Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość 1956
Ale walicie sobie reklame ,zmieńcie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cei
masz racje 1956 -osoby- duka,abd,monakinia - ewidentnie widać że mają coś wsólnego z aparatem bella .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKI48
do nici jak po alumie, co słychać ,bo chyba tez zdecyduje sie na zabiegi aluma .Myślisz ze pomogą na opadające powieki?.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a....
a ja mam wrażenie że cei royal itd ... ma dużo wspólnego z focus wave melody , a raczej na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BELLA THERMA
TO BELLA BEZNADZIEJA!! Jestem kosmetologiem chcialam kupić jakieś urządzenie i oglądałam to również. Stwierdzam: CHIŃSZCZYZNA!! Urządzenie musi mieć parametry i 100% technologie a nie technologie nie do końca skradzioną od innych. To tak jakkupić daewoo zamiast mercedesa! Porządne zabiegi kosztują i działają, bo urządzenia i środki kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejnik
Panie i Panowie dajcie spokój otwórzcie sobie osobne forum i tam wymieniajcie sie reklamami nie interesuje nas skąd,za ile itp. JUŻ nie będe zaglądać na to forum bo zachowujecie sie jak nasi politycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus Wave Melody
to jest chińszczyzna a bella to myśl amerykańskich naukowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus Wave Melody
a ty masz mózg niedouczonej kosmetyczki co się zna na praniu gaci mężowi i gówno wiesz o działaniu technologii i politykach cenowych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus Wave Melody
mówi ci coś diatermia krótkofalowa ? właśnie doucz się a później coś pisz na forum i przestań sypać reklamę temu focus , bo ja nie powiedziałam że któreś z tych urządzeń są złe wszystkie działają na tej samej zaszadzie tylko ceny niestety są inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIINA
DO CIACH WYBRAŁAM FOKUSA BO JEST BEZPIECZNY,BO PANI KOSMETOLOG NIE WCISKAŁA MI KITU,BO BYŁA MIŁA I FACHOWA,BO OBEJŻAŁAM URZĄDZENIE I ZROZUMIAŁAM JEGO DZIAŁANIE ,A PO POŁOWIE ZABIEGU DOSTAŁAM LUSTRO I JUŻ WIEDZIAŁAM ZE JEST EFEKT A I ŚWIETNIE SIĘ CZUŁAM W TYM GABINECIE I NIE CHCIAŁO MI SIĘ WYCHODZIĆ A TAK WOGÓLE TO CHYBA WRAŻENIE JAKIE ZROBIŁA NA MNIE PANI KOSMETOLOG TAKIEJ OSOBIE MOŻNA UWIERZYĆ WE WSZYSTKO DOBRZE ŻE EFEKT WIDZĄ MOI ZNAJOMI I RODZINA TO WIEM ŻE TO NIE SUGESTIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
Eki48 - na pewno pomoże u mnie już nie ma opadających powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
A ja mam wrażenie że kilka osób zachwycających się fokusem i panią kosmetolog to jedna i ta sama osoba czyli Pani Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nici a przyznam się że w tym roku dałam się podpuścić na inne cudowne zabiegi , bo ludzie zachwalali na forum... po jakimś czasie zorientowałam się jak dałam się nabrać , aż mi wstyd :/ teraz jestem ostrożniejsza i innym tez polecam ostrożność... w końcu chodzi o grube tysiące złotych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del lavaro
Witam, mam 28 lat i problem z celulitem nie jest to straszna sprawa ale jest :( i spędza mi to sen z powiek. Nadmienię ze nam widoczne żyły z w zgięciu kolan. BBBBBBBardzo prosze niech mi ktoś podpowie jaki jest najlepszy sposób na pozbycie sie tego dramatu.... mieszkam we Wrocławiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do del lavaro wybrałaś zły topik, tutaj się rozmawia o podciąganiu skóry, rozciągniętym, zwichrowanym kolagenie co jest jeszcze przed tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLC
MLC Niemiecka Klinika filia w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie, najnowsze lasery, lipoliza . Lekarze Dr. Hanna Stasiek i Dr. Artur Stegeman 606 914 405 www.mlc-polska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga 53
Jestem 2 tygodnie po zabiegu całej twarzy. Bolało i parzyło, ale na drugi dzień nie było zadnych widocznych podrażnień. Efektów jeszcze nie widzę, może trochę lepsza dolna część twarzy, ale po 2 miesiącach mam się zgłosić do ponownej dokumentacji fotograficznej. Zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja300
Do Gagi 53, czy robiłaś termage,czy robiłaś też szyję,jaki był koszt zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga 53
samej szyi się nie robi ze wzg na gruczoł tarczycy, był robiony podbrudek ażdo uszu, to podobno podciąga skórę szyi, koszt całej twarzy bez oczu 7000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga 53
Tak robiłam thermage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenis
przez przypadek wpadłam na to forum i widzę że rozpisujecie się o thermage a ja jestem w trakcie zabiegów bella therma w poznaniu i jestem zadowolona polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenisodetta
przez przypadek wpadłam na to forum i widzę że rozpisujecie się o thermage a ja jestem w trakcie zabiegów bella therma w poznaniu i jestem zadowolona polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenisodetta
przez przypadek wpadłam na to forum i widzę że rozpisujecie się o thermage a ja jestem w trakcie zabiegów bella therma w poznaniu i jestem zadowolona polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenisodetta
przez przypadek wpadłam na to forum i widzę że rozpisujecie się o thermage a ja jestem w trakcie zabiegów bella therma w poznaniu i jestem zadowolona polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werisodetta
przez przypadek trafiłam na to forum i widzę , że rospisujecie się o thermage , czytałam trochę o tych metodach i trafiłam do gabinetu wenus w poznaniu , właśnie jestem w trakcie serii zabiegów na bella therma i jestem bardzo zadowolona , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzianna-M
Sorki, ze tak nie na temat, ale czy nie orientujecie się gdzie mogę kupić urządzenie do mezoterapii bezigłowej NNM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
Witam wszystkie Panie szczególnie nice i cei. Kochane moje zrezygnowałam z fokusa ( ciągle coś mi wchodziło w parade a to urlop pani kosmetyczki potem brak odpowiadających mi terminów i godz.itp itd) obecnie jestem na beauty Teku. Miałam już 3 zabiegi i póki co cera rozjaśniła się jest dobrze nawilżona i to chyba na tyle zobaczymy co będzie dalej czeka mnie jeszcze 7 zabiegów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulinkainka
widzę , że chodzicie na zabiegi radio frekwencji , aj też obecnie chodzę na takie w ostródzie instytut feniks pracuje na bella therma jestem po 4 zabiegu głównie na brzuch bo mam luźną skórę po porodzie i uważam że to rewelacja polecam innym te zabiegi warto ! będę pisała o moich wynikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
Czy któraś z Pań wie może gdzie w Warszawie jest gabinet z bella thermą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epilai
cześć Wszystkim, interesują mnie bardzo zabiegi odmladzające na twarz, m.in. też poszukuję kobitek, które przeszły zabiegi beautytek i chcą się podzielić wrażeniami. Alga50 - skończyłaś już serię, ile zabiegów w serii Ci zalecono? jak oceniasz efekty? w jakim gabinecie robiłaś zabiegi no i oczywiście ile kosztowaly i czy warto :-) czy masz jakies porównanie beautytek, fotoodmładzania i mezoterapii np, bo nie wiem od czego zacząć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×