Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

habibi ale romantyczna historia... troche sie rozmarzylam... ale chyba bym sie nie odwazyla poleciec sama... alicja jak juz wspomnialam to numeracja byla walnieta, normalnie nosze 36 a moje dziecko jest teraz na etapie brum brum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie fajne:) lubie takie dzieci:D są takie słodkie ach... wziąć na kolana.... pobawić się z nim samochodem... kopać piłke... mam to za sobą, ale koleżanka mnie pocieszyła, że wnuki mam jeszcze przed sobą:D jak dożyje oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki 🌻pierwsza dziś Was powitałam i pierwsza pożegnam:) Miłego wieczoru:) Słodkich snów baranki:) do jutra, bo wpadne tu na chwile:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znowu... alicjo co do obrączki to z tego samego złota(poświeconego) bedzie a zawsze cos modnego na palcu. Małżonek zresztą tez sobie zarzyczył bo tamta \"mało meska\", takie były bidne to ide z postępem. ha:) mona-no to już wimy skąd nick...na zimno myśląc to strach do arabów ale jak krew wrze to się inaczej myśli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka do ósmej ci dziecko spi??????? jestem wstrząsnieta tym wyznaniem, mój tez się wierci, jeczy tyłkim w górze fika w dzień się nie kładzie i tak wcześnie wstaje...i za włosy matkę do kuchni albo kapcie na twarz mi kładzie żeby mu mleko podać. Ha Już mi się nie chce dzieci...nigdy w parku nie usiadłam jak inne mamy z zazdrościa obserwowałam żeby poczytać tylko biegałam-dosłownie zeb usnął, nie było mowy zostawic go z babcią bo to był diabeł wcielony z to moja koleżanka ma anioła-dziecko którego nie ma i sie żali że za szybko jej minał ten pikny okres, który ja przeklinam. No to tyle wspomnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka skad ja to znam :) moje dziecko i owszem śpi do ósmej, ale w nocy mnie budzi kilka razy. Od jej urodzenia nie przespałam jeszcze całej nocy. W południe śpi godzinę a wieczorem idzie spać koło 22. Jak była malutka i spała na spacerze to było ok, ale wystarczyło że się obudziła i trzeba było ją brać na ręce bo się darła jakby ją ze skóry obdzierali. Nigdy nie spała ani też nie leżała w łóżeczku, ciągle musiała być na rękach. Teraz wolę ją wozić w wozku, bo jak ją wypuszcze to koniec, nie patrzy czy ja za nią idę tylko leci przed siebie i na nic nie zwraca uwagi bestia jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że ponieważ spędza ze mną każdą chwilę to tak się przyzwiczaiła, że nawet do łazienki nie mogę wyjść bo zaraz ryczy i wali w drzwi :( baranek30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się tak wspomni chciał czy nie, ale koniec z tym, tylko ty masz kasiutko chyba drugie albo coś plącze a ja bastuje na jednym; coś jeszcze w zyciu o sobie trzeba pomyśleć zaszaleć, sama nie wiem co mi się chce...jakis rachunek zyciowy nie ciekawy mi wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to 30-tko dumna mina i zabić wzrokiem, w końcu my barany wiemy co to gracja nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale samej ze sobą to mi się nie chce pisać!!!!!!!!!!nie dzisiaj!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisuję nagrody machina,dawała,nie moja branża,fajnie było koleżanka moja urżnęła się w trupa,na sam widok tej byłej mojego,a ja cóż głupia i brzydka,chałaśliwa,nie w moim guście!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naprodukowały .. znowu baranka30 to świat taki mały ze musiałas ją spotkac/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×