Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość kużwa dlaczego znowu
tak piździ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kużwa dlaczego znowu
no było, ale teraz same chmury i dalej piździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kużwa dlaczego znowu
Gdybym miała 162 cm to mogłabym sobie kupić buty z 10cm obcasem upatrzyłam sobie- super koturny, ale mam 172 i sa dla mnie za wysokie To bedę miała 182cm!!!! Mój facet ma 175 :( Eh, ide do domu tam sobie też ponarzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaaaa30
No i co z tego, że weekend...jak tu żadnych miłych perspektyw nie widać. Tak to jest jak człowiek w pracy sie obija a potem robotę do domu ciągnie:( buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} Widzę że Asasello nie masz spania...;) Ja po kuracji....śpię teraz jak niedźwiedz...:) Pozdro...idę na rower...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) E tam, spanie mam niezle. Nie spie tylko wtedy kiedy nie chce :D Pozdro....idę na kawe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak pomysle, ze jutro juz niedziela to mnie ujjj strzela :O :P ale sie zrymowalo :D heh.. Co tam?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesorka 🖐️ hyhyyh poetka z ciebie! Kochana jakja pomysle to mnie tez strzela. A tydzien zapowiada sie pracowicie, i jutro tez nie poleze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro mam zamiar polezec własnie. tydzień cięzki jak zwykle. czy wy też tak macie, ze jest niedziela wieczór, poniedziałek rano i dopiero piątek wieczór? coś jakby mi tydzien ginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dokladnie tak samo... pamietam tylko piatki i poniedzialki, no i weekendy jesli sa fajne :D a srodek tygodnia gdzies znika... Chujnia... mam nadziej ze wygram w jakas glowna nagrode i bede mogla pracowac na pol etatu. Albo dostane spadek po jakiejs zaginionej krewnej... albo... albo cholera co? ... nic! Szczepionki nie wyjande, konkursu pieknosci nie wygram, kariery w show biznesie nie zrobie, i bogatego kochanka tez nie znajde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babcia :D:D:D jak milo cie widziec! Opuscilas na! Sciany odpadaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×