Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

przeczytałam to co napisałyście:) baranek30 - to dziś w nocy posciłaś:P Nie martw sie, ja też pościłam buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie mam taką propozycje, co by wszystkie barany w nicu swoje imiona podaly,co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczynki moje kochane ja już jednego syna do szkoly wyprawilam,drugi dopiero wstał............i wszystko od nowa:(.....sprzątanie,pranie, zakupy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie śpiochy:D to ja jestem grzeczna, podałam swoje imie w nicku:) bo ja tak mam faktycznie na imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w pracy do 15, potem obiad - to znaczy tylko possprzątać, bo syn ugotuje ziemniaki i podgrzeje obiadek, potem space z piesem(wczoraj chodziłam z nim 3 razy po południu, zajęło mi to ponad 1,5 godz) posprzątać w domku, pospać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obiadków w tygodniu nie gotuje :-) dzieci jedzą w szkole, a my z mężem zawsze coś przekasimy, zresztą pracujemy na zmiany i jakos tak nie bylo by fajnie samemu jeśc obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie ta laska po prawej, jakieś faceta mogliby nam tu zapodac:D młodego i przystojnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Slodziutkie :) kawka dobra..... Ciężko było wstac , deszcz lał, był piekny sen.. a nie sniło mi sie już..ooooo nie wiem ile czasu...ale czas nieubłagany . .Dziś ciężki dzień mnie czeka. po pracy na angielski zasuwam .. pewnie juz o mnie zapomnieli, a ja i tak nie przygotowana , juz nie ta głowa na naukę;);) To moje imię .. jakies nie takie nie lubie go pisac .. ale moze zapamietacie >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zrobilam generalke, wiec sprzatac dzisiaj nie musze.W biurze tez spokoj.Ugotuje tylko ogorkowa, a potem jako ze piekna dzis pogoda , zabiore dzieci na plac zabaw.A na wieczor , planuje sobie zrobic domowe spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sloneczko nie może przebić sie przez te okropne chmury baranku44 to jak masz na imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez wkurza ta laska hahaha kliknęłam na nia i wyłączyłam , troszeczke tylko się zwęziła ...nie ma krzyzyka do kasowania... taka uparta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam imie ale nie przeszło ,, jakies niecenzuralne ..?? czy cuś haha :) Teresa mam na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajomy mi sie snił...przystojny... byłam bardzo ciekawa kto to... ale zostało to tajemnicą , bo mój romantyk smsem wyrwał mnie ze snu ............. i jak tu byc wypoczętym po takim śnie?? :), ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nic mi sie nie chce!...herbatka wypita (nie pije kawki), śniadanko zjedzone i leniuszek sie zakradł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to piękny sen miałaś....ja nie pamiętam kiedy ostatnio coś mi sie śniło:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wracając do wczorajszego dnia, to urodzinki mam 11.04, starszy syn i mąż to raki, a młodszystrzelec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu..🌼 nie moge pracować,, myslę o tym nieznajomym..zaglądam tu...a stos papierów🌼 coraz większy...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój prawie były mąz :-P strzelec, córka 23 lata strzelec, syn 19 lat wodnik , i córcia 7 lat wodnik .. a ja jeden baran.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×