Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

RĘKA DO GÓRY, kto chce schudnąć.

Polecane posty

Gość taka jedna gruba
zaraz ide skakac 30 min na skakance pozniej 30 min hula hop 30 min rowerek i 30 min rozciaganie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wziąc w cudzysłów te wypowiedz :) Co to za kłótnie baby ? te same pseudonimy.... rany. i takei małe sprostowanie: nie można się nazywac grubą, jak się nią nie jest no !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzien uwazam za udany (zjadłam nie więcej niż 1000kcal ) Ajj:) Od jutra postaram się nie przekraczać 800kcal. A musze do 30maja schudnac 5kilo. Takze musze sie ostro wziac za dietke i za siebie:) Pozdrawiam. Od jutra postaram się pisac wiecej i czesciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie ładnie... ja mam wypasione obiady w szkole (chodze na stołówke) wiec nie moge sobie robic 5 małych posiłkow w ciagu dnia wiec jem sniadanie, w szkole jakies jabłko czy banana, pózniej obiad i po szkole jeszcze jakis owoc... w weekendy jest inaczej bo sama czesto sobie cos robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc, więc :P.... hihihi musze schudnąc, koniecznie.... chce szczuplejsze nóżki ^^ bardzo, bardzo, bardzo... dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam że to ja tylko nie moge tak spać :) Ale też już zmykam do wyrka Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 63
166cm i 63kg. od jutra zaczynam odchudzanie. MUSZE ZGUBIC 10kg!!!!!!!!! zrobie to. jestem pewna. mam dosc tych cholernych kompleksow i chce wreszcie ubrac sie atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja już po śniadanku ( 2 kromeczki razowego chleba z Almette śmietankowych, razem 330 kcal. + herbata zielona). Od dzisiaj (na pewno) bede jadła dziennie nie więcej niż 700 kcal. Musze wkoncu schudnąc te 5kg.. :/ Musze. Wyjazd coraz bliżej.. a w biodrach nadal 94 cm, w udach nadal 54 ehh. Nie jest dobrze. A teraz (od wczoraj) mam @ także czuję sie strasznie, waga pewnie dlatego mi stoi. I stad 3 dni temu napad na słodycze :) a dzisiaj juz u mnie 8 dzien Aerobicznej 6 Weidra.. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja prezed śniadankiem-bedzie o 12, potem jakiś niby obiad o 15 a o 18 pomidor albo marchewa...jeszcze nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj 63 !!! :) - pewnie, że się uda. Jak się chce to jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę ważyc 52 - ja mam w udzie zaraz pod pupą 57 :o a na środku 49..... musze to koniecznie, koniecznie zmienic. Myslałam o tym aby kupic agrafke-motylka do cwiczenia przede wszystkim wewnetrznej strony ud. Co o tym sadzicie ? hyhyhy :D Co za wyjazd ? Hihi... SUGARMOUSE - jak się masz ? ja zjadłam o wiele, wiele więcej jak Ty... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO niestety ja też zjadłam wicej tzn. nie NIBY obiad tylko normalny...taki niedzielny,a le co tam - to nie slodycze i już mam nadzieje to spaliłam godzinnymi ćwiczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja jutro napisze wszystko dokładnie: waga, wymiary.... i do dzieła :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musze kończyc, dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D od dzis startuje z dietka! Wczoraj przesadziłam z jedzeniem, ale byłam po piciu, zawsze duzo jem po piciu :) dziś jak na raie jogurt na sniadanie 150 gr gruszkowy, za chwile jakies sniadanie tzn 2 kromki chleba pełoziarnistego ztwarozkiem, ogorkiem i szynka! Mam za sba godzinny spacer i obtarte stopy, chyba z kazdej strony!! Bozeeee :( dobrze ze kolezanka mnie wezmie z pracy bo nie wiem jak bym doszla!! Wieczorem planuje pocwiczyc! Pozdrawiam, a potem napisze wymiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Ja standardowo na śniadanie jem: jogurt naturalny Zott 200 g + płatki owsiane (3 łyżki), płatki kukurydziane (3 łyżki) + otręby te śliwkowe granulowane (1 łyżka) MNIAM, MNIAM, MNIAM :D W szkole zjadłam jabłko a na obiad była zupa kalafiorowa, dwie gałki ziemniaków, mizeria i takie wypasione mięso nadziewane między innymi pieczarkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki kotlecik, hyhyhy... Jaka u Was pogoda ? U mnie mega gorąco !!! Wracając autobusem, myślałam że przykleje się do szyby ! Ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja zjadlam dzisiaj 2 kromki chleba z drzemem, wypilam 2 herbatki slimfigury i litr wody. No i podczas robienia zupy kapuścianej zjadłem troche kapusty surowej i marchweki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, SUGARMOUSE, jak malutko :D :P.... ja po tym obiedzie zjadłam jeszcze dwa plasterki szynki i tzy takie fajne kromeczki ciemne z powidłem. Hyhyhy, żłopie herbatki i wode ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano się ważyłam 56 :o:o:o biust: 94 talia:65 biodra:65 udo: zaraz pod pośladkiem 56 udo: po środku 50 to moja zmora :D koniecznie szczuplejsze :) i już.... no i może mniej w talii jeszcze. Dostałam okres i czuje sie jak słonica !!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...NICK..........WAGA.....WZROST...UDA..BIODRA...TALIA..BRZUCH. gagatka85 58 166 52 91 69 85 protosska SUGARMOUSE c. w. 52 kg. c.z. problem kach86 Stroken k_tasior t. jedna gruba zrobiłąm to w formie tabelki :) uzupłnijcie jezlei mozecie :D teraz ide ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...NICK..........WAGA.....WZROST...UDA..BIODRA...TALIA..BRZUCH. gagatka85 ......58 ........166.........52......91.........69........85 protosska SUGARMOUSE c. w. 52 kg. c.z. problem kach86 Stroken k_tasior t. jedna gruba zrobiłąm to w formie tabelki :) uzupłnijcie jezlei mozecie :D teraz ide ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×