Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

RĘKA DO GÓRY, kto chce schudnąć.

Polecane posty

Gość czarna-anka
podnosze niesmialo lapke do gory ;) dluuuga droga przede mna;P i jak zwykle i jak co tydzien powiem, ze zaczynam od poniedzialku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja też wyjeżdzam ale za 6 tyg....2 czerwca wraca mój narzeczony,będziemy w domu 3 tyg i wyjeżdżamy :) mam taki pomysł - nie wiem może głupi....:O a może się wam spodoba....powysyłajmy sobie nasze fotki na maila...;) któraś chętna... podaje mój: m1709@onet.eu Przysyłajcie a ja odeśle ;) No chyba,że się wam nie podoa pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce wazyc 52...bedziesz zlowac...tylko sie podpieczesz a nie opalisz...na solarium sie chodzi z glowa...trzeba bylo zaczac juz miesiac temu wtedy bys moga isc w sumie na 120min....ale nie w ciagu 2 tyg... no chyba ze juz jestes opalona...ale jak mialas dluzsza przerwe od solarum...z 2 mies...to nie radze ci tak biegac codzinnie i nie pierwszy raz na 12 min...to jest chore pierwszy raz to na 10 i przynajmniej dzien odstepu potem znowu na 10 i dzien odstepu i jeszcze raaz ale juz moglabys sobie zwiekszyc na 12 min...a pozniej jak sie juz skora przyzwyczai to ewentualnie moze juz robic tak jak chcesz ....ale tez nie masz zednaj gwarancji ze zamiast czekoladki bedzie skwarka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to przynajmniej miesiac jest potrzebny....zeby naprawde ladnie wygladac i zeby opalenizna byla ladna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi fotkami to dobry pomysł :) mój mail a-g-a-j-a@o2.pl ja dopiero wysle po 4 bo teraz jesem w pracy i strasznie pracuje :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do solarium to chodze na łózko brazujące po ktorym ani razu nie bylam czerwona;) (świetne łozko:D). I dlatego wiem, że nie spiekę sie na raczka;) a poza tym jestem cała lekko opalona, jedynie buzie mam biała, przez te masci na przebarwienia;) Sugarfee a Ty tez do angli jedziesz?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka free....???? Nie do holandii... a ja wiem co to brazujace lozeczki...sama chodzilam tylko na takie...a pozatym pracowalam w solarium ;) krotko ale zawsez cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-anka
:)az sie cieplej robi po czytaniu takich postow :) ja na szczescie opalam sie szybciutko - 3 x po 10 minutek na dobrym lozku i jest czekoladka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że mnie waga aż tak nie interesuje...bardziej cm a tu za bardzo nie widać...szczególnie w dupie ;) jedynie na brzuchu cos ubylo...ale z brzuchem to ronie raz jest taki a raz taki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podejrzewam ze nic nie schudłąm!! zwaze sie po okresie!! Boze jak bym chciała isc juz do domu, przynajmniej bym sobie poćwiczyła , a tak to czas tylko marnuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) może napiszemy parę zdan o sobie;) (wiek, skad, stan cywilny:D, studia? praca? plany na przyszłosc? na wakacje? styl?:D hehe im wiecej tym lepiej). Hmm nie wiem czy się zgodzicie ale mam nadzieje że tak. Ja napisze parę zdan o sobie:) ❤️ 20lat, Sosnowiec woj. śląskie, jedynaczka, jestem z moim ukochanym już ponad rok, wykształcenie srednie + obecnie zdaję maturkę. Studia (jeśli uda mi się pomyślnie zdac) -> w Wyższej Szkole Biznesu. Mam pieska (husky). Styl-> czasami elegacnki, czasami sportowy, kocham trampeczki, szpileczki, krawaty itd:) narazie wystarczy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to teraz ja :) (a co tam praca poczeka) wiek 22 lata, z chłopakiem jestem juz 4 lata, plaujemy w niedalekiej przyszłości ślub (tak do 3 lat), od tygodnia posiadam wykształcenie wyższe licenjat z politologii, a od pażdziernika zaczynam magistereke :(!! Mam siostre, onama meza a oni razem mnie denerwuja i to starsznie, chciałabym sie juz wyprowadzic z domu!! Mieszkam w małoposlce, okolice tarnowa, wdomu jednorodzinnym! Pracuje w urzedzie :( tzn obecnie to siedze na necie i wcale to nie jest praca :P a wakacje no cóż w pracy!! Jak już to pojedziemy na weekend w góry! mam psa kundelka i kota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sobie obliczyłam moje kcal! wyszło jaies 700 !! Jeszcze tylko zupa i koniec!! znajac zycie to wieczorem bede bardzo głodna, ale skupie sie na piciu wody niegazowenej!! albo mleka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja.... Lat 21 jeden - skończe we wrzesniu ;) Mam chłopaka od 4 lat i 2 miesięcy ;) znaczy już narzeczonego od roku..:D We wrześniu b.r miał być slub,ale nie będzie...niestety ja sama musze sobie zarobić na ślub..a on już zarabia...hehe a pozatym chcemy się urządzić kupić lepszy samochód itd. (dlatego teraz razem wyjeżdżamy żeby szybciej było) I prawdopodobnie ślub będzie w przyszłym roku :D:D Mieszkam na Śląsku niedaleko Raciborza w domku. Mam 2 psy...kundelka i amstaffa...znaczy w tej chwili mam jeszcze 8 dodatkowych małych kulek...takie 1,5 kg amstaffki :P....aaaa jeszcze mam 150 litrowe akwarium z pielęgnicami i czrnego kota :) Studiuje zaocznie KWiWP z dodatkową specjalnością j. angielskim...i przez to mam dużo zjazdów...praiwe jak 2 kierunki bo angielski taki ja filologia ;)...to moje drugie studia...wcześniej chodziłam prywatnei do notusa na angielski...ale nie poszłam na egzamin poprawkowy...z powodu wykładowcy który mnei cały rok gnębił i pomyślalam, że jak w natepnym roku znowu mam mieć z nim 3 zajecia to DZIEKUJE...a treaz idzie mi dosyc dobrze mam srednia powyzej 4 to nie moge narzekac :P Styl raczejsportowy,chociaż kilka eleganckich ubranek tez wisi u mnie w szafie...za szpilkami nei przepadam :O Rodzeństwo: hmmmm to troche skomplikowane ;) Do 20 roku życia była jedynaczką, a od roku mam siostrzyczke no i 2 braci ale przyrodnich( maja 15 i 18 lat). Mimo to czuje się jak jedynaczka, bo ja mieszkam z moją mamą i z narzeczonym...i jeszcze dziadek jest na parterze ;) a oni mieszkają osobno...mój tata ze swoją drugą żoną...no i mała siostrzyczka i 2 szczury Chyba najwięcej o osbie napisałam hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-anka
do gagatka a ja caly czas na chrupkim pieczywku...od rana znaczy sie.. juz bokiem mi wylazi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-anka
SUGARMOUSE podpowiedz cos...mnie wlasnie tez nie interesuje waga - bardziej ubytek cm....co robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze na aerobik i staram sie w domu ćwiczyć...no i nie jem tyle...pije herbatke slim, wcinam chrom i l-karnityne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-anka
na aerobik chodze juz 3 miesiac - jakos efektow nie widze...mniej jem oczywiscie, nie slodze niczego, slodyczy nie jadam.... kurcze, moze mam zaczac biegac bo ta siedzaca praca mnie dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, co robisz??bo jak na parwde tylko pisze ze sie odchudzam, a waga moja nic nie leci!! jak juz to brzuch mi sie zmiejszy!! I nic!! :(:( ja dzis postaram sie tylko zupe zjesc i nic wiecej no i pocwiczyc z godzinke!! :) oby mi sie udało!!!! :) dziewczyny napiszcie co robicie ze chudniecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-anka
swojego czasu niezlym "dopalaczem" do chudniecia byl stres...20 kg w ciagu 3 miesiecy ;P znaczy sie nie tyle stres co rozstanie z Połówkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff cale szczescie jeszcze poł godzinki, i wychodze :) a jeszcze szykuje mi sie wyjscie słuzbowe, zaawsze to jakis ruch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-anka
taa...dobrze :( a ja kwitne do 16.30..na dodatek sie rozpadalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz wróciłam, teraz bede udawała ze pracuje (mam w tym wprawe) do 15:30!! A potem fruuuuu do domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×