Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

ja nie odpowiesz juz nigdy nie wejde na narzeklanie! Tak, jestem ciekawa. Nic na tonie poradze. I swinia tez jestem. Troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego_orygina
jakas franca zahasłowała mi nicka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo narzekalnia
jak mnie ręce bolą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} Asasello ---> ten bunt,czy to nie jest czasami zespół napięcia przedmiesiączkowego :-p :) :D Nooooo,jak fajnie...na topiku robią się same czarne nicki... ...jeszcze pare,i będzie oki :) Myśle o kotowa666666----> też by się mogła zaczernić....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerwalam wczoraj najwazniejsza dla mnie znajomosc. Rozstalam sie z czlowiekim najblizszym na swiecie. To moj ostatni wpis. Pozdrawiam was i caluje. Bedeo was myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa6666
zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa666666
assasello czemu nas opuszczasz????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no udalo sie to ja kotkowa66666 musialm zmienic bo zapomnialam hasla heheheh od teraz bede tez czarna jak kocurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asasello--->Nie rób nam tego.....bardzo się do ciebie wszyscy przywiązaliśmy...Jak nie będzie ciebie,to ja też odpadam... W dodatku autorka topiku też gdzieś się rozmyła...same pustki... W tych ciężkich czasach trudno znaleść dobrego narzekacza... Widzisz jak ładnie się wszyscy pozaczerniali... moglibyśmy być elitą narzekaczy na kafe...Gdybyś tylko zechciała poświęcić nam pięć minut dziennie...Będziemy Cię wspierać i podtrzymywać na duchu,bo gdzie znajdziesz indziej takich kochznych narzekaczy????👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie przegladalam w lustrze kot przelecial spadlo i sie potuklo masakra!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16letnia_Ania-borok /
mam 16 lat i jestem na drodze do nikąd! przegalam swoje zycie na aktualna chwile i i jestem nikim. nic dodac nic ujac... moje problemy to rozleglaaaa gałązka. prawdopodobnie zawalilam sobie rok ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Aniu. Zajrzałam na twój topik i powiem ci szczerze, że tobie jest potrzebna pomoc psychologa. Wprawdzie twoje zachowanie nosi cechy \"wieku cielęcego\" ale u mnie własnie poczatki depresji zaczęły się w wieku cielęcym. do tego dochodzi bardzo niska samoocena - ciągłe porównywanie z idealna siostrą. Albo bierzesz się w garść - tak tylko dla własnej satysfakcji i żeby \"IM\" pokazać albo goń do specjalisty. tylko nie do przychodni a poszukaj kogoś sprawdzonego, moze w szpitalu czy coś podobnego, nie wiem gdzie mieszkasz:D pozdrawiam serdecznie i pisz u nas jak ci źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16letnia_Ania-borok /
jestem.... specjalista... gdzie ja go mam szukać. jestem z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16letnia_Ania-borok /
nie daje sobie sama rady -poleglam... ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16letnia_Ania-borok /
chcialabym kogos takiego poznac kto by wyciagnal z dolka, pocieszyl, dodal pewnosci siebie a tu nic... głucho, cicho i do dupy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×