Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafka84

drenafast ...stosowalyscie???

Polecane posty

Gość Magnoletka
W moim przypadku drenafast nie działał...postawiłam na naturalny preparat african mango z http://jagodyacai.net.pl i w efekcie już po 2 tygodniach zauważyłam znaczną różnicę. A mianowicie w znacznym stopniu zmniejszył mi się apetyt. Przez co pozbyłam się 12kg nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej .Wszyscy myślą że jak zaczną pić ,lub zjadać złote środki to nagle kilogramy same znikną ,To jakiś absurd!! Więcej ruchu kobity ,gimnastyka ,siłka ,basen dodać -mniej żreć (MŻ) to efekty jak najbardziej na plusss . Ja jestem zadowolona ,stosując się oczywiście do ww/ sposobu życia .Leżąc na kanapie przed Tv i pijąc litrami efekt marny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to wyglada lipnie, Od siebię mogę polecić produkt, który mi pomógł strona producenta: greencoffee.usa.cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ? Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowalam go kilka razy i działa na mnie jak nic innego!Polecam ,znowu mam zamiar go stosować do tego też Linea detox i figura jest bajka plus diety troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam stary temat! Kiedys jakies 10 lat temu to mialam I naprawde podzialalo. 5 kg a dol. Dzisiaj kupilam I od jutra zaczynam to chlac:-)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×