Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafka84

drenafast ...stosowalyscie???

Polecane posty

Gość qpoqm,
na mnie nie dziala wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia88
dzień 5. Wczoraj spędziłam dzień poza domem i zaponiałam o zabraniu ze soba butelki:-) ale po 4 dniach wyraźnie osłabło uczucie głodu. Zdecydowanie mniej jem. Pomimo tego waga nie spadła. W przyszłym tygodniu zamierzam się wybrac na zabieg endermoligii, mam nadzieje,że efekt będzie zadawalający:-) narazie spokojnie czekam na jakieś małe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia88
dzień 8 Dziś ma wadze zobaczyłam 48.8kg więc coś się ruszyło (było 50.2:-) jem dużo mniej, i tylko wtedy kiedy czuje się głodna. NIe podjadam. Jak do tej pory jestem zadowolona z jego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) wczoraj wybrałam się do zielarni po jakieś zioła na oczyszczenie organizmu....w ciągu tygodnia mam 3kg na plusie...tak tak to moja cudowan woda. Pan zaproponował mi właśnie ten specyfik. Dzisiaj jest 2 dzień także narazie nie mogę sie wypowiedzieć czy działa czy nie... mam jednak nadzieję, że pomoże mi to powalczyć z wodą :( bo w moim przypadku tylko i wyłącznie chodzi o wodę nic wiecej. trzymam za Was kciuki i za siebie też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hloysdxbnm,
zuzylam 2 opakowania i nic- lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. W ubiegłym roku we wrześniu rzuciłam palenie i w ciągu czterech miesięcy przytyłam 11 kg,to był dla mnie szok. W marcu 2013r w internecie trafiłam na suplement diety "ZIELONA KAWA" 60 kapsułek (miesięczna kuracja) 207,00 zł z gwarancją zwrotu kosztów jeśli kuracja się nie powiedzie.Po zastosowaniu całej kuracji i ograniczeniu posiłków kalorycznych itd. schudłam około 1kg i do tej pory czekam na odpowiedź na moją reklamację. pod koniec kwietnia 2013 poznałam preparat DrenaFast dzięki mojej znajomej która wraz z mężem go stosowała i byli zadowoleni z efektów. Piłam dziennie1,5l butelki wlewając 35ml preparatu i co dziennie wchodziłam na wagę,waga minimalnie ubywała . Po miesiącu spadło mi 5 kg,teraz mam przerwę a waga ciągle spada obecnie 6kg. Dobrze sie czuję i ciagle cieszy mnie, że nie mam ochoty na podjadanie.Czasem zjem kawałek czekolady, czasem deser jogurtowy i jest super. Generalnie przestałam jadac kolację i pieczywo, poza śniadaniem. W pracy zjadam nawet 4 kromki razowego chleba z duża ilościa zielska, oczywiście oprócz tradycyjnych dodatków i jem duzo owoców . Gdyby tak udało mi się regularnie stosować jakieś ćwiczenia, na pewno efekt byłby lepszy, ale jestem strasznym leniuchem. w każdym razie Drenafast jest dla mnie dobrym preparatem. Pod dwóch butelkach, którymi wystartowalam w swoja "podróz" po zgrabniejsza sylwetkę, przeszłam na rozsądną dietę, ograniczającą produkty wysoko kaloryczne i...tak sobie pomalutku chudnę. Zosia K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazus85
hej to mój pierwszy dzień z preparatem Drenafast. Czytam opinie - są różne. Ja od razu nie spodziewam się cudów, denerwują mnie wpisy że ktoś schudł 5 kg po 3 dniach kuracji - co to za bzdura? Piszcie prawdę . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zuzyałam 2 razy ( po rocznej przerwie ) po 3 butelki i nie widzialam rezultatow ktore by byly warte tej ceny ile zaplacilam za te 6 butelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazus85
dziś minął 7 dzień od kiedy stosuję Drenafast. Apetyt nie zmiejszył mi się , narazie żadnego efektu nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1969
Od tygodnia popijam specyfik. Odczuwam zdecydowanie lekkość, brak wzdęć!!!, ciało nawodnione np. uda i pośladki są bardziej gładkie i jakby bardziej kształtne - nie muszę pamiętać o balsamach, ponadto napój gasi pragnienie, skora na brzuchu miękka (nie napięta od zalegającego tłuszczyku) czyli chce się masować fałdki żeby pobudzić dodatkowo spalanie tłuszczu. Jestem zadowolona, pomimo że waga stoi, czuję że "oponki" stają się bardziej wiotkie co pogłębia moją wiarę w skuteczność - oczywiście moja dieta to MŻ czyli jem wszystko w pomniejszonych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stosowałam drenafast pamiętajcie nic się samo nie zrobi trzeba też coś od siebie.Trochę ruchu wzmacnia działanie a i dietka również (MŻ).Co do smaku no cóż jeśli chce się być piękną to trzeba cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do drenafastu polecam stosować na zewnątrz drenafast żel. Efekty są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taki zel drenafast? na bzruch tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka556
jak dla mnie to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest rewelacja ja pije od poniedziałku - brzuszka nie widzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrta
a tam widze dalej na mnie nie dzziala i bnzruch jaki mialam taki mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bralam pol roku i wcale mi n ie pomogl , tylko kase stracilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęłam stosować od wtorku razem z żelem...czekam na efekty, oczywiście dieta MŻ. ale faktycznie w pierwszym dniu odchodziły gazy ( chyba jelita zaczęły normalna pracę ;) ). Sam fakt , że wypijam litr wody dziennie dużo daje, nawadnia organizm, wypełnia żołądek...wcześnie nie mogłam się zmusić. Może to zwykły trik i placebo a możne coś w tym jest, wszystko zależy od nastawienia i determinacji. Będę relacjonowała efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsterhiii
Drenafast kupiłam bo czułam się "zatoksyczniona" po leczeniu hormonalnym, operacji itp przytyłam 8 kg. Za diabła nie mogłam tego zrzucić. Zaczełam pić drenafast nie liczac na spadek wagi a na oczyszczenie organizmu i co? Byłam w szoku po wypiciu 2 butelek waga spadła o niecałe 4 kg bez diety i ruchu. Ale nie stalo sie od razu a dopiero przy piciu 2 giej butelki. Ja szczerze polecam. Jestem juz po miesiecznej przerwie i pije juz kolejna porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że żel drenafast jest dobry czy ktoś stosował bo kupiłam ostatnio w sklepie internetowym zakupów za 150 zł i dostałam taki gratis czy to coś pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żel jest bardzo dobry niweluje pomarańczową skórkę dobrze się wchłania i ma przyjemny zapach nie jest tłusty polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pije od 2 dni+ cwiczenia. Jak skoncze, to na 100% napisze jak na mnie podzialal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak obiecałam, pisze jakie efekty ;) - 3cm w talii oraz -4 kg piłam i ćwiczyłam ok 30 min dziennie. Za 3 tygodnie mam zamiar znowu zacząć kuracje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajoj
Witam. Pije już 4 dzień. Brzuch jest dużo lepszy cera ładna i co najważniejszemam dużo energii :-) dziś trochę boli mnie głowa, może to też skutki oczyszczania... Waga startowa 55,2 kg. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowana_30
No hej ja pije drugi dzien , efektow chyba nie ma jakis spcjalnych spadłam na wadze az cale 30 deko ale i tak sadze ze zawdziczam to diecie a nie napojowi . On zakupiony zostal w celu oczyszczenia z toksyn ... w sumie to waham sie czy powinnam go pic bo akurat biore antybioryk bo dodatkowo chora jestem ;/ ;/;/ czy moze przerwac i dokonczyc za tydzien tylko z drugiej strony nie wie ile to moze otwarte pozostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami305
Hej :) ja zamówiłam i czekam . Jak się nie przekonam to nie będę wiedziała :) w zeszłym roku wypiłam parę butelek elavi + mż + lekkie ćwiczenia i waga mi fajnie spadała i czułam się rewelacyjnie.Na pewno czego uczą takie specyfiki to picia wody bo ja piję bardzo mało 2 kawy dziennie i 1 szkl wody także to jest praktycznie nic w porównaniu z tym co się powinno pić.Moja waga 68,5 kg przy wzroście 157 cm :( pozdrawiam i do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yourbodyblog
Ja od dziś zaczynam, waga startowa 60,4 kg przy wzroście 169 cm. Cel to zrzucić 1 kg. Jak już 5 pojawi się z przodu to będę szczęśliwa :D Mam też żel antycellulitowy. Jak na razie drenafast ma świetny zapach, smak też nie jest zły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna K
Witajcie. Dzisiaj rozpoczęłam swoją kurację z Drenafastem :) Codziennie ćwiczę po godzince, nie jem słodyczy i mięsa już od miesiąca, więc mam nadzieję, że preparat pomoże mi znacznie więcej :) Będę Was informowała o swoich osiągnięciach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowalam drenafast ok.pol roku temu. niestety mimo diety i cwiczen nic nie schudlam. za to pomogl mi asystor slim :) juz po tygodniu stosowania byly male efekty ale po skonczeniu opakowania po jakims miesiacu znow zaczynalam przybierac na wadze no i musze znow stosowac asystor slim. ale powaznie pomaga i pozniej nawet juz nie lykalam tabletki na noc bo nie chcialo mi sie jesc wieczorami :) wiec olecam asystor slim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1234567M123
Ja też jestem zadowolona. Stosuje ponad tydzień. Pierwsze efekty - oddawanie moczu z uczuciem pustego pęcherza, poprawa przemiany materii, a po kilku dniach zmniejszony apetyt na przekąski. Spadek wagowy przy piciu wody i ćwiczeniach jest na razie niewielki prawie 1,5kg, ale czekam na dalsze efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×