Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafka84

drenafast ...stosowalyscie???

Polecane posty

Gość tabukabu
stosuje 3 dzień, póki co nie wplywa a mnie w zaden sposob, metabolizm sie nie poprawil, jem tyle co wczesniej, jednakże mam nadzieje ze to się jeszcze zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo5959
Dzisiaj zaczęłam stosować to "cudo". Kilka lat temu stosowałam coś podobnego, schudłam wtedy bez ćwiczeń i szczególnej diety 5 kilogramów. Tym razem mam zamiar ćwiczyć i trzymać się diety, mam nadzieję swoje rezultaty wpisać tutaj za 20 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo4747
moge zapewnic ze moczopednie napewno dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, dzisiaj przyszła moja buteleczka i zaczynam kurację :) Dokładam do tego jeszcze dietę, tzn. zero słodyczy, dużo warzyw, mało pieczywa, jeśli już to pełnoziarniste i raczej w godzinach rannych. Do tego pól godzinki dziennie na orbitreku w miarę możliwości (postaram się codziennie). Mam nadzieję, że Drenafast wspomoże moje odchudzanie i pozbędę się wzdęć. Generalnie staram sie odżywiać zdrowo, czasem tylko się łamię i jem co popadnie i może przez to te wzdęcia (mam też zniszczoną wątrobę od leków, które brałam na nadczynność tarczycy). No zobaczymy, na cuda nie liczę, ale brzuszek mógłby się bardziej płaski zrobić :) Pozdrawiam i powodzenia wszyztkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majulllllaaaaaaaa
ja zaczynam od poniedziałku...mam 2 misiące na zgubienie przynajmniej 20 kg bo we wrześniu weseleee mojee;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się więcej niż 5 kg?
U mnie przez pierwsze dni zauważyłam tylko to, że częściej chodziłam do toalety ale po 20 dniach poczułam różnicę i okazało się że mam 5 kilo mniej. Teraz zastanawiam się czy kupię jeszcze jedno opakoowanie to czy uda mi się jeszcze bardziej schudnąć. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice0001
ja sobie zamówiłam i jutro odbieram,buteleczka za 59 zł;) dziewczyny,zastanawiam się,czy gdybym wlewała do butelki większą dawkę,przyspieszyłoby to oczyszczenie organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiktNIEwiedział
No niektórzy stosowali!Ja dzisiaj zacząłem i ciekawe co z tego wyjdzie...trochę mnie to kosztowało,po prostu wzdragałem się przed sprawieniem sobie tego dobra.No ale dobra,zobaczymy,jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice0001
ja startuję od jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice0001
Witam;) dzisiaj drugi dzień,dodatkowo biorę jeszcze asystor slim,moja startowa waga 79.500.jak na razie samopoczucie dobre i mniejszy apetyt,zobaczymy co bedzie dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice0001
nikogo nie ma? ;( moja waga dzisiaj 78.400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Stosuje juz deenafast 5 dzien,i czuje ze jest mniej w tali :) ale musze dodac ze do tego robie 100 brzuszków dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice0001
z jakiej wagi startujesz,anno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice0001
aaaa,dzisiaj 77.300 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wagi 86 kilo.Ale zaczne od tego ze 3 miesiace temu urodzilam córeczke.W ciazy przytylam 20 kilo.Do porodu szłam ważąc ponad 104 kilo.W pierwszy miesiac po porodzie zlecialam 10 kilo:)Ale teraz jak bym stanela waga w miejscu...Brakuje mi jeszcze pare kilo do zrzucenia aby osiagnac wage sprzed ciazy,ale chciała bym schudnac wiecej.Mam 177 wzrostu,wiec nawet jak osiagne wage sprzed porodu to i tak waze duzo :( Dlatego skusilam sie na drenafast i chyba dziala...zobaczymy...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice0001
mnie to w ogóle ciężko schudnąć,,zawsze byłam szczupła,dopiero 3 lata temu po operacji usunięcia tarczycy się zaczęło,,waga 20 kg w górę w przeciągu roku;( I muszę dodać,nie jadam po 18 stej i nie mam parcia na słodycze,,w pracy też mam dużo ruchu,,,trochę mi teraz ten drenafast chyba pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice0001
albo ten asystor slim,,albo jedno i drugie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz zamówiłam ten asistor slim...zobaczymy co bedzie...juz chyba niczym nie ryzykuje nawet jak namieszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksna
Ja takze dzisiaj zakupiłam DRENAFAST Koszt to 65,99zł, wiec cena troszke sie różni . Co do smaku to mogłby byc mniej slodki , ale jest OK>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larysa3
witajcie! Ja dzis zaczełam od pierwszej butelki napoju.... moja waga 75 kg... i zaczynam też chodzić na siłownie, zmieniam styl jedzenia na zdrowe, gotowane i świeże... zobaczymy co bedzie po tych 20 dniach! :) poprostu ostro biore sie za siebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice0001
dzisiaj skończyłam drenafast,,asystor slim mam jeszcze na 10 dni,,,łącznie schudłam dobre 3 kg,,tak powiedzmy 3,5 więc chyba nie jest źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Musze napisac ze jak i Drenafast i cwiczenia ktore wykonuje dały efekt.W czasie picia drenafast (20 dni) zjechałam 4 kilo i po 2 centymetry w talii i udach.Od 2 dni jezdze tez na rowerku stacjonarnym i pije nastepna butelke Drenafastu mam nadzieje ze efekty beda jeszcze lepsze jak teraz.Pozdrawiam i dziewczyny nie poddawajcie sie,wystarczy troche wysiłku,samozaparcia jak i wiary ze sie uda!!! :) Trzymam za was kciuki i odezwe sie wkrótce :) Alice0001 a jak tam u Ciebie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ Anna198130 Czy oprócz picia tego masz jakąś dietę czy zwykłe MŻ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*liliann musze Ci napisac ze jem normalny obiad ale na sniadanie np.,płatki z jogurtem 0% i na kolacje jedna kanapke ciemnego chleba z jakas wędlinką ale nie póżniej jak przed godziną 18 :) a jak w ciagu dnia mnie ssie to własnie zapijam głód DRENAFASTEM :) Wykonuje 100 brzuszków dziennie (50 rano i 50 wieczorem) i biegam w miejscu około 20 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
To brzmi zachęcająco :) I myślę, że na tyle byłoby mnie stać. A nawet jeśli nie schudnę nic to chciałabym oczyścić się. Piję dużo kawy, wprawdzie rozpuszczalnej, ale męczy mnie już to. Na pewno do tego jeździłabym na rowerze stacjonarnym, bo mam i tak codziennie śmigam, no i chodziłabym na stepperze, bo też mam. Chyba zaryzykuję i spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze spróbuj,niczym nie ryzykujesz a mozesz zyskac.Ja tez zaczelam jezdzic na rowerku stacjonarnym.Rok temu jezdziłam na zwykłym rowerze (było lepiej bo i widoki ciekawsze ;) ) i przez dwa miesiace jazdy na rowerze co drugi dzien,zrzuciłam 10 kilo,a po 4 centymetry w talii,biodrach i udach i bez zadnych wspomagaczy ;) Cały czas powtarzam ze to duzo nie kosztuje,a poswiecic dla siebie okolo 1,5 godzinki dziennie na to aby lepiej wygladac i sie czuć to nie jest wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
No właśnie ja też w zeszłym roku dużo ćwiczyłam bez niczego i sama w domu. Schudłam przez rok ponad 20kg, ale w tym roku jakoś złamałam się i przez miesiąc odrobiłam 1/3, czyli 7kg. I za cholerę nie chce to zejść. Więc tym Drenafastem zrobię taki wstęp do diety, oczyszczę się, może kupię też druga butelkę a potem powoli zacznę ograniczanie jedzenia przez które tyje, czyli słodycze na noc. Kurcze, jeszcze żebym je kupowała, ale ja sama robię i jak prosiak muszę zeżreć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*liliann nie wiem jaki wpływ bedzie miał na Ciebie DRENAFAST ale mnie od słodkiego odrzuciło :) Jak jem jakiegos cukierka to normalnie mi rosnie w buzi i nie mam ochoty jesc tego dalej wiec wypluwam he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
To zacznę się modlić, żeby i na mnie tak działało :) Bo szczerze to mogłabym cały dzień tylko słodkim żywić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×