Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość koripop
Witaj!! Zabieg miałam wykonany we Wrocławiu w Derma-Plus bez nakładek ochronnych oka. Pod samymi brwiami na szerokości oka doktor przesuwa końcówką urządzenia. Jest to olbrzymi ból, ale powieki już są dużo lepsze. Podczas samego zabiegu masz wrażenie, że skóra się skurcza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koripop
Witaj!! Zabieg miałam wykonany we Wrocławiu w Derma-Plus. Na oku nie miałam nakładek ochronnych. Podczas zabiegu doktor przesuwa pod samymi brwiami na całej szerokości oka końcówką urządzenia. Jest to ból niesamowity, ale widać już różnicę na powiece. W trakcie zabiegu masz wrażenie, że skóra się obkurcza. U mnie nie było żadnych widocznych efektów zaraz po zabiegu lecz dopiero po kilku dniach. Pozdrawiam Cię Jolu. Myślę, że warto się zdecydować. Choć 100% gwarancję będę miała prawdopodobnie po kilku miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koripop
o kurde ale multiplikacja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynyyyyyy
www.thermage.net.pl - poczytajcie na temat szkodliwosci tego urządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koripop, dzięki za odpowiedź. Mnie interesuje Thermage przede wszystkim na powieki dolne. Czytałam, że nagrzewanie skóry odbywa się w sposób punktowy, i że temperaturę można dostosować indywidualnie do pacjentki. Podobno optymalna tenperatura to taka, przy której czujemy już pewien dyskomfort, ale jeszcze nie boli tak baaardzo. Dla mnie najgorsze są te nieszczęsne nakładki na oczy - może zakłada się je tylko przy dolnych powiekach. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że mam coś pod powiekami. Brrrr... Pozdrawiam Jolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koripop
Witaj Jolu!! Ja również miałam zabieg przeprowadzany pod samymi dolnymi powiekami, ale tak jak wcześniej wspomniałam nie miałam żadnych nakładek. Być może są przeprowadzane takie zabiegi tylko i wyłącznie na powiekach dolnych i górnych z użyciem nakładek-tego nie wiem. Ja już sobie obiecałam, jeśli ten zabieg nie przyniesie takiego efektu o jakim myślę, to wtedy pomyślę o operacji. Pozdrawiam Gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Koripop z tego co wiem są też zabiegi Thermage przeprowadzane tylko na powieki i pewnie wtedy nakładki są konieczne. Mam znajomą, która jest po Thermage i jest bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że podobnie będzie w Twoim przypadku. Chyba jednak zryzykuję :) Pozdrawiam gorąco Jolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga 53
jestem juz 1.5 miesiąca po thermage całej twarzy i chyba dopiero teraz zaczynam widzieć lekkie zmiany. Najbardziej przy bruzdach od warg w dół .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feluka
Jak pewnie wiele z Was zauważyło żadne kremy i inne powierzchowne, bezigłowe metody nie zdziałają cudów. W pewnym momencie potrzebujemy botoksu, kwasu hialuronowego itd, lasera, fal radiowych tudzież regularnej gimnastyki. Ale powirzchownie można się nawilżać - zawsze to jakiś efekt na parę godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k56
tak tylko to nawilżanie to w pewnym momencie za mało , chcemy efektów a boimy się skalpela tak jak właśnie ja ,czytam wypowiedzi na forum , byłam też na konsultacji thermage jednak boię się bólu jeśli ktoś faktycznie był na focusie i widzi efekty proszę o swoje spostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koripop
Witajcie!! Jestem bardzo ciekawa, czy SPANIA, której wypowiedzi przeczytałam na samym początku tematu a która jest już ponad pół roku po thermagu wewnętrznych stron ud widzi wyraźne efekty zabiegu? Być może jest olbrzymia poprawa, ponieważ dziewczyna ma dopiero 30 lat i jej skóra prawdopodobnie bardzo szybko się regeneruje. Spaniu! jeśli to czytasz, to bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taupe
Do abd bardzo zainteresowala mnie Toja wypowiedz na temat bella II therma i innych urzadzen emitujacych fale radiowe. Bylabym wdzieczna za kontakt na priva-mam sporo pytan. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka38
Witam, trafiłam na Wasz topik szukając informacji o nieizwazyjnych, niechirurgicznych metodach liftingu, jak Thermage właśnie, Ciekawa jestem czy słyszałyście może o nowocześniejszej metodzie jaką podobno jest zabieg Titanic polegający na emisji fal podczerwonych? Zastanawiam się nad nim, bo z tego co słyszę nie niesie ryzyka takich działań niepożądanych jak thermage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOREA
Witam Drogie Panie mieszkam od jakiegoś czasu w Korei ,pewnie mało osób w Polsce wie że kraje Azji wyprzedzaja medycyne estetyczna w Europie o min 10 lat .Tu juz dawno nie robi sie fotoodmładzania laserem czy ipl nie daje to oczekiwanych efektów i jest nieprzyjemne od prawie roku do fotoodmładzania wykorzystuje sie urzadzenia Photodynamic Therapy System PDT jest to światło ledowe o bardzo wysokiej mocy a najlepiej łączyć to z zabiegami z falami radiowymi co w Korei jest w tei chwili podstawa w kosmetyce i medycynie estetycznei.Nie wiem czy gdzieś w Polsce juz sie to robi ale radze poszukac,efekty gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritaewita
Mieszkam w Austrii.W tej chwili najwiekszym przebojem medycyny estetycznej jest tutaj fractional laser(fraxel).Dziwi mnie,ze ten temat nie jest w ogole poruszany w waszych dyskusjach.Czyzby w Polsce nie bylo jeszcze tego lasera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka38
oczywiście zabieg nazywa się Titan, a nie Titanic, rozpędziłam się za bardzo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojoo
chyba się rozpędziłaś to też na fale radiowe i tak samo boli jak thermage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka38
iojoo, a cóż mają wspólnego fale radiowe z promieniowaniem podczerwonym? bo na tym polega Titan? :))) No chyba, że ja się na fizyce nie znam:) czy boli tak samo, nie wiem, przekonam się za miesiąc, pani Doktor twierdzi, że zdecydowanie mniej. A Ty masz jakieś doświadczenie z tym zabiegiem, że wiesz, że tak samo boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaii
korea dziękuję za sugestie ,właśnie korzystam z LED i Focusa nawet nie przypuszczałam że są tak świetne rezultaty ,też myślę ze jest to najefektywniejszy sposób odmładzania a mam za sobą dopiero 2 zabiegi co będzie po 10 już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka38
akaii a jak często trzeba te zabiegi powtarzać? Bo rozumiem, ze powinno być ich 10, ale w jakich odstępach? Bo z tego co wyczytałam na ich stronie internetowej to są one niestety b. drogie 1150 zł na twarz za 1 zabieg Focus + LED:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zapisałam się na zabiegi Focus. Proszę Was o informację jak czujecie się po tym zabiegu i czy przyniósł efekty. Ja mam pewne obawy co do bezpieczeństwa. W końcu to twarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do BlueV Ja też się wybieram , pisz proszę jakie będą efekty. obecnie wykupiłam pakiet mezoterapii bezigłowej. W przyszłym roku koniecznie chcę spróbować fal radiowych. pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ciach Będę pisała. Dowiadywałam się też o mezoterapię i dostałam taką odpowiedz, że jednak działa bardziej powierzchownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaii
jak często trzeba je robić to chyba określa fachowiec ja mam je robić 2 razy w tygodniu5 zabiegów póżniej 1 w tygodniu , fakt nie są tanie nawet dla mnie ale skalpel czy złote nici też , sądzę że cena mówi też coś o skuteczności i dobrym urządzeniu gdyby zabiegi kosztowały po200,- nie wierzyłabym w ich skuteczność ,zdecydowałam się na te właśni zabiegi bo uważam je za bezpieczne właśni tym sprzętem ale to jest moje zdanie i moje bezpieczeństwo każdy musi to sam przemyśleć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero idę na pierwszy zabieg więc nie miałam jeszcze styczności z tą metodą osobiście. Dużo o tym czytałam, ale trudno mi wyłapać rzeczywiste opinie z całej masy reklam. Koszt jest rzeczywiście wysoki, ale jeśli efekty byłyby takie jak są opisywane to myślę, że warto. Taka \"mała\" inwestycja w siebie. W salonie, do którego się zapisałam jest też zabieg na piersi. jeśli starczy mi pieniędzy to skorzystam. Będę pisać na bieżąco. Pozdrawiam BV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaii
nie moge znalesc tego forum jak na nie trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza2
Drogie Panie czy któraś z Was wie gdzie poza Warszawą mają urządzenie Focus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×