Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puerta

PO CESARCE-BOL PO SEXIE

Polecane posty

Gość puerta

miala tak ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puerta
dziewczynki po cc odezwijcie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonorkaa
bol ja boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano - mnie boli :( Na razie zwalam to na suchość, ale niestety jest coś więcej :( Chyba jednak będzie trzeba opowiedzieć o tym mojej gince...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli na suchośc,to musisz stosować kremy nawilżające.Pewnie karmisz piersią???Wiem o co chodzi.Kup sobie krem KEY-w aptece.I niestety stosuj,bo się zamęczysz. To wina laktacji.Nie wszystkie kobiety tak maja,ale niekiedy laktacja jest tak duża,że dochodzi do znacznej suchości pochwy.I wtedy należy stosowac ten krem.I będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi lansztrung
ktoska ty nie wiesz o co chodzi wiec przumknij sie z e swoim zelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipi. Ja nie pisałam do ciebie,tylko do Zabylucynki. Więc jeżeli możesz,to ty się przymknij i nie zabiraj głosu nie proszona:O I trochę kultury na forum...prosta dziewczyno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puerta
dziewczynki boli mnie po bokach, jak siadam to jakbym normalnie odczuwala macice....no bo nie wiem jak to wyrazic. karmie piersia to fakt ale na suchosc nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puerta
sama nie wiem czy to normalne czy cos sie dzieje nie tak..ale z drugiej strony co mialaoby byc nie tak?!jak uciskam pod szwem to tez mnie pobolewa w zasadzie to cale podbrzusze ale nie jest to bol niedozniesienia...nie mniej jednak wiem ze po wspolzyciu mi sie to zrobilo...kurcze..myslalam ze psychicznie jestem juz na to gotowa no i fizycznie(bo w pologu juz 2 razy mi sie zdazylo) ale minal miesiac kiedy nie kochalam sie i teraz bach..bol...ta cesarka zostawila mi niemile wspomnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to zrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puerta
tzn? malo sie w tym orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m do ktośki
ktoska prostaczko jakim prawem zwracasz komus uwage odnośnie zachowania skoro sama nie potrafisz sie zachowac na forum przyganiał kocioł garnkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m do ktośki
cos ci spieprzyli idz z tym do lekarza i opowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puerta
dziewczynki dajcie spokoj..moze ktoras mi odpowie na moje pytaniee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puerta. Jestem po 2 cc. Każde cięcie jest inne.Nie można porównac się do nikogo.Ja oba cięcia przeszłam inaczej. Najlepiej,jezeli pójdziesz do ginekologa.Byłaś juz na wizycie kontrolnej po porodzie?Jeżeli nie,to czas sie wybrac.I powiedz mu o co chodzi. Mnie tak bolało po 1cc.Dość długo.Ale okazało sie,ze to robiła mi się przepuklina.I lekarz zakazał mi noszenia mojego \"klocuszka\",bo po porodzie mała wazyła prawie 4500g i rosła bardzo szybko. Jak przestałam się nadwyrężać-to ból powoli minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to zrosty
Mi lekarz tak mowiedział, gdy odczuwałam podobny ból, ale po badaniu okazało się, że jednak to nie to. Samo potem przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puerta
no ale ja juz 2 tyg temu bylam u mojego ginekologa ktory zreszta byl przy cc i dotykal macicy. bol odczuwalam ale powiedzial ze jeszce ma prawo bolec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipi. Zaloguj sie pod jednym nikiem-bedzie ci prościej wyzywac innych:P Nie bedziesz musiała zastanawiac się nad nowymi nikami:D:D:D Juz wcześniej pisałam....zwracam się bezpośrednio po niku do konkretnej osoby,więc przestań na mnie napadać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to zrosty
To nic innego nie przychodzi mi na myśł:) Zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puerta
ale ciebie tez po tej pierwszej cc bolalo po wspolzyciu? dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m do ktośki
a tobie jest prosciej wyzywac bo masz jeden nick?mnie na wyzywaniu tu nie zalezy ani na nicku tobie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puerta
dzieki dzieki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty co bez nika jesteś. Idz pokółc sie gdzie indziej:O Nie mam ochoty wdawac się w dyskusje na niskim poziomie,bo jest dopiero 9-ta rano:O Daj na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m do ktośki
nadajesz sie tylko wniskich poziomach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×