Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość nici
nic nie piszę bo jutro mam następny zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
skoro jesteś zadowolona z efektu jaki daje fokus to dlaczego chcesz alumę? Ile kosztuje jeden zabieg na fokusie? W sumie o fokusie dużo osób się wypowiadało o alumie tylko ja jedna. To dopieo będzie mój 2 zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1956
nici Przepraszam ,że cię zapytałam nie chce alumy pytam z ciekawosci i z checi nawiązania kontaktu .Jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
nie masz za co przepraszać, ja też codziennie czekam na nowe wpisy żeby się coś więcej dowiedzieć. Ciekawi mnie jak tam Alga ostatnio nic się nie odzywa. Ja będę starała się opisywać co u mnie. Ostatnio trochę się dołuję bo 2 tygodnie temu wypełniałam opadające kąciki ust. Efekt żaden. Nie wiem co o tym sądzić. Czy może być tak że źle mi ten preparat podano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1956
nici Dzisiaj sie dowiedziałam ,że twój wypełniacz wstrzykniety w kąciki ust powinien być zrobiony po zabiegach alumy dziwie sie ze Pani nie powiedziała Ci o tym .Fale radiowe wydalają wypełniacz z organizmu.Jak po dzisiejszym zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
Twarz mnie trochę ściąga. Zobaczymy jutro. Wracając do wypełniacza to powiedziano mi że dwa tygodnie nie można tego miejsca podświetlać ani nagrzewać. Poprzednim razem Pani doktor która robiła mi alumę ominęła brodę i kawałek od kącików ust bo jej to mówiłam. Ale ja efektu nie miałam żadnego od razu po wstrzyknięciu. Zapytłam lekarza i dowiedziałam się że do dwóch tygodni pojawi się efekt ale tak się nie stało. Na forum odezwała się babeczka u której również nie ma efektu więc nie wiem co o tym myśleć. Jestem wkurzona. Bo tyle kasy wyrzucone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna 54
Wypełniacze trzeba mocno nawilżać żeby zadziałały tak mi podpowiedziała moja kosmetyczka i sprawdziłam to na sobie. żeczywście jak zrobiłam drugi raz to efekt miałam szybciej i dłużej, bo chodziłam na zabiegi nawilżające i piłam bardzo dużo wody.Już od trzech lat robie po lecie dodatkowo serie zabiegów silnie nawilżających i pojędrniających skóre mezoterapie (ale tą bez igły, bo wystarczy mi kłucia) i musze powiedzieć że u mnie ta metoda sie sprawdza.Na tej mezoterapii robie tez za jednym razem szyje i dekolt, bo pomiomo wypełniaczy na twarzy wiotkośc skóry i wiek widać u kobiet po szyi i dekolcie. A wypełniaczy na szyje to chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede robic
Alga50 doskonale Cię rozumiem. Moja przygoda z dermatologią esteyczną zaczeła się 5 lat temu. Teraz mam 50 lat i tak samo jak Ty młodą duszę i zgrabną figurę. 5 lat temu schudłam 17 kilo. Wyglądałam okropnie. Skóra wisiała na twarzy jak u 80 latki. Koszmar. Znalazłam gabinet w moim mieście i przemiłą panią doktor. Naprawę zaczełam od serii easy peel. Potem szła mezoterapia igłowa cała seria oczyeiście a pod oczy embrio blasty czy jakoś tak. Po jakimś czasie seria mesoliftu. Dużo tego było ale rozciągnięte w latach. W czerwcu zrobiłam plastykę powiek górnych i jest super. Teraz wyglądam dobrze chociaż myślę o liftingu. Ale gdyby jakieś urządzenie mogło go zastąpić to bardzo chętnie. Te wszystkie zabiegi o których piszę są bardzo skuteczne ale trzeba je powtarzać, kosztują też wcale nie tak mało bo jak policzyłam koszty to miałabym lifting i spokojnie bym patrzyła w lustro. Interesuje mnie ten zabieg thermag i dlatego śledze ten topik ale nic konkretnego się nie dowiedziałam. A że na świecie są już lepsze metody to my już wiemy tylko że żyjemy tu i teraz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) również będę śledzić to forum. Do tej pory mam za sobą botox i kwas hialuronowy w bruzdach, ale mam problemy z opadającymi powiekami i workami. Zastanawiam się nad liftingiem, chętnie jednak spróbowałabym thermage. Kobiety piszcie co wiecie , co pomaga/działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede robić
Do nici. - 2 lata temu podnosiłam kąciki wypełniaczem o nazwie matridex. Efekt był minimalny ale bardziej żadny. Pani doktor powiedziala mi wtedy że to trzeba zrobić 2 razy. Nie zrobiłam. Szkoda mi było kasy bo przestałam wierzyć że to coś pomoże. Gdy w czerwcu byłam u chirurga plastycznego to poprosiłam zeby przy okazji powiek podniósł mi wypelniaczem kąciki. Pan doktor powiedział że żaden wypełniacz nie jest w stanie utrzymać mięśni które powodują opadanie kącików. Jedyny sposób to operacja polegająca na odpreparowaniu mięśnia i podciągnięcia go w górę. W moim przypadku to on chyba ma rację, dla mnie jego odpowiedz jest logiczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejnik
Może będe nudna bo wiele osób pisało o focusie ,ja miałam 5 zabiegów i problem opadających kacików mam z głowy.Naprawde polecam .Poczytajcie na Amerykańskich stronach pisza o focusie i jakie sa efekty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GROWA
Olejnik popieram .Jak czytam o botox-ie o wypełniaczach to utwierdzam sie w tym jakim zaściankiem świata jesteśmy w Stanach botox wstrzykuja ( nie obrazając)kasjerki z hiper marketu a nie kobiety z klasa i kasa to przeżytek fylko fale radiowe robią furore ,ale u Nas jeszcze długo zanim lekarze zaczna sie szkolić ,a nie tylko strzykawa i poszło Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
problem w tym że fokus jest tylko w Warszawie więc większośc nie ma możlwości korzystania z zabiegów na tym urządzeniu a każda z nas chce znaleźć coś dla siebie. Ja narazie żadnych rewelacji na swojej twarzy nie widzę i wkurzam się że następne pieniądze wywalę w błoto. Mam ochotę przerwać te zabiegi z drugiej strony szkoda mi trochę, bo nikt mi nie obiecywał rewelacji za pierwszym czy drugim razem. Ale znając moje szczęście to wątpię w to że będę zachwycona efektami. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
Growa, jeśli chodzi o kobiety z klasą jest nas bardzo, brdzo dużu z kasą zancznie mniej. Ale nie o to chodzi bo ja nie powiem że chętnie ale wydałabym te pieniądze jeśli miałabym zgwarantowany efekt. A te tłumaczenia że "u jednych działa u innych nie" nie przekonują mnie, tak samo jak wątpię w powodzenie zabiegu nie widząc róznicy w wyglądzie bezpośrednio po zbiegu. Może źle myślę przekonajcie mnie że jest inaczej. Jeśli chodzi o te urządzenia aluma, fokus to uważam że za mało jest informacji na ich temat. Chcąc się czegoś dowiedzieć trzeba naprawdę się wysilić. No i nie ma kontaktu z osobami które korzystały z nich i mogą się wypowiedzieć. Zrezygnowałam z urlopu na rzecz dobrego samopoczucia które ostatnio mi nawala i wygląda na to że ani jednego ani drugiego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
do - będę robić też uważam że mesolift to wspaniała sprawa. Ja miałam raz zrobiony i efekt był wspaniały ale z racji swojej pracy nie mogę sobie pozwolić żeby przez cały tydzień wyglądać jak biedronka. Gdyby nie te kropki które wyglądały jak wysypka to napewno bym nie szukała nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GROWA
nici Chcesz wiecej dowiedziec sie o falach radjowych zadzwoń do wawy do RV ale powiedz że chcesz rozmawiać z Pania która robi zabiegi focusem ,a napewno odpowie Ci na na wszystkie nurtujące cie pytania,to cie nic nie kosztuje ,naprawde polecam.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede robić
Kobietki kochane tak czytam i czytam i sama nie wiem co zrobić bo jedne z Was są zachwycone inne wręcz odwrotnie. Ja nie mam problemu typu zmarszczki, skóra jest w dobrym stanie tylko ta grawitacja niestety powoduje że cała twarz jest niżej niż to było kiedyś. U mnie to faktycznie problem mięśni a nie skóry a na to chyba żadne fale nie pomogą tylko skalpel i nici. Zależy mi bardzo na wyglądzie ponieważ w przyszłe wakacje będę jechać do przyjaciół w Meksyku i chce czy nie to zawioze im obraz polskiej kobiety. Oni uważają że jesteśmy zamożni i tacy europejscy - to po co zmieniać ich wyobrażenia że tak wcale nie jest. Poważnie rozważam lifting u dr Brzuchanskiego w Czechach raz ze względów finansowych, dwa że to daleko od znajomych i że można tam sobie być w szpitalu aż do zdjęcia szwów a nie tak jak u nas -doba i kopa do domu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rota
witam wszystkie Panie zainteresowane thermage i innymi zabiegami. Chciałabym dorzucić własne doświadczenia a propos wypełniaczy na opadające kąciki.Prawie dwa lata temu wraz koleżanką udałyśmy się na wypełnienie bruzd i kącików wypełniaczem Surgiderm.Efekt był natychmiastowy u nas obu, można rzec spektakularny.Specyfik miał "trzymać" ok.dwóch lat i tak też jest.W przyszłym miesiącu udam się ponownie do naszego doktora, bo te smutasy strasznie mnie drażnią.Dodatkową zaletą kwasu hialorunowego jest to,że super nawilża i nie trzeba inwestować w drogie kremy.Nawet na NIVEA się dobrze wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
do będę robić czy mogłabyś podać blższe szczegóły odnośnie prof. o którym piszesz. Zaciekawiło mnie to. Jeśli możesz to napisz na forum albo na gg podaję numer 4317854. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejnik
do bede robic. Chyba pomyliłaś forum .Nici daj spokuj nie daj sie pokroić bo potem nie ma odwrotu.Widziałaś najbogatsze Polki po operacjach wygladaja jak siostry syjamskie ,i maja wieksza kase niz my .Ładnie ,lecz naturalnie ,to jest nasz cel,a nie naciagnieta.Niech( będe robić), nie stara sie ratowac opinii Polek w Mexsiko, my same uratujemy sie swoja klas a a nie naciagnieta geba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede robić
Dziekuje paniom za rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bede robic słuchaj ten lifting to może nie jest zły pomysł . wiadomo ze owal twarzy po nim na pewno będzie radykalnie poprawiony , ale może spróbuj najpierw tych fal radiowych ja dopiero sobie zafunduję w przyszłym roku bo teraz jestem porządnie napompowana surgiderm dochodzenie do siebie po zabiegu z falami radiowymi jest nieporównywalnie przyjemniejsze niż po operacji. najlepiej gdybyś się poradziła jakiegoś specjalisty. jeśli buzia jest w znacznym stopniu obwisła to wskazany będzie lifting , bo ten thermage nie daje aż takich efektów. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
W pierwszych moich zamysłach co do poprawienia wyglądu był lifting twarzy. Później, w miarę zbierania informacji trochę zaczęłam się bać skalpela. Widziałam programy w których pokazywano jak można okropnie oszpecić się jak lekarzowi coś nie wyjdzie. Skutki w zasadzie są nieodwracalne. Jednak wyczytałam że jest coś takiego jak minilifting który polega na podciągnięciu skóry bez oddzielania jej od mięśni. I to mnie interesuje. Ja tak naprawdą nie mam zmarszczek ani statycznych ani mimicznych. Wydaje mi się że jest to rówież uwarunkowanie genetyczne. W mojej rodzinie wszystkie kobiety ( mama i dwie siostry starsze ode mnie) wyglądają na mniej lat niż mają w rzeczywistości. Tak jak wcześniej pisałam po schudnięciu mam wiotką skórę i to wygląda tak jak by cały jej nadmiar obwiesił mi się na podbródku no i zrobiły mi się bruzdy od kącików ust w dół. Poczekamy, zrobię jeszcze jeden zabieg alumą i jak nie będę widziała efektu to szukam lekarza który się zajmie moim podbódkiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIINA
MYśLAłAM O THERMAGE ,MAM 60 LAT , BYłAMNA KONSULTACJI THERMAGA I FOKUSA ,ZDECYDOWAAM SIę NA FOKUSA ,PANI W ROYALU-KOSMETYCZKA WIęCEJ WIEDZIA OD LEKARZA PYTAłA O PRZECIESKAZANIA I WIELE INNYCH RZECZY WIE CO ROBI POTRAFI TRAFIć DO CZłOWIEKA I NAPRAWDę ZAJąć SIę NIE OBIECUJE CUDóW INIE NAMAWIA RZETELNIE UDZIELA INFORMACJI ALE CUD SIę ZDAżYł JUż PO PIERWSZYM ZABIEGU BYłEFEKT PO DRUGIM PO PROSTU PROMIENIEJę ,DWIE MOJE KOLEżANKI TEż SIę ZDECYDOWAłY JAK MNIE ZOBACZYłY-A WSZYSTKO JESZCZE PRZEDEMNą-CHCE MI SIę żYć,PATRZEć W LUSTRO-NIE WIEM DO KOńCA CZY TO URZąDZENIE CZY OSOBA KTóRA ROBI TE ZABIEGI ALE EFEKKKT JEST!!!!!!!!!!!!!!!! BęDę PIASłA CO TYDZIEń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
tyle pozytywnych informacji pojawia się na temat zabiegów na fokusie że żałuję że nie nieszkam w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KIINA napisz proszę co przeważyło ze wybrałaś fokusa , a nie thermage ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monakinia
czytam co piszecie i myślę , że muszę wam to napisać . ja byłam na zabiegu radio frequency bella II Therma w Krakowie w salonie odrodzenie . mówię wam rewelacja wyniki bardzo mi się podobają a cena za te zabiegi jeszcze lepsza i działanie takie same jak na urządzeniach thermage i focus bo to też fale radiowe tak tłumaczyła mi pani kosmetolog z tego gabinetu . przekonałam się na własnej skorze wydałam za 5 zabiegów raz w tygodniu 1500 i jest super polecam , niestety nie wiem czy te zabiegi są gdzieś jeszcze wykonywane bo to największa nowość musicie pytać w swoich gabinetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizg
Czytam to co napisałaś i zastanawiam sie czy ta twoja pani kosmetolog wie co mówi czy ciebie ma za naiwna .To że urzadzenie ma fale radiowe to nie znaczy ,że ma takie samo działanie jak thermage ,focus czy aluma (porównaj parametry tych urzadzeń MHZ) Poza tym aby nastąpiło uszkodzenie kolagenu(bo na tym polega ten zabieg)urzadzenie musi ogrzewać kolagen min 48 C W GÓRE to urzadzenie o którym piszesz ogrzewa max do 45 C wiec nie porównuj tego urzadzenia do innych opisywanych na tym forum. Ale ciesze sie ,że jesteś zachwycona z efektów.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abd
tak obserwuję sobie to wasze forum : i kizg jesteś w dużym błędzie poczytaj sobie na strona w stanach zjednoczonych i zobaczysz że fda odnotowało trwałe ubytki kolagenu przy wyższych temperaturach , czyli obecnie odchodzi się od intesywnych zabiegów z falami radiowymi a wykonuje się więcej przejść z niższą bezpieczną temperaturą bo energia i tak pozostaje w tkankach i uszkadza nam kolagen a tak na marginesie ten cały fokus wave melody(made in china ) i thermage (made in kanada z chińskimi podzespołami ) to te same technologie tylko w innych opakowaniach znam się na tym bo jestem fizykiem i robię badania na rf między innymi na urządzeniu bella pozdrawiam i życzę efektywnych zabiegów na każdym z tych urządzeń tylko z tego co zauważyłem w różnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duka
abd dziękuję Ci za fachową wypowiedź i na pewno będę uważała teraz z jakiego zabiegu korzystać drogo nie znaczy lepiej , też tak myślałam że wszystkie te urządzenia mają to samo zastosowanie tylko w innych cenach dlatego jadę do krakowa a tak na marginesie widziałam artykuł w magazynie uroda medycyna estetyczna na temat tego urządzenia bella II therma i trochę gabinetów już w polsce wykonuje te zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×