Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

noo margaretka3 nie wyrobisz się z czytaniem .. limonka witamy ja tez bez męża.. jestem w separacji a rozwód w toku.. jadę do szkoły będe za pół godziny moze jak nie wsiąknę gdzies ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wtopa! sorki :-O jużwięcej nie będe pisać o tym kochaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...coś się udało!!! ale nie pogadam sama ze sobą więc idę z dzieckiem i z psiakiem na spacer póki nie pada...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonek
separacja a potem rozwód? nie- od razu rozwód i ok:) odetchnełam troche ale i tak mam problemy niektóre nowe:( pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonek
dzięki za miłe przyjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Limonku :) Ja na chwile tylko miedzy garami i odkurzaczem -No nalogowa sie zrobie jeszcze bardziej :D:D:D:D Limonku jesli chcesz pisz o problemach.Moze uda sie jakos pomoc . Pozdrawiam mocniscie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ale mój największy problem to mieszkanie:( mieszkamy razem z eks w 1 mieszkaniu i perspektywy mam straszne ale mam:) musimy mieszkac razem conajmniej 5 lat:( zebym mogła zrobic cos dalej z mieszkaniem tak więc...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezbyt ciekawie masz Limonku. Ale moze chociaz ex spokojny jest .Wiesz chodzi mi o to czy nie robi awantur.Nie zneca sie. Jesli nie to zaciskaj piesci i jakos trwaj .Jezeli niegrzeczny to mozna takiego pana wyforowac ,choc to tez trudne moze byc. Ciezko tak gdybac ...Napisz cos wiecej o sytuacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awantury i kłótnie są :( wieczne zale pretensje zle sie mieszka razem po rozwodzie ale na razie nie widze wyjścia poprostu zawieszona w prózni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonku jezeli tak jest to wzywaj policje .Niech zaloza niebieska karte i szybciutko sie uporasz z takim jegomosciem .Potem popisze wiecej na ten temat jesli zechcesz poczytac.Moze inne dziewczyny tez dolacza . Nie damy Ci tu zginac 🌻 Teraz na chwile mykam znowu .Rodzice przyszli z wizyta ... Do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam jeszcze popracować... limonka bywam niekiedy w Gdyni tam mieszka moj brat .. chociaż ostatnio coraz rzadziej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkowina..***
witajcie kobietki też jestem -baranem a raczej baranicą po ...hm przejściach ...nie wiem czy mogę się od czasu do czasu przyłączyć do rozmowy....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mozesz, jak najbardziej mozesz :) Witam Ciebie i inne nowe dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy .. serdecznie , przeciez wiesz jakie baranki sa gościnne, juz pisz cos o sobie , widze ze chyba ja jedna dyzur teraz tu pełni e :)..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj znac kiedy bedziesz spotkamy sie na kawe:) a brata odwiedzaj czesciej ja nie mam rodzeństwa mam tylko rodziców i córkę i wiesz są dni ze brakuje siostry brata.... szczesciara jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj nie prosiłaś rodziców o rodzenbstwo... ja jestem w domu ta :) najmłodszą mam dwie siostry jeszcze ,,,za jedną przyjechałam tu na mazowsze zeby byc bliżej a ona teraz pracuje za granicą, druga też za granicą takze dalej jestem sama ale niekiedy spotykamy sie , odwiedzamy,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkowina..***
witam ponownie ,dzięki za fajne przywitanie !:) Mieszkam nad morzem ,po wielu nieciekawych przejściach ty znalazłam swoją prawdziwą przystań ,w wieku,że tak powiem nie najmłodszym ... ale jak to mówią lepiej wieżc porządne samotne życie niz płakać przy byle jakim facecie .mój obecny mąz to strzelec i powiem wam ,że strzał w dziesiątke ,warto było takiego znalezc...po wielu latach ...hm chyba mam szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu wpadłam na chwilkę. zazdroszczę męża strzelca to dla barana ideał, ja mam wagę i do szału mnie czasem doprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo to duze masz rodzeństwo:) fajnie tak na świeta sie spotkać wszyscy razem......... pewnie wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkowina..***
wiem coś o tym ...:( nigdy przedtem nie wierzyłam ,że znaki zodiaku maja takie znaczenie .Ale coś w tym musi być . Ja nie mogę znależc wspólnego języka z waga i koziorożcem....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takkk jest wesoło.. chociaz zawsze kogos brakuje, bo cięzko tak wszystkich naraz w jedno miejsce zciągnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koziorożec to już całkiem dramat, przynajmniej z tymi co miałam \"przyjemność\" a to wszystko jeszcze ponoć od dekady zalezy, kiedy dokładnie macie urodzinki? ja 14 kwietnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×