Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość cei
do alga50 kartą oczywiście można płacić uważam że podchodzą uczciwie bo nie trzeba płacić odrazu za wszystkie zabiegi można po kazdym zabiegu .Ale idz pierw na konsultacje to wtedy bedziesz wiedziała czy wogle kwalifikujesz sie na te zabiegi bo niestety nie wszyscy mogą je brać powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
Wielkie dzięki Cei. Już jestem umówiona. Powiedz mi po ilu zabiegach zauważyłaś u siebie widoczną poprawę. Ile zabiegów już wzięłaś i czy to koniec "kuracji". Wiem że kazda skóra reaguje inaczej, ale ciekawi mnie jak to było u Ciebie. Ukłony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cei
do alga50 u mnie efekt był widoczny po pierwszym zabiegu ale ja mam 36 lat szkoda że nie dałam sobie zrobić zdjecia przed pierwszym zabiegiem bo szybko przyzwyczajamy sie do dobrego wyglądu i zapominamy jak było, jestem po 4 zabiegach i jestem bardzo zadowolona miałam przerwe 2,5 tygodnia bo byłam na urlopie a twarz cały czas się poprawiała podobno do 5 miesiecy bedzie coraz lepiej bo jest to spowodowane odbudowywaniem kolagenu a ten proces jest długi rozmawiałam z pania która tez przychodzi na te zabiegi (starsza odemnie z 20 lat)mówiła że zauważyła efekty dopiero po 4 zabiegu myśle że to jest bardzo indywidualna sprawa , nie można sobie obiecywać że bedziemy wyglądały młodziej o 20 lat takich efektów nie daje nawet operacja plastyczna ,u mnie wszyscy znajomi mówią że ładnie wyglądam ale nie potrafią określić dlaczego mowią ze coś sie zmieniło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
Do Cei: jeszcze raz dzięki!! Myślę że u pań w moim wieku efekt powinien być piorunujący, bo na młodej twarzy niewiele sie zmienia, bo poprostu jest młoda. Jestem po konsultacji, za parę dni zaczynam, będę na bieżąco informowała na forum o efektch. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 67
Mialam Therage twarzy 2 lata temu ( nie w Polsce) Chce zrobic kolejny, tym razem w Kraju. Efekt byl widoczny od razu po sesji i poprawial sie rowniez stopniowo. Moja przyjaciolka robila mi zdjecia. Jeli chesz miec lepszy efekt, wez 800 mgr ibuprofenu na pol godziny przed zabiegiem i zel ochladzajacy. Znieczulenie miejscowe na twarz daje mniejsze rezultaty. Moze to bc troche bardziej bolesne, ale mozna przezyc...i warto! Szukam kogos kto jest dobrym specjalista w Polsce. Jestem zainteresowana Thermage na biust. Czy ktos moze mi polecic specjaliste z doswiadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
znalazłam gabinet wykonujący ten zabieg w Katowicach. Ponieważ jest to najblizej mojego miejsca zamieszkania proszę o informację czy ktoś wykonywał tego typu zabieg u dr Krystyny Lubelskiej przy ul. Mickiewicza Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali159753
mnie też interesuje yemat więc odśieżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cei
do alga50 jak po zabiegach nic nie piszesz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
czy ktoś z was korzystał z zabiegu urzadządzeniem Thermal aluma? Wykonują takie zabiegi w Katowicach na Ligocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
Właśnie jestem po 1 zabiegu aparatem aluma. Trochę zmasakrowana twarz i szyja. Wydaje mi się że jest jeszcze bardziej naciągnięta i wiotka niz przed zabiegiem. Następny zabieg za tydzień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icin
do nici prosze cie napisz wiecej o zabiegu i o efektach czy był bolesny i co zauważyłaś po zabiegu bardzo jestem ciekawa bo zastanawiam sie nad tym zabiegiem, powodzenia ile kosztuje i ile trzeba wżąc tych zabie i przepraszam ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
http://www.kosmetik-oase.info/81722.html to jest adres strony internetowej gabinetu w niemczech ktory pracuje na takim samym urządzeniu.Schemat działania jest taki sam jak przy Thermage cool tylko niższe parametry a zatem mniej bolesny zabieg. Ale trzeba ich wziąc serię.Cena zabiegu w Katowicach 1100 zł. Zabiegów wg informacji w Juwenie trzeba co najmniej 7. Natomiast w informacji podanej przez gabinet w Niemczech i Los Angeles to 4. Ja wezme 4 na wiecej mnie nie stac. Mam 50 lat ale tak jak wczesniej pisałam po schudnięciu skóra mi wisi i nie mogę sie w lustro popatrzeć. To chyba gorsze niż zmarszczki. O moich spostrzeżeniach co do efektów zabiegu napiszę innym razem. Nie chcę zapeszać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icin
do nici czekam niecierpliwie na twoje wpisy -jak to zrobiłaś za tyle schudłaś ja nie mogę kiedyś jak byłam młodsza to nie było problemu a teraz to koszmar pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
Miałam cud dietę. Mąż znienacka oswiadczył że ma kogoś i ona jest w ciązy co okazało się nieprawdą. Panienka 23 lata. Rozwalił zycie i sobie i mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CINI
Ciesze sie ze doszlas do siebie po takim koszmarze i zaczełaś myśleć o sobie .Trzymaj się -powodzenia w miłości bo napewno zasługujesz na nia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁAM NA
Thermage tylko raz, bo nie wytrzymuje bólu. Podchodziłam dwa razy, ale jakoś nie umiałam sie przełamać. W końcu zrobiłam 4 zabiegi mikrodermabrazji diamentowej a potem mezoterapii, tej bezbolesnej bez igły i jestem bardzo zadowolona. Mam napiętą świetnie nawilżoną skorę. mam takie wrażenie jakby wymodelował mi sie owal twarzy i wygładziły zmarszczki. Kurcze czemu większość zabiegow upiększających jest bolesna. Czy dla urody naprawdę trzeba cierpieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1qumi
To miałaś zabieg thermage czy nie bo nie kumam a thermage podobno robi sie tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
Nie wiem czy to zasługa Alumy czypróbki kremu dr Babor którą dostałm po zabiegu ale dziś wyglądam rewelacyjnie. Buźka napięta jak wyprasowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1qumi
Gzie robiłaś zabieg alumą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgt
Ja robiłam Focusem w wa-wie REWELACJA POLECAM PANIĄ MONIKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
ja robilam w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
HGT- ile razy robilas ten zabieg i czy moge zapytac ile masz lat bo to chyba tez ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgt
nici Mam 48 lat robiłam zabieg 4 razy z efektów jestem bardzo zadowolona .Widziałam Panią w wieku 59 lat i miała 3 zabiegi i powiem Ci ,że byłam w szoku wyglądała lepiej odemnie .z tegp wniosek ,że to zależy od cery no i niewiem jeszcze od czego nie znam sie ,myślę ,że każdy organizm reaguje inaczej.Ale naprawde polecam,czego to nie wymyślą,a i jeszcze jedno zabieg jest bardzo przyjemny raz nawet zasnełam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
Dora, byłam w gabinecie którego stronę podajesz. Tam zabieg Thermage jest wykonywany urządzeniem trochę innym. A cena zabiegu na twarz i szyję kształtuje się w granicach od 7.000 do 9.000zł. W Krakowie taki sam zabieg to 12.000zł. Nie stać mnie na to i są ponoć bardzo bolesne.Ja natomiast korzystam z zabigów na urządzeniu które też działa na podobnej zasadzie - fal radiowych jednak o niższych paramertach ( nie wiem jak to dokładnie określić). Zabiegi przebiegają tak samo jednak podgrzanie kolagenu nie następuje do tak wysokiej temperatury. Ale też jest taki sam skutek z tym że takich zabiegów trzeba więcej, jeden nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
HGT, czy to urządzenie którym robiono Ci zabieg wykorzystuje fale radiowe? Przy moim zabiegu bym raczej nie zasnęła. Zabieg trwał około 1,5godz. Urządzenie zasysa fragment skóry następnie czujesz jak (chyba) woda chłodzi ci to miejsce i wysyłany jest impuls gorącego prądu. Tak to mogę opisać najlepiej jak umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgt
nici-To urządzenie które nazywa sie Focus jest to urządzenie na fale radiowe nowej generacji ale ja nie jestem fachowcem przeczytaj na stronie www.royalvital.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKI48
CZY MIAŁ KTOŚ ROBIONY THERMAGE I JAKIE SĄ EFEKTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja300
zastanawiam się, czy thermage wykonuje się również na oczy... mam worki i zwisające powieki, jestem już umówiona na zabieg u chirurga plastycznego, ale może thermage do dobra alternatywa dla zabiegu ze skalpelem. Pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1956
nici Jak po alumie jak efekty nic nie piszesz jestem ciekawa bo ja jestem po trzecim zabiegu focusem rewelacja a zastanawiałam sie nad aluma ale nie ma w wawie.Napisz coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×