagra ma szkarlatynę :( już w pierwsze święto mizernie wyglądała i wtedy też miała kontakt z Młodym :( tyle co mam do powiedzenia bo na więcej już nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Dorcia witam:) My po świętach nawet nawet:)prezenty były i ogólnie ok tylko szkoda że tak szybko zleciało. Dobra uciekam bo mąż czeka żeby mnie wymasować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Dorcia witam:) My po świętach nawet nawet:)prezenty były i ogólnie ok tylko szkoda że tak szybko zleciało. Dobra uciekam bo mąż czeka żeby mnie wymasować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Witam:) Życzę Wam szampańskiej zabawy w noc Sylwestrową oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2010:D My wybieramy się na Plac Konstytucji a jak będzie lipa to idziemy do Magnetic-a na dyskoteke:) a Wikusia zostaje z babcią i siostrą cioteczną:) a tak poza tym u nas ok. A co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja również życzę szampańskiej zabawy wszystkim :) Oraz samych szczęśliwych dni w nowym 2010 roku :) My siedzimy w domu U mojej mamy :D i zotajemy tu co najmniej do kolędy czyli do 4-go :) Se trochę psychicznie odpocznę :) Wczoraj mężuś był na firmowej imprezie i tak szczerze to ja mu zazdroszczę, że ma gdzie iść a ja nie :( ja muszę siedzieć w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka w Nowym Roku 2010:D My po sylwestrze super! Byliśmy na tym placu wyzwolenia a ludzi od groma. Udało nam się przecisnąć prawie pod scenę ale był taki scisk że rękę z trudem można było podnieść do góry ale za to jakie ciepło było:D Po fajerwerkach przyjechalismy pod blok wypilismy szampana i poszlismy do domu:) Na placu nie mozna było pić alkoholu i kurczaki nawet wszystkich tam wchodzących przeszukiwali - masakra ale to dobrze bo na takich imprezach musi być bezpiecznie. A gdybyście widziały jaki był syf na ulicach tam gdzie były ulice "otwarte" wszędzie butelki, petardy, żygowiny o nie!! Idę na śniadanko, mąż zrobił jajecznice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJA;) Jeśli myślicie że o Was zapomniałam to sie mylicie:) codziennie o Was myślę a dziś nadrobiłm to co mnie tu ominęlo;) W Nowym Roku 2010 życzę Wam kochane oraz Waszym rodzinom dużo zdrówka, miłości, serdeczności od każdego, oraz spełnienia marzeń a maluchom zyczę multum słodyczy, zabawek a także zdrowia i niekończącej się radości i sukcesów 👄 Wigilię spędzilismy u nas (tzn. u teściów) a potem pojechalismy z tesciami do mojej mamy a tam dom pełen ludzi (mam liczne rodzenstwo), uwielbiam te spotkania przy stole wigilijnym. Gabi dosłownie szalał z dziećmi!!!!! A ja jestem zadowolona z siebie, bo nie oszczedzałam na daniach wigilijnych a waga poszła w dół. Moja tesciowa tez postanowila z obawy o wlasne zdrowie przejsc na diete i to juz jej 2 tydzien i nawet sobie radzi, wspieramy ją bo ma dużą otyłość;) Sylwester spędzilismy w domu, pięć minut przed północą Gabi obudził się wstał i patrzył na fajerwerki mówiąc przy tym "świci"/"sici" (bo on tak jakby syczy sepleni):D Gabich lekko przeziębiony więc podaje mu syropki, ja tez na gripeksie jade;) Ogólnie to u nas nic nowego. Zakupiłam laptopa z myślą o studiach i o tym aby miec większy kontakt ze światem a tym czasem nie mam kiedy zasiąść do kompa. Ciumolki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wpadłam tylko pochwalić się jak zaczęliśmy Nowy Rok :( Dziś mąż jechał do gdańska z moim tatą do szpitala z chorym okiem taty i w drodze powrotnej niedaleko domu od tak sobie pękła tylna szyba naszym samochodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. W Nowym Roku życzę wszystkim samych słonecznych dni, dużo zdrowia i miłości. Niech troski i zmartwienia omijają was szerokim łukiem. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja po egzaminie na prawko:) niestety wyniki negatywny a za co??? za przekroczenie prędkości!!!!!!ja pier...le jestem wściekła na siebie jak nie wiem co, bo tak to bym juz zdała tak mi powiedział egzaminator ale szczerze mowiac to wcale nie zauważyłam tych dwóch czterdziestek:/ a taką miałam prostą trase że ojej ale straciłam szanse:( egzaminator neutralny, starszy pan w gumofilcach:Dpowaznie:D on bez usmiechu na twarzy no i łuk mi sie udał super bo jeszcze z męzem uczyłam się jego no i mi lepiej wytłumaczył niż instruktor:) nastepny egzamin mam 22 stycznia tez o 9.00:) juz teraz mam nadzieje ze ostatni. A tak wogóle dzisiaj tez zdawała siostra narzeczonej mojego brata i tez oblała ale za to że jezdziła za wolno:)hehehe ja za szybko a ona za wolno:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu ale tu pustki:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( U nas narazie ok, Wiki mowi coraz wiecej słów i coraz więcej rozumie no i mozna sie z nia juz dogadac tak normalnie :)Juz robi siusiu na nocniczek ale jeszcze czasami zapomni powiedziec przed czasem:P cieszę się że wie juz po co ten nocnik:D Piszcie dziewczyny co u Was?? Ewa, Gabrysia jak u Was maluchy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula moj maluszek waży już ponad 5 kilo , ubranka nosi 62 albo czasami 68 . 31. stycznia chrzścimy Filipka. jest zdrowy. mamy za sobą już pierwsze szczepienie. pustki tutaj.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa bardzo sie cieszę że Twój Filipek tak ładnie przybiera na masie i to że jest zdrowy jest najważniejsze! A u nas znajoma urodziła chłopca w listopadzie w 7 miesiącu, ma za sobą 4 poronienia ale z maluszkiem nie jest do tej pory najlepiej:( ma wade nerek i jak się urodził miał nie rozwinięte płucka cały czas jest w inkubatorku, chociaż juz był jeden plus ze mama trzymała go na ręcach ale tylko przez chwile:( lekarka stwierdziła ze tylko jak cud się zdarzy to będzie dobrze:( prosze Was o modlitwe za tego Maluszka. dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula mam nadzieję, że z maluszkiem znajomej będzie dobrze :) malawronka :) super, że u Was jest ok :) Ja już się melduję ale jakoś tu w mieście nie mam natchnienia na pisanie a jak jesteśmy u mojej mamy to tak krótko, że wykorzystuję inaczej czas niż przed kompem bo najczęściej przyjeżdżamy w soboty wieczorem a w niedzielę po południu już s powrotem :( Tu często robię obiady to czas też leci bo teściowa nie ruszy mięsa które wozimy od mamy bo szybciej by poszła do sklepu kupić niż z tego zrobić :( nie jest przyzwyczajona do tego, że ktoś załatwia mięso i kupuje jedzenie bo zawsze to ona robiła na swój koszt! Damianek broi jak tylko dorwie coś na co idzie wyjść to siedzi na szafach a ostatnio włazi już spokojnie sam bez pomocy na nasz tapczan ktory musi być blisko stolika z kompami bo inaczej by grzebał w elektronice no i włazi na ów stolik :( ostatnio wchodzę do pokoju a on zadowolony siedzi na laptopie :( Dobrze ,że go zawsze zamykam bo by to dopiero było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Zaczeła mi sie sesja egzaminacyjna i mam nie małe urwanie głowy z zaliczenianmi i egzaminami a w dodatku szykuje mi sie wyjazd do Łodzi na macierzystą uczelnie a to jest dla mnie masakra bo podróż trwałaby w jedną strone około 8-9 godz!!! U nas: codziennie chodzilismy na saneczki, a teraz Gabich ma katarek ale bez gorączki więc jest Ok i jakoś to wyleczymy Moja mama zrobiła Gabrysiowi przecudny i ciepły sweterek na drutach i ocieplacze na nogi zeby nie marzł jak jestesmy na dworze ale po domu tez mu je ubieram. Gabi nauczył sie śpiewac fragment kolejnej piosenki: "Kazdy chce kangurkiem byc". Radocha co nie miara! Uwielbia bawić sie w "a kuku" i ślicznie wymawia akuku! Psoci, bałagani... heh Agula zdasz teraz za kolejnym razem, poważnie!!!! Jak ja tak twierdze to nie moze byc inaczej. Ja zdawałam 3 razy i tuz przed ost. egzaminem spadło u mnie w domu lustro i całe sie potukło, a ja na w pół ubrana do wyjazdu na egz zamiatałam jeszcze szkło z płaczem że nie zdam bo lustro to 7 lat nieszczescia:D i zdałam:P:P:P Smutna sytuacją z maleństwem Twojej znajomej:( Kamika jak pisałas o Damianku i laptopie to musze sie pochwalic tez że Gabich ma to samo z elektroniką. Dosłownie przed chwilą kiedy robiłam renament w jego szafie z ciuchami to ten mały urwis zniknął mi z oczu i cisza, cisza... w koncu mąż sie skapował i poszedł za nim do kuchni co on tam po cichu robi i mnie woła!!!!!!!! A ja lece ze sie cos stało a ten mały Osrołeczek siedział na krześle przy stole przy laptopie i klikał po klawiaturze, dodam ze w kuchni bylo ciemno i jedyne światło jakie było to z monitoru laptopa:D:D:D Cwaniaki te nasze maluchy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam nadzieje ze mnie pamietacie :)wieki mnie nie bylo mam 3 miesieczna zuzie urodzilam nagle hehe tzw spontan poszlam na usg i zuzia zakryla nozka serduszko lekarze sie wystraszyli bo tetno zanikalo czasami i cc odrazu chcialam byc swiadoma i bylam :):) a teraz zalatana jestem bo 26 czerwca organizuje moj slub :)** stesknilam sie za wami ale wrovlam i rozkrece to fotum :) buziolki :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×