Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość maltanka

metody odmładzania twarzy

Polecane posty

Gość gość
Sprawdźcie sobie zabieg Geneo. Ja go wykonuje w szczecińskiej Maestrii http://maestriaklinikaurody.com/geneo/ Odmładza bo redukuje zmarszczki i dotlenia skórę. Skóra poddana jest złuszczaniu, dzięki czemu jest bardziej jędrna i lepiej chłonie składniki odżywcze. Świetny zabieg, zdecydowanie poprawia wygląd skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsieznaAnna45
Ja zdecydowałam się na taką maseczkę hydrożelową ,gdzie są stymulujące rozluźniające efekty mikroprądów . Jest to z Playskin .Na koniec po takim zabiegu stosuje krem play skin z kwasem glikolowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele zabiegów odmładzających, ale dla każdego inny jest odpowiedni. Mam koleżankę w moim wieku, czyli 40 lat i obie chodzimy do tej samej kosmetolog. Na mnie super zadziałał zabieg dermapenem, a na koleżankę fale radiowe i koreańskie zabiegi. Polecam panią kosmetolog z gabinetu www.beautypremium.pl w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmładzanie twarzy - dieta to podstawa, potem dobre kosmetyki które używamy na codzień oraz raz w miesiącu dobry zabieg np. mezoterapia mikroigłowa dermapen albo kwasy medyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jollllka
dla mnie kosmetyki to to samo, nawet lepiej stosować te prostsze, bardziej naturalne. Jak poczytasz sobie skład włosy stana ci dęba ile w nich konserwantów itp. Podobno nawet po toniku powinno się płukac buzię bo tak zawarte w nim składniki pzryspieszają starzenie się skór. To dopiero masakraaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. botoks z tego co wiem - http://www.klinikasfera.pl/botox :) Oczywiście równocześnie trzeba dbać o to, aby skóra była nawilżona i jędrna :) Ale na zmarszczki jako takie chyba nie ma lepszego sposobu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim numerem jeden w odmładzaniu twarzy jest zabieg GeneO+ w Salon Gabriel Pruszcz Gdański po tym zabiegu można liczyć na spektakularne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgatWieliczkaa
Ja zdecydowanie polece zabieg Radiofrekwencji mikroiglowej lub ewentualnie frakcyjny Rf. Po raz pierwszy zrobilam ten zabieg na twarz i szyje ok pol roku temu a dzis jestem po serii trzech. Efekt rewelacyjny, wszystkie koleżanki w pracy pytaja co to...a ja oczywiście mowie, że niby nic nie robilam. Skora tak mocno sie napiela, zmarszczki sie wygladzily i nawet chomiki nieco sie zmniejszyly a to wszystko bez ingerencji wypelniacza. To zabieg, ktory wreszcie mi pomogl w moim wieku bo mam 54lata. Z czystym sumieniem polecam zabieg i Klinike Rubinkiewicz Med w Krakowie. Zalaczam wam link z opisen zabiegu. https://www.rubinkiewiczmed.pl/frakcyjny-termolifting-rf-3d/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsze zabiegi odmładzające to peelingi medyczne i dermapen. To jedyne zabiegi, po ktorych widze że dzieje się coś na mojej skórze. Polecam panią kosmetolog Izabele z Beauty Premium w Poznaniu na os.Tysiącecia. www.beautypremium.pl Dobierze Wam takie zabiegi, że ubędzie Wam kilka lat, a twarz zrobi sie gładka i bez niedoskonałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska902
Mogę opowiedzieć o swojej ulubione metodzie - Lifting Green Wrinkles Treatment. Jest to zabieg, który intensywnie ujędrnia i liftinguje skórę. Wiem, że można go wykonać w krakowskiej scm estetic. mogę go polecic, ponieważ idealnie odmładza twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traniska034
Po ostatniej wizycie w SCM estetic mogę opowiedzieć o idealnym zabiegu, który odmłodził moją twarz. Chodzi o zabieg „Ogień i Lód”. Ma na celu redukcję zmarszczek i przebarwień. Nie spotkałam się z nim wcześniej w żadnym krakowskim gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z własnego doświadczenia mogę polecić odmładzanie laserem frakcyjnym w Va Bene Konstancin Jeziorna byłam, zobaczyłam, jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żubrówka21
Polecam zabieg Venus Freeze w Vici Clinic - stosują technologię, która nie dość, że jest skuteczna, to jeszcze zupełnie bezinwazyjna i nieszkodliwa. :) Całość kosztuje 249 zł, także jak na taki zabieg dosyć mało. Z mojej strony polecam, bo sama korzystałam i jestem zachwycona efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponowałabym złoto i miedź koloidalne jakie produkuje Pro Aktiv. Na skórę takie preparaty robią idealnie, można odżywić, odmłodzić naskórek. Inna sprawa, że miedź też fajnie w domu się nada jakoś środek do sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajną metoda na odmładzanie twarzy jest lifting twarzy, buzia wygląda od razu lepiej i bardzo naturalnie . Ja lifting robiłam w klinice https://mediartclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Tylko AWADERM EYES pomógł mi rozwiązać problemy ze skórą wokół oczu odkąd po wakacjach pojawiły się przebarwienia, które produkt ten natychmiastowo wyeliminował. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów, nadal będę stosować produkt w celu poprawy zdrowia mojej skóry i pozbycia się problemu na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina6366
Może masaż liftingujacy? Widzialam taki w ofercie krakowskiej kliniki scm estetic, gdy bylam ostatnio na wizycie. slyszalam ze panie bardzo go polecają. o szczegółach zabiegu można dowiedziec sie na ich stronie badz mozna zapytac bezposrednio u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele metod odmladzania twarzy, ale nie kazda jest dla kazdego dlatego bardzo wazne jest indywidualne podejscie do danej osoby. Polecam wizyty w gabinecie Beauty Premium w Poznaniu gdzie kosmetolog dobierze zabieg specjalnie dla Was, specjalne preparaty i odstepy miedzy zabiegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka782
Może mezoterapia igłowa? Efekty sa super i czujesz się młodsza od razu. Na przykład w Sylvetka w Poznaniu jest bardzo miła i kompetentna pani która się tym zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata01
Żeby odmlodzic i poprawić wyglad swojej skory zdecydowałam się na peeling laserowy IPIXEL w klinice Dr Legrand w Krakowie. Jestem już po pierwszym zabiegu i przyznam, ze moja skóra twarzy jest zdecydowanie bardziej napięta, gładsza i zagęszczona, a pory wyraźnie się zmniejszyły. Super zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecę tradycyjne oczyszczanie, mikrodermabrazję, zabiegi nawilżające marki SKEYNDOR, czy te marki MONTIBELLO. Miejscem, gdzie wykonują je wszystkie jest http://www.tuttibeauty.pl w Gliwicach - cudowne miejsce. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeoooa
Bardzo skutecznym zabiegiem jest profhilo molekuły młodości. Tkanki zniszczone zostają odbudowane, skóra staje się gładsza bez jakiejś wielkiej ingerencji. Metoda bezpieczna, nie uszkodzi się nerwów. Nie grozi nam też opuchnięcie skóry. Moim zdaniem najlepiej zabieg wykonać w dobrym salonie, wiem, że specjalizuje się w nim Estel z Gdyni i na ich stronce http://www.estel-gdynia.pl można nieco o nim poczytać i poznać cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś z Warszawy to mogę polecić ci centrum kosmetyczne www.centrum.med-estetica.pl Oferują tam zabiegi odmładzające skórę twarzy. Mają też szeroką ofertę innych zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.24 Jeżeli jesteś z Warszawy to mogę polecić ci centrum kosmetycznewww.centrum.med-estetica.pl Oferują tam zabiegi odmładzające skórę twarzy. Mają też szeroką ofertę innych zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej. XXXX A ja tego miejsca Wam nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWr
Bardzo dobre efekty uzyskałam robiąc serię zabiegów ClearLift na twarz, szyję i dekolt. Miałam 4 zabiegi raz w tygodniu. Do tego odpowiednia pielęgnacja domowa i efekty są bardzo obiecujące. Zabiegi robiłam w Klinice Dr Legrand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 65 lat, wiec wszyscy mi mówili, ze nie mam szans na odmlodzenie. Proponowali jedynie botox i nici liftingujace, ktorych jestem przeciwniczka. Postanowilam sprobowac zabiegow u kosmetologa. W ciagu 2 miesiecy mialam zrobione klika zabiegow, w tym dermapen i liftingujace peelingi medyczne. Moja twarz wyglada kilka lat mlodziej, a co najwazniejsze czuje tą gładkość i swiezosc. Ma teraz zupelnie inny kolor niz przed 2 miesiacami. Znajomi pytaja co zrobilam, ze tak dobrze wygladam, a ja odpowiadam, ze nie trzeba od razu robic wypelniaczy i botoksow i polecam pania kosmetolog z Beauty Premium w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić to co sama stosowałam - laser. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że daje najlepsze efekty jeśli chodzi o efekt odmłodzenia. Ja chodzę do Kliniki Zakrzewscy do dr Marcina Zakrzewskiego. Mają tam najnowocześniejszy laser w kraju, co bardzo przekłada się na efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wiele lepsze efekty od lasera dają zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×