Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość 16letnia_Ania-borok /
mam duzy problem z matematyką i chemią :( troszke jeszcze fizyka i pojedyncze tematy z angielskiego. ale te dwa pierwsze przedmioty to one mi nie daja spac po nocach. jeszcze jest taka sytuacja z pewną panią nauczycialka ze mnie 'tempi' ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo słuchaj to się swietnie składa: ja powinnam sobie przypomniec całą matme i fizykę bo w przyszłym roku chce po latach iśc na polibude. moze bedziemy się razem uczyć? z angielskim tez mogę ci troszke pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} dzyń-dzyń..pobudka marudy:) Asasello ma normalnie po,po.. herbacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka243
wpadłam ponarzekać troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} Asasello!!! Gdzie jesteś??? ....Wielkie mi pustki uczyniłas tym zniknieniem swoim... pełno nas,a jak by nikogo nie było...eeeh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:*:*:*:*: Kochanoski :) Ja mysle o was, ale mi teraz ciezko. Moj facet okazal sie dzieckiem nie majacym planow zyciowych. Na dodatek nawywa mnie egoistka, choc sam na zaden kompromis nie poszedł. Ciezkie i smutne to wszystko. I bardzo mnie boli. NIe mialam ochoty nic pisac, bo i co? Mam sie cieszyc? Wywlec tu caly swoj problem? Bez sensu. Ale jestescie mi bliscy. Bede zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze wrocilas moze cie jakos pocieszymy !!!! niejeden samiec na swiecie i zapewne znajdziesz o 100 razy fajniejszego trzeba tylko cierpliwie czekac jak los sie usmiechnie ja swojego w kosciele poznalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16letnia_Ania-borok
życie to bagnoooooo............... narzekać i jeszcze raz narzekać.... od rana nic mi nie wychodzi, jestem rozbita, wypompowana, uszło ze mnie życie, poddałam sie, na nic nie mam ochoty, nie chce mi sie jeść, nie potrafie spać, nie moge zasnąć, jak jzuz asne to mam koszmary, budze sie zmęczona strasznie, nie pomagają herbatki typu melisa ani tabletki8 na uspokojenie. Żyje w tym swoim chorym świece... nie spotykam sie z ludźmi, olał mnie chłopak, przyjaciółka obraziła za coś czego nie zrobiłąm. nic dodać nic ująć. mam dość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16letnia_Ania-borok
ale.... życie jest zajebiste, nie prawdaż ;/ ? pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16letnia_Ania-borok
i mam w pokoju straszny burdel! wszystko lezy na ziemi bo stracilam ochote na porzadki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16letnia_Ania-borok
ktoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} :-D Asasello --->🌼🌼🌼 Nooooo,jak tylko się odezwałaś,to od razu zrobił się ruch w narzekalni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzolku -----> największym błędem było dopuszczenie do kaca,przy bolącym zębie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do----> 16letnia_Ania-borok oddał bym wszystko za twoje 16-lat... Ja mam doświadczenie,a ty masz czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc maluchy. Ehh nasze rozmowy ktore nadal trwaja nic nie daja. On chce to ratowac, a ja nie widze sensu, choc serce mi peka. Bo jak tu zyc gdy cele zyciowe sa inne? Chcialam was przeprosic za to moje zachowanie wczesniej. Ja mam syndrom ucieczki, nawet za granice chcilam wyjezdzc:) Najbardziej mi wstyd przed a ja jstem do niczego. Pisala na gg a ja nie odpowiadalam. Wybacz. 16letnia_Ania-borok myslalam o tobie. O tym co piszesz. Pewnie a ja jestem... z toba rozmawiala na gg. Nie znam twojej sytuacji dokladnie, nie wiem czy umim pomoc. CHoc bardo chce bo jestes taka mloda jeszcze, powinna sie cieszyc zyciem. Wyslij mi swoj nr gg na adres asasello12@gmail.com jesli chcesz. Alex co to znaczy pobajrujemy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to koniec...
ooooooooo o o oooooo oooooo o o oooo o o o o o o o o o o o oooooooo ooo ooo o o o o o o o o o o o o o o o o o o oooooo oooooo o o oooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} narzekalnia podupada na kafe...gdzie jest ta śmietanka tego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×