Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafka84

drenafast ...stosowalyscie???

Polecane posty

Gość Larysa3
Hej :) Ja powoli kończe pić Drenafast i przyznam że na mnie też troche działa :) troche - bo niestety nie chce mi sie ćwiczyć.... od października zaczynam chodzić na siłownie. ciesze sie ze po Drenafaście moj organizm sie oczyscił przynajmniej a teraz zaczne brać SLIM LADY - kilka moich koleżanek stosowało i były zachwycone.... jedna tabletka rano (zielona), jedna w południe (czerwona) i ok 19 trzecia tabletka (żółta) Znalazłam na allegro za ok 22 zł bo była wyprzedaż a normalnie kosztuja ok 55zł.... wieć udało mi sie :) przy Drenafaście zrzuciłam 3.6kg... to i tak ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Fajnie, że jakieś pozytywne opinie są na ten temat, bo ja zamówiłam 2 butelki. Jak będzie dobrze działało, tzn. pozbędę się chcicy na słodycze, to pomyślę nad kupnem kolejnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Popijam Drenafast od wczoraj. Smak jest Ok, jak herbata rozpuszczalna. Skoro napój jest teoretycznie oczyszczający to stwierdziłam, że rzucam picie kawy :) Bo to by nie miało sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Na razie silną wolą pracuję :) I nie jem słodyczy i kawy nie piję. Nawet łatwo jest. Póki co. Jak skończę tą butelkę to dam znać a potem zaczynam drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zeby sie pochwalic... :) W ciągu półtora miesiaca picia DRENAFASTU juz mam mniej 7 cm. w talii a po 4 cm. mniej w piersiach,udach i biodrach!!! Takie wyniki mobilizuja do dalszej pracy :D Ale nie ukrywałam i nie ukrywam że tez poswiecam czas na ćwiczenia i jazde na rowerku stacjonarnym.Dziewczynki powodzenia!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Gratulacje :) Ja piję do 2tyg, i sumie nie widzę różnicy. Też jeżdżę na rowerku, ale tylko po 0,5h. Mam jeszcze jedną butelkę, ale ją rozpocznę z małą przerwą, bo będę miała wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Dzisiaj kończę pierwszą butlę. Nic nie dało, ale dzięki temu przestałam pić kawę, w końcu jak oczyszczanie to oczyszczanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja R.....
Witam ja piję Drenafast od 7 listopada i już na drugi dzień na dekoldzie i na twarzy pojawiły mi sie chrostki,ale ropne niewiem co to jest mieliście też coś takiego??Podejrzewam,że oczyszcza mi się twarz,ale to tylko podejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki nie dajcie sie tak łatwo temu co piszą znam pewną osobę która ma z tym styczność ale nie w sensie odchudzania to tylko kolejny wymysł farmacji to jest to samo jakby brał trzy razy dziennie ocet jabłkowy z zielona herbata i popijal szklanka wody :-) poważnie więc szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka84 wiec co chcesz nam pokazac poprzez Twoje chudniecie i na czym tak chudniesz??? w ciagu kazdego tygodnia ubywalo ci po okolo 4 kilo,i nie powiesz ze bez wspomagaczy...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meguisa
Moje kochane, ja próbowałam wszystkiego i nic. Dopiero, kiedy zobaczyłam moją kuzynkę w stroju kąpielowym przekonałam się, że odchudzenie jest możliwe. Jednak nie wierzcie nikomu, że to takie proste. Ja poszłam za jej radą do Nature House i dzisiaj 12kg mniej. Oczywiście trzeba miec samozaparcie - przynajmniej na początku ale w ciągu miesiąca zdrowo traci sie 4-5kg. Więcej raczej nie bo to już nie jest zdrowo! Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama Natur house
Ładna reklama Natur House ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam 20dniowa kuracje drenafast, i? waga stoi na tym samym mimo ze sie ruszalam wiecej niz zwykle przez ten miesiac, lipa jak wszystko, teraz juz wiem ze najlepsze sa cwiczenia, zero slodyczy i tlustego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklojka
Ja również jestem po kuracji .Niestety, nie spodziewajcie się dziewczyny żadnych efektów odchudzających. Natomiast muszę przyznać , że mam bardziej płaski brzuch. A nie stosowałam żadnej diety ani ćwiczeń na mięśnie brzucha. Być może preparat rzeczywiście likwiduje wzdęcia, o których często nie mamy pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama1971
Mi drenafast nie pomógł wcale. Zresztą, jak wszelkie suplementy na odchudzanie. Pijąc go, nie jadłam ani mniej, ani wiecej, nie robiłam nic, tylko popijałam ten płyn. Waga niestety nie zmieniła się, a nawet poszła o pół kg w górę!!!!! Dopiero zastąpienie cukru słodzikiem oraz odstawienie wszelkich słodyczy i tłuszczy pomogło. Gdyby te wszelkie ,,cudowne" środki miały nas odchudzać, bo tak chcemy, przy tym nie robiąc nic, nie byłoby tylu otyłych ludzi, juz to wiem. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodzik jest niezdrowy
i rakotworczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć nie każdy
a Stevia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z jak... zawiedziona
Właśnie kończę kurację tym cudownym specyfikiem. Może mi się i coś oczyściło, nie wiem, nie zauważyłam. Zauważyłam natomiast, że waga nie drgnęła nawet o gram, a brzuszek nie spłaszczył się ani o centymetr. Zaznaczam, że zważałam na to co jem: żadnego pieczywa, ziemniaków, makaronów, tłustości, słodyczy, odstawiłam kawę. Wymagań nie miałam zbyt wygórowanych: utrata 2-3 kg. Nie polecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milina22
piję drenafast od 5 dni mogłabym wypijać po 5 l, smak ma przepyszny i naprawdę hamuje apetyt.... tylko nie wiem jak go pić żeby 1l wystarczył mi na caly dzień..... na wagę ZA 15 DNI:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjj
ja stosowalam, nic nie schudlam ,a mam 2 kg wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZIK
Stosowałam drenafast w zeszłym roku przez wakacje, schudłam 4 kilogramy. W smaku nie jest najlepszy,ale da sie przeżyć. Zreguły do godz 12 danego dnia miałam już wypita dzienna dawkę. Nie jestem osobą otyła chodziło mi o pozbycie sie 3 kg.Fakt ten został zauważony też przez znajomych więc oceniam ten preparat dobrze ..jutro kupuje nowa butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmayaa
mnie nie pomogl, ale po 21 dniach przerwy ( kupilam 2 butelki ) zaczne od nowa tj za tydzien znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pierwszy dzień kuracji DRENAFASTEM (1 z 20 dni ) póki co mogę powiedzieć ,że smak mi odpowiada ,wydaję się nawet słodkawy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia88
ja też postanowiłam spróbować i kupiłam. Nie mam nadwagi, ważę 50kg, ale po roku bez siłowni pojawił sie cellulit i zauważyłam, że zatrzymuje mi sie woda w ograniźmie. Czuję sie ociężała i ciągle pełna. Zobaczymy jak zadziała na mój organizm. Dziś pierwszy dzień kuracji. Smak mi odpowiada, a nawet powiedziałabym, że samkuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Cześć :) Ja to stosowałam. Dwie butle miałam. Ale nic szczególnego nie zauważyłam po tym. Jedynie smak spoko, taki schłodzony to orzeźwiający nawet ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia88
dzień drugi:-) Nic szczególnego nie zauważyłam, oprócz tego że nie chce mi się jeśc. A normalnie o tej porze już mnie ssie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×