Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

RĘKA DO GÓRY, kto chce schudnąć.

Polecane posty

jezeli kogos pominełam to przepraszam, niektóre nicki skróciłam, uda mierze w najgrubszej czesci, a brzuch oddzieliłam, bo biodra o ile sie orientuje mierzy sie z tyłkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...NICK..........WAGA.....WZROST...UDA..BIODRA...TALIA..BRZU CH. gagatka85 ......58 ........166.........52......91.........69........85 protosska SUGARMOUSE......61 ........170.........52......94.........72........89 c. w. 52 kg. c.z. problem kach86 Stroken k_tasior t. jedna gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..NICK..........WAGA.....WZROST...UDA..BIODRA...TALIA..BRZU CH. gagatka85 ......58 ........166.........52......91.........69........85 protosska SUGARMOUSE......61 ........170.........52......94.........72........89 c. w. 52 kg. c.z. problem kach86 Stroken k_tasior t. jedna gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :) ja na śniadanie standard, w szkole jabłko a na obiad zupka jarzynowa, dwie gałki kaszy, jakiś zrazik chyba z sosem i sałata :P Gdzie mam zmierzyć ten brzuch ? nigdy nie mierzyłam, zawsze tylko talie :D i wiecie co ? bardzo lubie moje nogi tylko chce aby były smuklejsze...ogólnie cała sylwetke mam wysportowana i mam takie spore ale ladne uda :) miedzy innymi według mnie (hihihi) ale kurde, chce szczuplejsze... zaraz pod pupą mam 56 cm w tym najszerszym miejscu... ech ech ech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj rano i ja sie ważyłam także też dodam sie do tabelki;) ..NICK..........WAGA.....WZROST...UDA..BIODRA...TALIA..BRZUCH. gagatka85 ......58 ........166.........52......91.........69........85 protosska SUGARMOUSE....61 ........170.........52......94.........72........89 Ch.ważyć52kg...56........170.........52......93.........63.......74 c.z. problem kach86 Stroken k_tasior t. jedna gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziś stanowczo za duzo zjadłąm, ale były imieniy kolezanki z pracy i musiałam :(!! Ale przeprowadziąłm dzis rozmowe wojenna z babami z pracy i zaczynamy sie odchudzac!! tzn ja i tak sie hamowałam, ale one, to pizza, to hamburgery !! ------> chce wazyc 52 kg --------> i tak mało wazysz jak na swój wzrost!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ma racje no.... Chcę ważyc 52- bardzo ładnie wazysz.... rany, dziewczyny wszystkie takie same uda, ha ! po tym obiedzie pozniej zjadlam troszke jogurtu z platkamia.. taka mini porcja jak na sniadanie i trzy małe kromeczki takie ciemne z powidłem :o:o:o tak mnie dzis nosi, ze masakra..... spac mi sie ciagle chce, leje deszcz a tu sie trzeba kurna uczyc ! no i lipa z rolek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam sobie poskakać na skakance i kurcze tylko 400 skoków wykonałam zamiast 1500 :o Masakra no, po prostu masakra. Co za dzień ! to prze ten głupi okres chyba... niech mnie ktoś kopnie w tyłek ! Aaaaaaaaaaaaa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj było beznadziejenie!! Cwiczyłam godzinke, tak bez 5 minut bo musiałam psa przytulac bo sie burzy bał!! :) biedak!! Dzis jak na razie 2 kromki pełnoziarnistego z serem białym i pomidorkiem i szynka!! Na drugie sniadanie 2 jogurty małe, dzis na pewno przez jakąs godzinke bede chodzic!! :) Miłego dnia dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..NICK..........WAGA.....WZROST...UDA..BIODRA...TALIA..B RZUCH. gagatka85 ......58 ........166.........52......91.........69........85 protosska SUGARMOUSE....61 ........170.........52......94.........72........89 Ch.ważyć52kg...56........170.........52......93......... 63.......74 c.z. problem kach86...........60.........169........52.......88.........71........82 Stroken k_tasior t. jedna gruba tez sie wpisalam :) musze wage skolowac :| bo nie wiem czy cos mi spadlo czy nie ;/ wlasnie jestem po zaparzonym kubku mixu platkow owsianych i jeczmiennych...dobre to bo jesc sie potem dluuugo nie chce i przemiana materii wzrasta :) pozdrowka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak narazie to ja tu najwięcej waże i mam najwięcej centymetrów... ...no ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was czy mogłaby do Was się przyłączyć? Chyba pobije Was wszystkie swoją wagą ale nigdzie nie jestem w stanie się zaczepić a zgodnie z tematem - bardzo chce schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUGRAMOUSE
młody feniks--->Jeszcze nie ma czerwca, a w stopce masz 10.06 ;) No chyba ze do tego czasu masz tyle wazyc :) Bo taz nie wiem jak to interpretować Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś myśle ze jakies 1000 kcal zjadłąm, już ćwiczuąłm 15 minut, no i chodziłąm po miescie przez przeszło godzine!! A pozatym czuje ze dostane o9kres (w sumie to najwyzsza pora juz!!) chyba cos sobie jeszcze zjem bo czuje ze robie sie głodna!! moze jogurta!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane !!! :) Rany, jaki ruch... ale fajnie :) super, ciesze sie bardzo. Fajnie, ze sa nowe osoby :D !! a teraz mnie zabijcie, wczoraj miałam taki beznadziejny dzień - w końcu się żaliłam, hyhyhy.... zjadłam kilka wafelków smietankowych i troche czipsów wieczorem, no klapa i tyle ale dziś super poszła na śniadanie standard, w szkole banan, pozniej obiad i w domu jabłko... ide wlasnie na rower poki nie pada i mam checi :) dalej nie wiem gdzie zmierzyc ten brzuch a koniecznie chce sie wpisac :) wpisze sie chyba jak mi minie okres, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to mam taki duzy brzuch przed tym okresem ze fuck!!! dzis tylko cwiczyłam niecałe 30 minut :( jutro moze bedzie lepiej!! no topik tętni życiem :D jutro planuje na śniadanie zjeśc parówkę!! Jka myslicie czy to jest dobry pomysł??? czy lepeij skupic sie na wasie?? chyba jednak wase zjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... pełną parą idzie kurde :D oby tak dalej, hihihihihi.... ;) Dziś mam sie super, w ogóle nie myśle o jedzeniu tylko o tym jaka będe piękna :D:D:D:D Używałam któraś z Was tego przyrządu do ćwiczenia na zewnętrzną strone ud miedzy innymi ? AGRAFKA, MOTYLEK Pytałam w ogóle o to bo nie wiem :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka możesz zjeść paróweczke drobiowa...mają mało kcal...więc spokojna głowa :D Nie używałam nigdy takiego czegoś i w ogóle to niebradzo wiem o co ci chodzi...o taki elektryczny szjas...czy przyrząd do cwiczeń taki co sie wkłada między uda i i sie zgina nogi (bardziej taki przyrząd co zastępuje też takie co na siłowni są - tylko, że tam to duże ;) ) A wwy mi powiedzcie jaki macie sposób na kręcenie hula hop\'em...bo ja już nie wiem...dłużej niż 15 sek nie potrafie - spada mi :( 😴 Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUGARMOUSE masz racje ze ja juz chyba zyje co bedzie za miesiąc Moja dieta polega na tym zeby nie przekroczyc 800 kcal + ćwiczenia. Wczoraj poszłam na długi spacer (jakies 4 km), a wieczorkiem 20 min biegania + 10 min hula hop. Ponoc dobra jest również skakanka ale jej jeszcze nie posiadam. A przed snem balsam ujędrniający. Jak myślicie może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kręcenia hula hopkiem - to spokojna głowa, przychodzi z czasem. Ja jeszcze orłem nie jestem a na początku częściej leżało na podłodze niż kręciłam nim. Mój sposób na początku był taki że jedną nogę wysuwałam troszkę do przodu i bardziej kołysalam biodrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja jednka zjadłam tą parówke, ale jaka była to nie wiem!! :( na drugie też zjadłąm hot doga :( wiem, ze nie powinnam!! Ale trudno stało sie!!!!!! Za to juz godzinke chodziłam po miescie!! potem zjem albo jogutra, albo kanapke (chleb pełnoziarnisty oczywiscie), albo jogurta w zaleznosci czy bede bardz głodna!! dla mnie najgorsze chyba są wieczory i chec zjedzenia czegos!! masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Gagatko parówki warto jeść :) są pyszne a mają mało kcal. Ja codzien jem przynajmniej jednego \"hot-doga\" , czyli parówka wieprzowa (wiecej tłuszczu) albo drobiowa + kromka chlebka z ziarnami + dużo ketchupu ( wszytsko to robię w mikrofalii). Ketchup jest bardzo zdrowy :) ( gdzies czytałam że zawiera dużo potasu i wogole bla bla bla) :) Także jak robisz hot doga to zastępuj biała \"bułkę\" kromeczką chlebka :) Pomyśl ile kcal zaoszczędzisz ;) A ja za 12 dni wyjezdzam (ale ten czas leci!!) do Anglii. Od dzisiaj zaczynam chodzić na solarium ( zamierzam przez 12 dni iść aż 7-8 razy, na brązujące łóżko, na 12, 12, 14, 16, 18, 18 i 20 minut) Kiedyś chodziłam non stop, ale później zaczełam używać kremu/maści Acne-Derm i przerwałam opalanie:) . jak myślicie, po 7-8 wizytach będę czekoladką? Hmm? ( od tygodnia biore tabletki Solarin Max, może one przyspiesza:D) A teraz czas na nauke ( prezentacja maturalna - czw. i angielski ustny- wtorek blee) Boje sie :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce wazyc 52 kg najlepiej chodzic na solarium co drugi dzien, ja ide jutro!! Nie wiem czy sie bedziesz czekolada, ja byłam tak z 8 razy i jesten lekko opalona, ale chodziłam na 5-9 minut!! a te hot dogi kupuje w piekarni: jest to parówka (pewnie wieprzowa, bułka, keczup, plasterek ogórka i plasterek sera) chyba jakies 250 kcal (jak nie wiecej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do Anglii.. na miesiac na wakacje,podszlifować język i jak znajde prace to zostane dluzej 2 miesiace;) ( do wrzesnia) :) Kurcze policzyłam własnie i wyszło że bede ok 120min na solarium przez te 2 tygdonie. Musze być czekoladką. Kurcze 😡. Ale może sie uda :) Hmm a to ja sobie dzisiaj hot - doga na obiadek zrobie :D ajj:) A na solarium bede chodzić nawet po 3 dni z zrzedu zeby sie wyrobic. i jeden dzien odstepu i znowu 3 dni z rzedu;) Wiem, wiem niezdrowo ale chce;) Mykam na tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×