Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

zmiana pracy .ja przez weekend spałem moze 8 godzin ,ale stwierdziłen ze daje rade to wyspie sie po śmierci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluję amigo:) mam nadzieję,że nie za wcześnie...:) a co do wyspania...hmmm.....nie wiem o co chodzi;) ostatnio wyspałam się...cóż...nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam rozmowe w dwuch miejscach cos napewno znajde a z pracy odszedłem dzisiaj i tak o kilka miesiecy za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znam ten ból....ja z mojej poprzedniej pracy odeszłam o 4 lata za późno...no ale cóż..bywa... podobno człowiek uczy się na błędach;) chociaż to chyba nie do końca prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nierozmawiajmy o głupotach wystarczy tego w dzien ostatnio miałas napisac co lubisz iu troche sie wymigałas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakze
nie wiem jak wam sie udaje pisac.Mi tak chce sie spac ze nie wiem co piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos tam napisałas;) ale ja chce wiedziec wiecej!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak spedzasz wolny czas jezeli mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mam za mało czasu ciagle musze z czegos rezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste tylko troche szkoda:( ale wiem z czego nigdy nie zrezygnuje: przejaciele rodzina sport dobry film na ksiazki czasu jest bardzo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja jestem juz jednak troche zmeczony pogadamy moze kiedy indzeiej:(🌼 jezeli sie nie pogniewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej amigo jasne,że się nie pogniewam, tym bardziej że mi net wysiadł:) co z ta nowa pracą? udało się? rozgwieżdżone🌻 jak egzamin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej słonka, jak się macie? 🌻 przytulanka, salut, dzięki za kopniaki;) i przytulki potem... przydały się:) i pomogło ;) uff już po,lekko nie było, alejak mogłam nie zdać majac takie wpsarcie ach :):D:D:D jestem happy :classic_cool: amigo,trzymamy kciuki za kontruktywne zmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwieżdżone-----GRATULACJE!!!!!! a nie mówiłam?????:) to liczę,że będziesz mieć już teraz więcej czasu dla nas;) a tak a propos- co studiujesz???? jesli można.....:) amigo----> a Ty co???? Nie pochwalisz się??;) jak sie maja Twoje sprawy, hę??:):) pozdrawiam kochani🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:D:D:D, no chwilowo wiecej, choc nie do konca, to był przedtermin, a za dwa tyg sesja:O a no mozna;) prawa mi sie zachciało, ale juz blizej konca niz poczatku;) :) buziaki 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piekne dziewczyny:)🌼 u mnie dobrze nawet bardzo i w koncu sie wyspałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem na dwuch rozmowach w jednym miejscu moge zaczac od poniedziałku ale czekam na odpowiedz z drugiego bo troche lepsza praca ale tylko troche a narazie odpoczywam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tylko pogratulować!!!!!:) i pozazdrościć wyspania:).....ehh...ja to chyba sie nawet po śmierci nie wyśpię...;) zdradzisz co za praca...? jeśli mozesz, chcesz...oczywiście..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie mowiłem ale jestem teraz w anglii praca w duzej prywatnej firmie niezłe pieniądze chociaz dla mnie nie sa najważniejsze dyrektorem nie bede;) ale mam pewne doswiadczenie w tym zawodzie tak ze jestem zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, nie mówiłeś:) ale i tak trzymamy kciuki, nie, rozgwiezdżone??? długo tam jesteś amgo??? jak Ci się tam żyje, bo ja, szczerze powiedziawszy, nie wyobrażam sobie życia na obczyźnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×