Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Ide na piwo, juz dos tego umartwiania. Przynajmniej na dzis :) Przesylam wam caluski :) P.s nawet sie pomalowalam - a nie robilam tego chyba ze 2 tyg. :D Energia mi wiec dzis wrocila. Ale ogolnie ciezko. Pa moje marudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza jak makiem zasiał. kotkowa pewnie ma wene i tworzy a ja jestem do niczego spi krejzol na randce alex pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczesniej gdzie byłęs? W srodku puszczy białowieskiej?? Szefunciu mnie wkuuuuurza, udusze go, a wy mi bedziecie słac paczki do kryminału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asasello - slyszalam to, moj byly chlopak mi to pokazal :D swietne! nozyczki imaszynka jest najlepszA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuurrrrr musze jechac po prezent urodzinowy dla kolezanki! Nie chce mi sie jak cholera. Na impreze tez zresza mi sie nie chce isc. Chetnie bym kogos wydelegowala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczka11111
jest mi strasznie smutnoo, wydaje mi sie że jestem beznadziejna i nie mam ochoty żyć! Niech to szybko przeminie, bo nie wytzrymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jedz za mnie po preezent i chodz ze mna na imptreze. Ja przyjade ci posprzatac! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeee mamy nowego dyrektora
tak samo naobiecywał jak poprzedni/e, a i tak znowu tylko obiecanki cacanki buuu a myślałam, że będzie lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, jutro mam strasznie ciezki dzien w pracy! Niech to sie juz skonczy! A nowej roboty niet! Chyba osiwieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgfdh
boli mnie gardłoooooooo !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo grzesiu ciechowski moj ukochany! Sle wam caluski. A ja jestem do niczego - mam nadzieje ze trzymasz sie jakos, choc przypuszczam ze trudno przstac myslec o tak smutej sprawie. Kotkowa - czyzbys tworzyla cos nowego? :) Wygon wszystkie bakterie i zarazki! Moze zalej je piwkiem? A moze wodka? ze sledziem :D Krejzol - napisz co sie dzieje w twoim sercu :) Zakochana. Alex - masz fajne dzwonk przy uszach. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne dziewczęta! Potrzebuję was, aby narodził się we mnie zdumiony mężczyzna, którego pragniecie. Czy znacie swoją siłę? Złociste owoc dla moich wysuszonych ust. Pociągacie mnie ku tajemniczemu, dziś posiadacie skarb nienaruszony. Przecież wiecie, że przeskoczę najwyższe ogrodzenie, aby uchwycić was wreszcie położyć was w zielonym zbożu gniotąc ziarno, które miało dojrzeć na chleb. Co zrobiłyście ze mną? Posiadacie szaloną iskrę, którą podpalacie moje marzenia. Co zostaje z wypalonego ogniska? Gorzki smak popiołu w naszych ustach. Potrzebowałem, wyznaję to, żeście mi powiedziały \"nie\", kiedy będę usilnie się starał usłyszeć \"tak\". A potrzebowałem \"nie\" uśmiechniętego, które mi daje delikatną zachętę... ...do szacunku dla was, ...do uwierzenia, że miłość jest zbyt pięknym kwiatem żeby go podeptać....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to taki ładny utwor Alex? Wszystko mnie boli, musze czesciej cwiczyc, bo ja ja jestem do niczego, szkoda ze miewskasz w kraku, moglybysmy chodzic razem :D CIesze sie ze jutro piatek, w kocnu. W pracy mam coraz starszniej i smieszniej zarazem. Ehh... a tu na horyzoncie nadal roboty nie widac. Coraz mocnij mnie to martwi. Pojde na zasilek! Strszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×