Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

poszlabym na spacer, ale pogoda do bani! Moze u ciebie jest slicznie, ael u mnie ponuro, szarno, chlodno, wilgotno, fe fe fe fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
a ja odrabiam z dzieckiem lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Łomatko!!!!!!1 Wichy mi daje po gałkach ocznych! 2. Jade jutro na 2 etap rozmowy, tej gdzie niby za bardzo wyskoczylam z zarbkami (za wysokimi) :P:P 3. Mam dzis duzo energii!Jestem sama zaskoczona :D MOze jednym z powodow jest to ze mi cisnienei w pracy regularnie podnosza :D 4. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa666666
miala byc dieta ale kochanie moje tak ugotowalo pysznosci ze sie objadlam heheheheh i teraz zdycham !!!ale jestem glupia masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asasello - dzyń..dzyń..:-) {{{{🖐️}}}} ...Azazello bez żadnego klucza otworzył walizkę, wyjął z niej zawiniętą w przetłuszczoną gazetę olbrzymią pieczoną kurę bez jednej nogi i ułożył ją na podłodze...-a gdzie jest ta druga noga?? Narzekajcie coś....bo topik padnie ...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
już narzekam. nieee chceee mi sięęę iść doo sklepuuu, już widzę kolejki do kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u mnie wszytsko ok w szkole roznie, raz 5 a raz 1... jak to w szkole z chlopakiem nie wiem jak...chyba zle, bo sie w neidziele na niego obrazilam i on dopiero wczoraj w nocy sie odezwal, dzis sie spotkalismy ale nie wiem po co. on chcial :| a wcale nic nie wyjasnial....jest dziwny. poznalam fajnego chlopaka, ktory ma od 1.5roku dziewczyne, ale kloca sie, i zastanawia sie czy to nie jest tylko glebokie zauroczenie. jest super! ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem do niczego-->cześć,byłem tylko chwile na tamtej stronie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
głowa mnie boli, wina mi się chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..to idź do barku i sobie nalej wina...bo ja Ci nie naleje wina,bo nie mam jak..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa666666
sasiedzi wlasnie wylaczyli mi pracd bo niby za glosno ale moj dan na szczecie wlaczyl i imprezka trwa dalej moze poza malym incydentem ....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a sąsiedzi jakoś się tutaj nie wpisali,a topik jak ulał akurat na dzisiejszą noc dla nich...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
jak ja mam dosc wszystkiego i wszystkich. howgh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
albo to zycie jest do dupy albo to ja jestem do niczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc maluchy!!! Juz jestem z wami, lecz bez ukochanego :( Dzis zadzwonili w sprawie pracy - nic z tego :/ Swiniaki paskudne! Alex o nodze opowiem pozniej :) Tesknilam za wami. 👄 A w ogole to alex mi sie kojarzy z Alexem Mahone z Proson Break :D Wlasnie skonczylam 5 oscinek z 3 serii. nadal mi sie serial podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa666666
mam zakwasy na brzuchu od smiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×