Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

To i ja powitam kolejna baranice 🌻 Ale zauwazylam ,ze mamy sciag na ten topik ;). A mnie jakis dol zaczyna dopadac .Cholera wie co to . Pogoda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakie piekne zdjęcia. ja chce nad morze a nie wiem czy gdziekolwiek w tym roku pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkowina..***
zdjęcia dla was na poprawę humoru!!!!!! najlepiej dogaduję się właśnie ze strzelcem,drugim baranem ,rybki też ewentualnie -ale trzeba uważać -bo delikatne! a urodzinki mam 03.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ,po dacie urodzin czy macie swoją naprawdę szczęśliwą cyfrę i ulubiony kolor? ja błekitny chociaż oklepany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia ekstra,, mozna na nie długo patrzeć,, ja zbieram sie do domku , mam jeszcze u córci zebranie w szkole znowu zawalę angielski , ale dzieci są najważniejsze , miłego popołudnia wszystkim zyczę bbbbuziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odkurzone, ogarniete idę ziemniaki obierać... limonko: moze później to przeczytasz- nie martw się. mam znajomą która po rozwodzie i eksmisji nie mogła się pijaka z domu pozbyć a policja był regularnie. on odrzucał mieszkania zastepcze ona ostatnie pieniadze wydawała na adwokata, już nie miala co jeść ale w końcu się udało. Odsapnęła i mieszka jak królowa, ale nie ze bogato tylko spokojnie i po swojemu. I Ty się doczekasz... a ja tak sobie myślę że jak już nie wytrzymam z moim to nie wiem co zrobie bo mieszkanie mamy na kredyt, żeby dziecko miało dach nad głową, ale jak on by na złość siedział to tak samo sytuacja bez wyjścia... aaa szkoda gadać, to narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nowe baranice:) miło, coraz więcej nas:) jestem przerzuta i wypluta, tak się czuje po tym przesłuchaniu. Martwi mnie tylko to, ze to moze nie być koniec:( Ktoś mnie wpisał na liście partii, o której nawet nie słyszałam. U mnie znów ciepło, znów słońce świeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a tu pusto... Tak tylko wpadlam na momencik, zobaczyc co sie dzieje.Kurcze ostatnio mi sie wszystko przestawia.Wstaje rano, i odrazu jestem zmeczona , nic mi sie nie chce.Robie tylko to co naprawde musze.I tak przez caly dzien.A potem przychodzi godzina 18-19, a ja powera dostaje.Chyba wezme sie za generalne porzadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka-baranka wita Was serdecznie,wałaśnie do domu wróciłam,i od razu do Was,moje drogie ja nie wiem jak mogłam bez Was żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiutka35
witajcie, można się troszkę z wami "poudzielać" towarzysko? Jestem z 3 kwietnia, mam 35 lat i 2-letnią córeczkę (no męża też mam). Wczoraj odkryłam ten topik, ale było już za późno (dla mnie) na pisanie więc obiecałam sobie, że dziś was odnajdę. Chciałam się też sumiennie przygotować i przeczytać wszystko od początku, ale dziś zrobiło się już 15 stron więc zrezygnowałam, może z czasem mi się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście mordę bym Ci wysłała,ale nie umiem,raz mi wyszło na cudzym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka,koniecznie musisz prześledzić historie naszego topiku,pomału dasz radę.i pewnie dziekiem się opiekujesz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie,a może imprę z okazji otwarcia topiku wirtualną sobie zrobimy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ta korespondencja.....sama piszę sama czytam.........bu.....bu......i tu morda do wklejenia ze łzami!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja na chwilkę. Cześć Kasiutka, mój synek w piątek kończy dwa latka, to teraz ma rówieśniczkę znajomą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz ja do siebie chwilę popiszę. Te baranki to na miejscu jednak nie wysiedzą, jak wam sie zdaję? takie główne nasze zalety: energiczne eleganckie ambitne zgadzacie się? Cos mnie naszło na te barankowate mysli. Założycielce gratuluje tego topiku i czekam na pociągniecie mojego wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczere,ambitne,w gorącej wodzie kąpane,co w głowie to na języku,z abstrakcyjnym poczuciem humoru,odważne,zaradne,ogniste.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie najfajniejsze.............z całego zodiaku!poza tym lubimy się podobać.a no ijak nam się coś spodoba to.....po trupach do celu,życiowe optymistki,bez miłości usychają,wierne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×