Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

salut.....w takim razie szeptem do nas mów, no, bo wiesz...:D aj tam nic nie gadam przytulanko...jak byś polatała troszkę po kafe, to byś wiedziała co w trawie piszczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila chwila ..ale to niby z jakiego powodu ..hę...? ja sie grzecznie pytam ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut-poproszę;), przytulania nigdy za dużo..:) ulotna-sęk w tym,że ja sama zalatana jestem i troche brak czasu na inwigilację wszystkich tematów:) więc zdradx, gdzie Cie niesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to z jakiego?! i Ty się jeszce pytasz? phi! przytulanke tylko chciałeś przytulić...a ja to co? kij od kaszanki:P normalnie jestem łobrażona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanka....gdzie -eta sikret:D mogę powiedzieć tyle, że w piątek już mnie tu nie będzie...i to bynajmniej nie salut uleci w niebyt, a ulotna....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te Chwilka ..ale Ty sie tak nie unos ..:D to przytulanka che byc przytulana ..;) (co niniejszym czynie).. a Łobrazona ..niech wezmie dwa szybkie głebokie oddechy .. phi phi ..przeszło ..?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna ..no nie badz taka .. na chwilke chyba wdepniesz \"tu\"..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qurde salut...ja nie potrafię lewitować:D to niby jak mam sie unieść:P mądrala;) a no nie wiem, czy wpadnę, bo tam gdzie jadę neta niet😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila ..o wpadaniu mowa ..wiec i uniesienie mozliwe..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut...czy misie wydaje, czy Ty masz potargane myśli:D? nie wiem jak będzie, nie wiem co będzie, nie wiem jak długo mnie nie będzie-ot i cała prawda:) a teraz....idę pasmatrieć Kryminalne Zagadki....:D i nie rozbrabiać mi tu, tylko grzecznie konwersować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna ..wydaje Ci sie ..a potargac to moge Ciebie ..:P i zeby jasne bylo ..zawsze jestem grzeczny ..:P:D a przytulanka ..jak juz przytulilem .to i uczesac moge ..:D bo cos o nieuczesanych prawi ..;).. a co do drugiej czesci postu ..calkowita racja ..przytulanko ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojtam ..przytulanka ..co bedziemy sie lobrazac .. jak mozemy sie poprzytulac ..;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yago
czy jest tu moze jeszcze nieprzytulana? tak bardzo chcialbym Cie przytulic i zapewnic Cie ,ze wszystko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanko ..no jakto niewiesz co znaczy grzeczny ..? no czuj jak przytulam ..rączki sie nie szwedaja ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..uwierz ze grzecznosc ..:P do niesmiałych mi daleko ..:D:D i ciiiiiii..bo uszczypne ..;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastaw sie na to ,ze ja nigdy nie strasze ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×