Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafka84

drenafast ...stosowalyscie???

Polecane posty

Gość ololol
Piję od tygodnia mniej zjadam, nie mam ochoty na podjadanie miedzy posiłkami oraz nie mam ochoty na slodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia21
che zrzucić 5 kg w ciągu miesiąca, czy to możliwe z drenafast?uzywał ktos ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczka
Stosowałam Drenafast i jestem bardzo zadowolona podczas kuracji schudłam 3kg ale o to właśnie mi chodziło żeby zdrowo bez wysiłku pozbyć sie kilku kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrin
Popijam sobie druga butelkę. Do tej pory ubyło mi 5 kg bez zachowywania twardych rezimów. W miedzyczasie miałam 3 imprezy imieninowe, na których jadlam tyle na ile miałam ochotę (również ciasto i tort). Dobrze sie czuję i ciagle cieszy mnie, że nie mam ochoty na podjadanie. Czasem zjem kawałek czekolady, czasem deser jogurtowy i jest super. Generalnie przestałam jadac kolację i pieczywo, poza śniadaniem. W pracy zjadam nawet 4 kromki razowego chleba z duża ilościa zielska, oczywiście oprócz tradycyjnych dodatków i jem duzo owoców sezonowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja również stosuję drenafast.Od trzech dni.Efektów na razie nie widać.Jeżeli chodzi o smak to nawet mi smakuje.Mam mniejszą ochotę na jedzenie.Na razie nie jem mniej.Słodycze już od jakiegoś czasu mi nie smakują więc z ich ograniczeniem nie mam problemu.Zastanawiam się czy ten specyfik działa bez stosowania diety odchudzającej.Faktem jest ze ma działanie moczopędne bo chyba ze 4 razy wstaję w nocy do sikania.Myślę jednak że warto się trochę pomęczyć żeby był jakiś efekt.A tak swoją drogą czy osoby które schudły po drenafaście stosowały jakąś dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita123
Nie stosowałam żadnej diety piłam tylko Drenafast ale dużo spacerowałam i zrezygnowałam ze słodyczy w ciągu 20 dniowej kuracji udało mi się pozbyć 5kg z czego jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowalam się na zakup Drenafastu po przeczytaniu krotkiego opisu w gazecie. Jedyne co mnie skusilo to okreslenie plaski brzuch, no i cena 49zl być moze wskazuje na jego skuteczność. postanowilam poczytac o nim na forum i czytanie waszych wypowiedzi bardzo mnie podbudowało:)) co prawda zjadłam dzisiaj troszke na wieczor bo byla imprezka ale tak jak mowicie postaram sie nie dojadac:) mialam do czynienia z roznymi tabletkami, takze głodówka, ktore przyniosly wielkie efekty, wazylam 66kg a po odchudzaniu 52kg. Niestety teraz waze 56 bo \'wrzucilam na luz\' i chcialabym zrzucic sadełko :) dziekuje Wam bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś chce mogę odstąpić pół butelki bo na mnie to zupełnie nie działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ania
Ja dzisiaj zakupiłam koszt 52 zł mam nadzieje ze nie beda to pieniadze wyrzucone w błoto. W smaku bardzo dobry :) O efektach napisze troche pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myha56
pije 10 dzien, brzuch mniejszy, nie jem slodyczy, ograniczam jedzenie i caly czas jestem głodna. Mam ochote na wielkiego kotleta! Siakam jak opentana co jest uciążliwe w pracy. Na wadze stane jak skończe kuracje. Zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa55
Ja piję i biorę dodatkowo te tabletki , ale narazie nie widzę żądnych zmian oprócz tego że często siusiam, u mnie jest dzisiaj 5 dzień wiadomo nie spodziewałam się odrazu jakiś efektów,ale mam wrażenie pełności i wręcz jestem nabrzmiała, skoro kupiłam to zastosuję wszystko do końca ale wydaje mi się że to wielki kit, pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka84
witam wszystkich, którzy chcieliby spróbować cudownego preparatu \"Drenafast\". Ja przed kupnem tego preparatu czytałam fora i opinie, generalnie było pozytywnie, więc się przekonałam. Wydałam prawie 100zł, bo kupiłam dla lepszego efektu także tabletki Biocol24. No i nic, szkoda kasy, bo nic mi ten preparat nie pomógł. Takie placebo... Ani jednego kilograma nie ubyło na wadze :( tylko się wkurzyłam. Wypiłam całe opakowanie na 20 dni, zjadłam te głupie tabletki i efektów brak. Także uważajcie, nie kupujcie tego preparatu. Ja zaczęłam ćwiczyć na zajęciach fitnes i dopiero teraz widać efekty. Pozdrawiam i cieszę się jak bym tak mogła kogoś uchronić przed niepotrzebnym wydawaniem kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexissssss
to częste siusianie to odwodnienie raczej.... jak tam efekty? nowe doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemciekawaaa
a moze ktos mial krople DETOKS z Herbapolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fassola
hmmm to są same zioła więc nie na każdego będą działać. poza tym jak można się spodziewać cudów po ziółkach? bez ograniczenia ilości kalorii i zwiększenia wysiłku fizycznego! ja swój Drenafast dostałam od koleżanki która zaszła w ciążę i nie może go brać. piję go od kilku dni i częściej chadzam do toalety bo w zasadzie jedyne czego można się na pewno spodziewać to większego siusiania i regularnych wypróżnień (zioła, które są w składzie tak działają). Efekty odchudzające są powiedziałabym skutkiem ubocznym tych działań i nie u każdego wystąpią. U mnie są, ale jestem od 4 miesięcy na diecie i powiedziałabym,że to bardziej dlatego. Generalnie jestem zadowolona,czuję się lżejsza i smuklejsza. A jeśli chodzi o ewentualne odwodnienie to hmmmm jak można się odwodnić pijąc Drenafast rozpuszczony w 1 czy tam 1,5 litra wody? Wszystko co wysiusiasz uzupełniasz płynem, który przyjmujesz z Drenafastem.Z rosądkiem stosowany nie powinien nikomu zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZBURA
Patrząc na skład Drenafastu i biocol TO NIE JEST MOŻLIWE sama stosowałam i w ciągu miesiaca schudłam 4kg potwierdzam skutecznosć. Może lunatykowałaś w nocy i objadłaś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrin
Znów sie skusiłam na Drenafast, bo potrzebuję nowego zastrzyku w odchudzaniu. Piję już 4 dzień i codziennie waga spada o ok. 60 dag. Od tamtego roku, kiedy stosowałam Dranafast po raz pierwszy, zrzuciłam prawie 12 kg . Pod dwóch butelkach, którymi wystartowalam w swoja "podróz" po zgrabniejsza sylwetkę, przeszłam na rozsądną dietę, ograniczającą prodykty wysoce przetworzone i...tak sobie pomalutku chudnę. Gdyby tak udało mi się regularnie stosowac jakies ćwiczenia, na pewno efekt byłby lepszy, ale jestem strasznym leniuchem. w każdym razie Drenafast jest dla mnie dobrym preparatem. Jego słodycz zaspokaja chęć na słodkie, a siusianie tez można przezyć być od biedy. Na pewno nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia-Z
Ja od jutra zaczynam kuracje :) Dam znać po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata31537
to jest nie realne aby stosować kilka dni DRENAFAST i parę kilo zgubić,dziewczyny nie wieżcie w takie bzdury.To jest suplement diety pierwsze efekty możemy zauważyć po skończeniu pierwszej kuracji która trwa 20 dni,pózniej robimy sobię przerwe trzy tygodniową i ponownie można powtórzyć kurację.Te dziewczyny które wypisują że po paru dniach stosowania DRENAFAST schudły parę kilo to chyba nic nie jadły tylko ,,to" piły a efekt jojo murowany.Należy wprowadzić dietę i mały wysiłek fizyczny bardzo wskazany,aby stosowanie DRENAFAST przyniosło oczekiwany rezultat,wierzcie mi dziewczyny wiem co piszę. Nie wynaleziono jeszcze specyfiku który można tylko pić i chudnąć,każdy środek wspomagający odchudzanie wymaga wytrwałości i wyrzeczeń.PRZYJEMNOŚĆ JEDZENIA JEST KRÓTKA,WALKA Z KILOGRAMAMI DŁUGA I MORDERCZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asior123
beata31537 ma rację, że żaden z preparatów nie powoduje straty kilku kg w kilka dni. Dobroczynne działanie Drenafastu polega na dobrych przyzwyczajeniach, tzn uczy pić przynajmniej 1l wody dziennie (ja osobiście rozpuszczam miarkę w 1,5 l wody), oczyszcza z toksyn i pozostałości trawiennych nasz uklad pokarmowy, dzięki czemu nie zatrzymują sie gazy i inne rzeczy powodujące wzdęcia. Jednym słowem wypłukuje z nas wszystkie śmieci dzięki, czemu wszystkie potrzebne składniki lepiej wnikają, np spalecze tłuszcu itd. ja kupiłam w sklepie www.tylkonatura.pl życze wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newtonjohn
Piję Drenafast od 6 dni. Nie zauważyłam zwiększonego parcia na pęcherz, ale potwornie się pocę, szczególnie podczas intensywnego wysiłku fizycznego - zajęcia spinningu. Smak raczej mdły, według mnie doskonale gasi pragnienie. Faktycznie, mniej się chce po tym jeść i chęć na przekąski maleje:) Waga na razie stoi w miejscu, brzuch też raczej nie zmalał, a nawet obserwuję, że jest bardziej wzdęty. Mam nadzieję, że to przejściowe. Po zakończeniu kuracji napiszę o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOSOWALAM
Zgadzam się z opinią, ze Drenafast przyzwyczaja do dobrych nawyków czyli do picia niegazowanej wody, poza tym skład jest naturalny zioła, minerały a nie jakieś świństwa. Zrobiłam sobie kurację na wiosnę (2 butelki) schudłam 3kg. ale o tyle własnie mi chodziło a wodę niegazowaną piję caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Stosowałam Drenafast i muszę przyznać , że to bardzo dobry środek wspomagający odchudzanie. Jest bezpieczny w stosowaniu . Jeśli chodzi o efekt "płaskiego brzucha" w moim przypadku w połaczeniu z ograniczeniem (nie drastycznym) liczby kalorii zadziałało świetnie. Preparat jest przyjemny w smaku (takie ice tee brzoskwiniowe), po rozcieńczeniu z wodą wypijamy litr dzienie. Z czystym sumieniem mogę polecić, w sklepie internetowym www.prostoznatury.pl w promocji można dostać 3 butelki w cenie 2- tj.90 zł za 60 dniową kuracje-efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunijagoda
Natka84 ten produk nie służy odchudzaniu a raczej detoxyzacji organizmu. Tak jak piszesz na odchudzanie najlepszy jest intensywny trening nie kupowanie przereklamowanych śroodków odchudzających. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga w dół
Do tej pory to jedyny preparat po którym poczułam różnicę. Rewelacyjnie oczyszcza organizm i dobrze się po nim czuję. Przy okazji waga też mniej pokazuje :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzi starąszmatą
feeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbhfvhcyhgb
mozecie mi powiedziec czy to jest skuteczne w momencie kiedy ograniczy sie slodycze i troche zmniejszy sie porcje posilkow? bo ja od 3 dni biore biocol 24 sli i teraz przeczytalam o tym drenafascie i zastanawiam sie czy polaczenie tych rzeczy moze zwiekszyc prawdopodobienstwo wygranej z moim sadelkiem:) a jako taka diete truno mi trzymac od tygodnia jem ze tak powiem bardziej z glowa i bez podjadania sie staram choc nie zawsze sie udaje ale slodycz odstawilam calkowicie... ciagle przymierzam sie do cwiczen ale nie zawsze mam na nie czas i sile.. a zalezy ma na tym by zgubic zbedne kilogramy.. i czy po skonczonej kuracji wszystko za szybko nie powroci? prosze napiszcie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrin
Ostatni wpis robiłam tu ponad rok temu (23.04.2009)...Miałam na koncie -12 kg...To było piękne :) Pare dni po tym wpisie skusiłam się na spektakularną diete proteinową Dukana. Stosowałam ją ponad pół roku. Waga spadała ładnie,tak jak obiecywano, ale przyszła taka wielka awersja do tych wszystkich protein, ze nastapiło u mnie załamanie diety...Prztyłam 8 kg w 3 miesiące! Dziś znów siegnęłam po Drenafast w nadziei, ze mi pomoże jak przed dwoma laty i przed rokiem...Zamówiłam sobie 2 butelki i...zobaczymy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo?? czy ktoś tutaj jeszcze bywa?? Kupiłam wczoraj to cudo i właśnie piję... słodkie jest strasznie... ale cóż, piję ciągle mimo tego... mam stos pytań, np. czy można pić kawę jak się tak detoksykuje organizm, czy dieta musi być jakaś specjalna, czy wystarczy jakakolwiek, chciałabym, żeby zadziałał, ale nie wiem jak to zrobić, żeby zadziałał najlepiej... ajrin, może mi coś poradzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×