Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

* * * zaklinacz * * *

REZYDENTURA W UK - - CO I JAK , PROSZE O POMOC

Polecane posty

Gość hihaczkaall
Jak wygląda sprawa z zasiłkami i aplikacją o rezydenturę.Czy nie mozna korzystać z żadnej pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peterson Cully
Witaj, Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, aby usunąć swoje długi lub potrzebujesz kredytu obrotowego w celu poprawy Twojej firmy? Pan został odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? szukaj nie więcej, jak tu jesteśmy, aby wszystkie problemy finansowe to już przeszłość. Mamy fundusze pożyczkowe się do osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy aby zapłacić rachunki, do inwestowania w interesach na poziomie 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że świadczymy niezawodne i beneficjenta pomocy i będzie skłonny zaoferować pożyczkę. Więc skontaktuj się z nami za pośrednictwem e-maili: kreditsolutionhome@outlook.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfsddsds
W dobrej cenie tłumaczenia wniosków o rezydenturę są na rezydent-uk.co.uk/wnioski-o-rezydenture. Ja się staram o stałą rezydenturę i taki wniosek wyszedł mnie tutaj 29 GBP, gdzie normalnie kosztują po 65 GBP. Jakby ktoś chciał to sprawdzają też za dodatkową opłatą poprawność wniosku, ja się na to nie decydowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAWID 11
Mam pytanie jestem w londynie od 6 lat i składam aplikacje o stała rezydencje i się tak zastanawiam czy mogę wysłać wnioski mojej żony i dzieci o stała rezydencje.? Problem jest taki że one są w Polsce i tam chodzą do szkoly a mnie odwiedzają w Angli dwa razy w roku .Czy będą one mnie problem z dostaniem stałego rezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma juz tego programu. Anulowany bo brexicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. mieszkam 17 lat w uk i w pt bylem zapytac o wniosek to anglik powiedzial ze nie przyznaja juz rezydentur tylko WIZY beda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×