Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość olejnik
do epilai- Przeczytaj cale forum to sie dowiesz, nie zadawaj głupich pytań .Tak alga 50 wciagu 2 dni zrobiła 7 zabiegów i zaraz ci opisze jakie sa efekty i ile kosztuje i gdzie zrobiła .Panie bardzo prosze zakączcie tą reklamę gabinetów i urządzeń .Piszcie naprawde o swich doświadczeniach i efektach, precz z reklamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIERZCIE
w działanie urządzenia bella therma! to tania podróbka porządnych urządzeń. Mam porównanie. 1,5 roku temu robiłam bezigłową mezoterapie NNM , a teraz napaliłam się na bezigłową na Bella Therma , bo taniej czyli jak się okazało BEZ EFEKTU!Po pierwszym zabiegu na NNM małe efekty były widoczne a po 5 już bardzo duże, a tu 10 zabiegów i nic. Zresztą nawet środków daja połowę mniej.\Jeśli chodzi o inne zabiegi to nie wiem nie korzystałam, bo mezoterapia bez igły w pełni mnie zadowoliła właśnie dlatego, że podają dosyć dużą dawkę środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea42
jestem po zabiegach mezoterapii beziglowej NNM., do tego wzięłam serię/też 10 zabiegów/endermologii.Cena za pakiet coś ok. 3000zł/ 2900 lub 3200- choć to dużo kasy, sorry-wyleciało mi z glowy. teraz jest oferta w tym gabinecie za 2900/ Zakończyłam przed wakacjami. Spodziewałam się spektakularnych efektów, bo naogladałam się zdjęć przed i po zabiegach.W moim gabinecie /ŁÓDŹ/nie proponowano mi żadnej dokumentacji zdjęciowej ani mierzenia obwodów, myślę że dlatego, aby nie bylo czarno na białym że efektów brak. Nie widzę ich.Będą długodystansowe-tak wszyscy tłumaczą- ale mnie to nie przekonuje. Chciałabym wygladać lepiej, młodziej-jak każda na tym forum.I bez skalpela. I weszłam na forum- tylko ze nic mi nie pomogło poza cenną uwagą-nie daj się podpuścić.To co robić? Jak nie zapominam to robię / i polecam wszystkim/ćwiczenia twarzy. Można robić w samochodzie- mówimy glośno i okrągło samogłoski, albo nadmuchujemy policzki i przepuszczamy powietrze z jednego do drugiego.Bezpłatnie.I codzienna pielęgnacja- jakaś maseczka za 2 czy 3 zlote położona na noc. To nam zapewni spokojniejszy sen. Ale za kasę kilku tysięcy chcialabym mieć efekt bardziej widoczny a nie bazowany na mojej sugestii. Znacie jakieś zabiegi z gwarancją? Albo jakiś gabinet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bea42 wiem o jakim gabinecie mówisz, ponieważ mocno się zastanawiałam czy skorzystać... Ostatecznie dałam sobie spokój ponieważ właśnie nie przekonała mnie endermoligia w tym pakiecie . Całkiem niezłe efekty są po zwykłym masażu twarzy. Masz rację że systematyczna gimnastyka twarzy w porównaniu z tymi zabiegami daje naprawdę jakieś efekty w dodatku za 0zł . Od jakiegoś czasu zbieram informacje na temat podczerwieni i fal radiowych . Wiem ze thermage rzeczywiście coś robi , natomiast jest spore ryzyko uszkodzenia włókien kolagenowych . Poza tym mnie najbardziej zależy na podniesieniu powiek, thermage odpada... Nieznośne są te reklamy gabinetów. Z drugiej strony opinie lekarzy ze stosownym doświadczeniem , pozbawione manipulacji mogą być przydatne. Pozdrawiam ciepło Panie zaglądające na to forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos maseczek ... miałam okazję użycia wielu , wielu polecam maseczkę jonową , algową ( gumową ) z ampułkami jakimiś ( witaminy, kolagen itp ) firmy Leim, Janssen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epilai
do olejnik - przeczytałam całe forum to i nie tylko to, wszędzie szukam informacji na temat sposobu odmładzania twarzy, mam 38 lat i chcialabym poprawić głównie wygląd mojej szyi, podbródka, owalu twarzy i to bez skalpela. Do tej pory wzięłam dwa zabiegi mikrodermabrazji i fotoodmładzania IPL, zaplaciłam stosunkowo niedużo i własnie to mnie zastanowiło, dlaczego ceny (chodzi o IPL/fotoodładzanie) są tak zróżnicowane od 100 do 500 a nawet 1000 złotych, zyczą sobie w wawie. Na innym forum znalazłam informację, że taki zabieg powinien boleć, jeśli mam być skuteczny, mnie nie bolało, nie miałam też żadnego zaczerwienienia itd, więc się zniechęciłam, poczułam się naciągana :-( Czytałam dyskusję na temat mezoterapii i przewagi bezigłowej nad igłową i odwrotnie, szukam ofert w gabinetach, co mają do zaoferowania (stąd pytanie o beautytek - czy ktoś wie). Szukam więc zabiegu, który będzie najskuteczniejszy, bo oczywiście można spróbowac wszystkiego, tylko mnie na to nie stać. Masz rację, mój błąd, nie spojrzałam, kiedy Alga50 napisała swój post, stąd masa pytań, na ktore, jak słusznie zauważyłaś nie jest jeszcze w stanie odpowiedzieć. Mam jednak nadzieję, że Alga50 podzieli się z nami swoimi odczuciami, jak już będzie po serii, bo w końcu to jest na tym forum najcenniejsze. A Ty, olejnik, powinnaś zwrócić uwagę na kulturę swoich wypowiedzi, które poza tym, że są przykre, niczego nie wnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejnik
do epilai-masz racje przepraszam,ale tez chciałabym czegoś dowiedziec sie od Pań które są po zabiegach i denerwuja mnie te reklamy ,człowiek sie gubi i nie wie w które opinie ma wierzyć.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beibi
czytam i czytam i nie wiem czy bella therma to fale radiowe czy mezoterapia , czy ktoś naprawdę był na tym zabiegu i może coś prawdziwego powiedzieć bo się pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella therma to
urządzenie które wtłacza środki poprzez prąd a nie fale radiowe. Coś jest w tym, że wszyscy krytykują ten sprzęt bo mój lekarz ( jestem po liposukcji) trzy razy mi powtarzał że mam sobie zrobić mezoterapie ale o nazwie NNM , bo tylko ta działa, a reszta to podróby o małych mocach czy coś w tym stylu. A fale radiowe to naciąganie, bo żadna fala nie otworzy porów w skórze żeby coś wtłoczyć. Nie wiem chyba się facet zna bo operował w programie chcę być piękną i jak powiedział tak było cellulit mi zlikwidowali i jeszcze trochę straciłam w obwodach. Teraz zaczynam na twarz zobacze co będzie. U nas nie ma ani thermage ani voluma więc nie mogę się wypowiedzieć.Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogi
ludzie co za brednie , bella therma ma następne zastosowanie wtłacza coś przez prąd ,to ile to urządzenie może......alga 50 robi beauty teka po wstrzykiwaniu czego nie wiem ale to bardzo oblatana osoba wszędzie była i wszędzie chce robić , trzeba uważać żeby wszystko nie eksolodowało,znany lekarz proponuje mezotezapię NNM po liposukcji chyba naciąganie byłoby na te doły po zabiegu bardziej właściwe,,,,nici po ilu to zabiegach nie ma u ciebie opadających powiek i po jakich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!alumie czyżby ci wyssało powieki.........myślałem że nie jesteś zadowolona...marianno54 kto ci powiedział że wypełniacze trzeba nawilżać!!!!!!!!!!!!to normalne że chodzi się na zabiegi nawilżające i pije wodę ,wypełniacze to wypęniacze , nawilżanie to nawilżanie , kobiety proszę zastanówci się najpierw dokładnie nad tym co chcecie zrobić i gdzie i nie piszcie i nie róbcie takich głupot ,jedne zabiegi wykluczają drugie i z tym się trzeba pogodzić , myślcie!!! potraficie !!! nie dajcie wciskać sobie kitu , z głową panie a na pewno wtedy będziecie ładniejsze i modsze -----lekarz plastyk---- -ale bałbym się do was dotknąć jasteście nieobilczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIINA
do nici to że ty nie jesteś zadowolona nie znaczy że inni nie mogą się zachwycać,chcesz to się przekonaj sama a nie wyciągasz głupie wnioski,to forum straciło chyba swój sens ,pozdrawiam wszystkich i życzę obiektywnej i pozytywnej wymiany poglądów a nie samej krytyki i reklam,ja z zabiegów na fokusie jestem bardzo zadowolona czego wszystkim zaglądającym na to forum życzę, bez względu gdzie i czym mają je robione, pozdrawiam wszystkich ciepo pełna ufności iż moja wypowiedż nie zostanie przyjęta jako reklama i nie wzbudzi znów negatywnych emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ogi
aleś nerwus że aż chaotycznością powiało ... no to ładnie operujesz ... gratuluję bardzo autorskiej wypowiedzi... zrozumiałeś ( naciągnąłeś ) co chciałeś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo
"inteligentana" bestia z Ogi ale chyba mu mózg wyssało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ogi
nie wiem czy jesteś lekarzem? twoja wypowiedź jest mocno złośliwa i głupawa . wyszedłeś na ignoranta. mam nadzieje że lekarze plastycy nie są tacy ograniczeni jak ty. zgadzam się z poprzedniczką/poprzednikiem co zawartości twojego mózgu . kompletnie przeinaczyłeś niuansy . radzę iść do szkoły lub na kurs komunikacji międzyludzkiej. ogi to jak ty operujesz , skoro proste wypowiedzi przekręcasz w sobie tylko znanym kierunku ???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
Miłe Panie, zabiegi kończę w czwartek. Nie sądzę żeby efekty r zuciły mnie na kolana no ale poczekamy do końca. Jedno jest pewne są to zabiegi seryjne. Po 5 zastanawiałam się czy to ma sens, ale po 6 jakby coś drgnęło.Wykupiłam pakiet czyli 10 także jeszcze kilka i przekażę swoją ocenę, bo są to jednak dosyć drogie zabawy i uważam, że powinnyśmy się wzajemnie informować co uchroni nas przed wyrzucaniem pieniędzy w błoto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ogi niech
zgadnę?! Za chwilę zaproponujesz nam botoks!! Znam cię już z innego forum, gdzie popsułeś atmosferę i znów uważasz się za wszystkowiedzącego.Każdy ma prawo wiedzieć swoje.Ja testowałam już mnóstwo urządzeń, bo to mój "konik", chętnie się im poddaję ale nie za wszelką cenę i nie przeżywam tego strasznie bo mam pieniążki i stać mnie na wiele. Moja opinia jest taka: Najlepsza okazała się być mezoterapia NNM , bo działa zapobiegawczo i profilaktycznie i po niej widze największe efekty, potem Voluma, następnie Thermage, natomiast kompletną pomyłką jest endermologia na twarz, jak dla mnie oczywiście. Po każdym był jakiś tam efekt ale po pierwszym najlepszy a po ostatnim wręćz negatywny ponieważ czułam się tak jakby mi skórę naciągnęli i zaczęła mi wisieć więć wróciłam na mezoterapię i robie systematycznie i to jest mój sposób i nikt nie musi myśleć tak samo jak ja, bo każdy ma swoje spostrzeżenia i po to jest to forum żeby nimi się dzielić, a nie krytykować i tow chamski sposób.:-) :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwena_8
Droga NIEWIERZCIE, czy moglabys sie podzielic informacja w ktorym salonie robilas 10 zabiegow Bella Therma i nie masz efektow? Bo jakos Ci nie wierze. Przede wszystkim to nie jest mezoterapia beziglowa i nie mozna jej porownac do zadnej elektroporacji (np.NNM). Jest to urzadzenie wykorzystujace fale radiowe podobnie ja Thermage. Nie zgadzam sie rowniez, ze tylko jedna firma ma monopol na dana technologie, a wszystkie pozostale to tanie podrobki. Swiadczy o tym chociazby roznorodnosc laserow i IPL o podobnej skutecznosci, dostepnych na naszym rynku. Ja po 4 zabiegach Bella Therma na twarz jestem bardzo zadowolona. Robie sobie zdjecia co tydzien, wiec na pewno nie jest to samosugestia. Dodam, ze mam 41 lat, jestem stala klientka salonow kosmetycznych i probuje wielu metod, aczkolwiek zachowuje daleko posunieta ostroznosc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
moja ocena beautyteka: Poprawia nawilżenie skóry, wybiela, zwęża pory, spłyca bardzo płyciutkie zmarszczki,troszeczkę ujędrnia; uogolniając zabieg dla pań z początkowymi oznakami starzenia. Panie około 50 widocznych efektów nie zobaczą . Mnie obiecano poprawę owalu twarzy, podciągnięcie kącików ust, widoczne spłycenie zarszczek pod oczami, no ale niestety nic się nie poprawiło. tam gdzie było dobrze jest trochę lepiej,reszta niestety bez zmian. twarz rozjaśniona, nawilżona no ale taki efekt mozna uzyskać stosując dobrą maseczkę, bez wydawania 1900zł. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
A i jeszcze jedno nie dajcie się zwieść broszurce z opisem zabiegu. same Panie kosmetyczki przyznają że dostają je w pakiecie z urządzeniem i za zamieszczone tam zdjęcia nie biorą odpowiedzialności ( a zdjęcia są wielce zachęcające) tak jak napisałam wczesniej jest to zabieg seryjny, po pierwszym ,drugim a nawt czwartym nie ma się co doszukiwać zmian.Panie na dzień dobry mówią 10,a jak ktoś się uprz e to płaci wtedy sporo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieja
do nie wierzcie.Popieram cie całkowicie równiez robiłam zabiegi na BELLA II i żadnych efektów, nie dajcie sie nabrać drogie Panie w tym urzadzeniu jest wszystko od fal radiowych po mezoterapie bezigłowa ,obiecuje dużo a efekty widać ,ale po odchudzonym portfelu.Ja odradzam ,ale może to tylko na mnie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koripop
Witajcie laseczki!!! Mam 40 lat i jestem 1 miesiąc po zabiegu thermage (twarz). Muszę przyznać, że nawet nie przypuszczałam, jaki jest to ból (naprawdę bardzo, bardzo boli). Zaraz po zabiegu nie widać był o żadnych efektów (nawet byłam bardzo rozgoryczona), ale już po kilku dniach można było zauważyć efekty: owal trochę się poprawił, bruzdy nosowe troszeczę się wyprostowały i troszkę podniosły się policzki. Ja osobiście mam duży problem ze skórą pod oczami (bardzo widoczne wgłębienia - Pani doktor powiedziała mi, że mogą być to efekty od częstego płaczu - jest to możliwe) i również te wgłębienia zaczęły się troszkę wyrównywać. Tak, jak wspominałam wcześniej, jestem 1 miesiąc po zabiegu i mam nadzieję, że będą efekty coraz lepsze. Zabieg jest bardzo drogi. Zapłaciłam 6900,00 za twarz i oczy. Zobaczę, może za dwa miesiące zrobię sobie ten zabieg na dekold i na brzuch. Jeśli macie pytania, chętnie służę odpowiedzią. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koripop
chciałabym przeprosić - mój adres to: koripop@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Mnie też interesuje thermage, szczególnie na powieki. Koripop, czy miałaś nakładane ochronne nakładki na gałki oczne? W którym gabinecie miałaś wykonywany zabieg? W Katowicach powiedzano mi, że konieczne są nakładki na gałki oczne, zakładane po znieczuleniu oka kroplami. Pozdrawiam Jolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koripop
Witaj!! Zabieg miałam wykonany we Wrocławiu w Derma-Plus bez nakładek ochronnych oka. Pod samymi brwiami na szerokości oka doktor przesuwa końcówką urządzenia. Jest to olbrzymi ból, ale powieki już są dużo lepsze. Podczas samego zabiegu masz wrażenie, że skóra się skurcza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koripop
Witaj!! Zabieg miałam wykonany we Wrocławiu w Derma-Plus bez nakładek ochronnych oka. Pod samymi brwiami na szerokości oka doktor przesuwa końcówką urządzenia. Jest to olbrzymi ból, ale powieki już są dużo lepsze. Podczas samego zabiegu masz wrażenie, że skóra się skurcza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koripop
Witaj!! Zabieg miałam wykonany we Wrocławiu w Derma-Plus bez nakładek ochronnych oka. Pod samymi brwiami na szerokości oka doktor przesuwa końcówką urządzenia. Jest to olbrzymi ból, ale powieki już są dużo lepsze. Podczas samego zabiegu masz wrażenie, że skóra się skurcza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koripop
Witaj!! Zabieg miałam wykonany we Wrocławiu w Derma-Plus bez nakładek ochronnych oka. Pod samymi brwiami na szerokości oka doktor przesuwa końcówką urządzenia. Jest to olbrzymi ból, ale powieki już są dużo lepsze. Podczas samego zabiegu masz wrażenie, że skóra się skurcza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koripop
Witaj!! Zabieg miałam wykonany we Wrocławiu w Derma-Plus bez nakładek ochronnych oka. Pod samymi brwiami na szerokości oka doktor przesuwa końcówką urządzenia. Jest to olbrzymi ból, ale powieki już są dużo lepsze. Podczas samego zabiegu masz wrażenie, że skóra się skurcza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koripop
Witaj!! Zabieg miałam wykonany we Wrocławiu w Derma-Plus bez nakładek ochronnych oka. Pod samymi brwiami na szerokości oka doktor przesuwa końcówką urządzenia. Jest to olbrzymi ból, ale powieki już są dużo lepsze. Podczas samego zabiegu masz wrażenie, że skóra się skurcza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×