Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

RĘKA DO GÓRY, kto chce schudnąć.

Polecane posty

no ja wiem... ale ja nie wiem gdzie sie brzuch mierzy w ogóle :) w jakim miejscu.... ja zawsze tylko talie i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja już po solareczce i.. powiem Wam, że byłam na 12 minut a brzusio i reszta już lekko brązowiutkie!!! :D ajj:D jeszcze 8 razy i bede czekoladka :D Świetne są te brązujące łożka!!! :) A ja dzisiaj na \"liczniku\" 1000 podskoków na skakance!!! :D Rekord mój:D Ale pojadłam dziś, także się wyrównało :) A teraz czas na tv :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie bardzo, że jesteś zadowolona :) ja równiez z siebie :D jeździłam jakieś 80 minut na rowerku :) zjadłam mniej jak zazwyczaj i pije herbatki zielone... lece do wanny i do spania dobranoc Kochane 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prostosska a w jakiej cześci Tarnowa mieszkasz?? ja też juz ukąpana!! Wybalsamowana!! Teraz do spanai, bo jutro pobudka o 6 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobryyyy :) ja własnie jestem po śniadaniu!! A teraz pije kawe :) na drugie mam 2 małe jogurty naturalne!! I tego sie bede trzymac :) Dziewczynki wstajemy :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane dość wylegiwania sie w łóżku!! wstawac!! nie chce mis ie siedziec w pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-anka
dzien dobry moje Panie :) slonko pieknie swieci , zapowiada sie dzien cudny.... pochrupie sobie pieczywko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry czarna Aniu :) pochrup sobie pochrup!! :) ja gnije w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-anka
ja rowniez w pracy...dzis postanowilam nadrobic zaleglosci papierkowe....ale jakos sie zebrac nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh ja nawet nie próbuje!! I tak nie mam swoich obowiązków tylko pomagam pozostałym, na zasadzie przyniesc, zanisc pozamiataj!! czasami to lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-anka
no to masz fajnio...ja swoich mam juz za duzo a jeszcze musze za kolezanke popracowac bo sie pochorowala;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale pospałam dziś:D Własnie jem sniadanko: ❤️ 2 kromeczki ( 1 sojowego i 1 chlebka 3 ziarna) + odrobina masełka + 1/3 kulki włoskiego serka Capri ❤️ Yerba Mate + 2 łyżeczki cukru ( stwierdziłam że rano jeszcze ten cukier mogę dodać:D) za chwilke musze troche posprztac takze odezwe sie w południe;) Pozdrawiam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-anka
witaj :chce wazyc 52 kg sniadanko calkiem, calkiem...ja od rana na kawce...mialam pieczywo pochrupac ale jakos nie wyszlo.... zastanawiam sie tylko co zjem jak wroce do domu, bo wczoraj jakos przebalowalam na salacie i moj biedny organizm zaczyna sie dopominac miesa...a jak zrobie to z sosem...i nie bede mogla powiedziec sobie , ze NIE. Tym bardziej, ze moj Małz jest typowym miesozerca....i wcale mnie nie wspiera...faceci!pfff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dopiero 10!!!!!!!!!!! Fuck!! nic mi sie nie chce!! a tu trzeba pracowac, nawet zadne wyjscie mi sie nie szykuje, szkoda bo bym sie przeszła :( ja tez mam wase ale zamiast niej zjadłam zwykły chleb, bo po nim jestem mniej głodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna_Ania ale Ty malutko jesz:O Ja bez porzadnego sniadania nie moge wyjść z domu bo od razu mi sie robi słabo itd:( Jedynie z kolacji mogę rezygnować :( A moje dzisiejsze śniadanko pewnie ma ponad 400 kcal :( ale takie pyszne było mmm;) a dziś sie serek Capri skonczył także od jutra Feta na śniadanko :P ale co by tu na obiadek zjeść hmm brak pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pierwsza minka miała byc taka jak na gadu gadu \": O\" zdziwienie a wyszła jakas inna.. hmm dziwne. W każdym badz razie pierwsza minka to miało byc zaskoczenie że tak malutko jesz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak jak ja, wole jesc porzadniejsze sniadanie!! choc pewnie jak zaczne jesc wase to bede wczesniej głodna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-anka
hehe mnie obiadek tez ominie bo w pracy bedzie...skonczy sie na tym, ze do domu dotre ok 17, pojade po zarcie dla psa...zjem marchewke z groszkiem ze sloika...A pozniej bede sie gapic w sufit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na pewno na obiadek zjem cos bardziej kalorycznego, ale i tak wyrobie sie w 1000 kcal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny:D Tak mysle.. i mysle.. czy dobrym rozwiazaniem bedzie jesli zjem 2 kromeczki ciemnego chlebka (3 ziarna) na obiad? + jakis ser? Jak myslicie? Mam nowy chlebek.. teraz patrze na date ważnosci i do jutra.. a jest prawie cały:) szkoda mi wyrzucic bo jest przepyszny :) Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze czemu ten dzien sie tak wlecze!! czemu nie ma juz 14!! zaraz schodze z neta bo przychodzi własciciel kompa i aj sie zmywam!! :( wiec bede bez neta :( bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-anka
hmm..ja nawet kalorii nie licze...zreszta nie mam tablic czy jak to sie tam zwie...ale do pracy ide bez sniadania, obiadu tez nie jem bo za pozno wracam a w porze kolacji nie czuje glodu ;P jednak kawa i fajki robia swoje.... tylko nie mowic mi, ze to niezdrowe;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-anka
chce wazyc 52 kg - smacznego:) gagatka co do wagi to szczerze mowiac nie wiem - wagi w domu nie posuadam coby w kompleksy nie wpadac.... ale gdzies tak kolo 70 kg:( niestety..... 10 powinnam zrzucic - do 23 czerwca...ide na wesele i trzeba wygladac jak czlowiek... jakies podpowiedzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka dzięki 🌼 w takim razie zjem z twarożkiem. Gdzies czytałam że za duzo chleba nie można jeść w ciagu dnia dlatego miałam wątpliwości;) Ale po obiedzie spale te kcal, bo planuje dziś znowu 1000 razy skakac na skakance ;) ( chyba przez tą skakanke mi centymetry w pupie i udzie spadaja:D) Dziewczyny skakajcie na skakance ! :) A wieczorem znowu solarium, tyle że dziś na 14 minutek :) Tylko ta pogoda mnie dobija, nie lubie jak jest ciepło, wiem wiem głupie.. ale jakos lepiej sie czuje jak pada deszcz.. Jakaś dziwna jestem co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-anka
chce wazyc 52 kg - mnie deszcz dobija i głowa mi peka....skakanke mam zamiar zakupic dzis czym wywolam powszechne zdziwienia i u Małza i u psa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wy tak wszytkie o śniadanku a ja jeszcze nic nie zjadłam...teraz będę sprzątać i o 13.45 wyjeżdżam na uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-anka
bry SUGARMOUSE:) zapodaj tez sobie sniadanko - ja jednak sie na pieczywko skusilam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×