Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

sorki baranki, ale biegam do TV popatrzeć \"jak oni spiewają\" ... do Olsztyna mam 50 km :) Moja córcia jeste w II klasie liceum - za miesiąc ma urodziny a ja straszny problem, bo teraz moda na imprezy w knajpach,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szcęści jeszcze daleko mam o osiemnastek, ale za rok przyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranek 30 osiemnastki mówicie... hmm... ja za miesiąć mam drugie urodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na szybko napisze Ten patafian tez jest w szoku po tym co sam namodzil .Myslal ze bedzie ok ,ze dzieci to bocian przynosi chyba .Nie wiem .Teraz zebral manatki i sie wyprowadzil . Czyli taktyka strusia ... Lece Laski zaraz malz wraca z pracy .Trzeba jesc przyszykowac .Bede jutro napewno .Jezeli macie jakies pomysly .Jak mozna pomoc dziewczynie to piszcie ...Dzieki z gory .... Kolorowych snow 😴 A i jeszcze spacer z piesem musze odbyc malutki 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleństwo śpi NA RAZIE ale licho nie śpi :) a propos knajp to ja się właśnie zastanawiać czy tych drugich urodzin w jakiej knajpie nie zrobić bo tak podobno się robi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być zastanawiam :) kurna kali jeść kali pić.. :) może za dużo piwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka drugie urodzinki to w domku zrób, tak rodzinnie.....w knajpie będziesz nerwowa, bo malej nie upilnujesz a w domu, to spokuj........tylko robota cie bedzie czekać:-o......chyba,że katering zamówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ja o tej osiemnastce też patrzę na knajpy,a co..niech dziecko pamięta w końcu to raz sie można szarpnąć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranko masz racje......ja nie miałam osiemnastki:-(....rodzice tłumaczyli,że jest post, bo to przed świętami wypadało.....i koniec gadania było......wić 30 zrób córci taką imprezke,żeby swoim dzieciom opowiadala, jaką to super mamę ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no żartuję z tą knajpą, ale rzeczywiście u nas taka moda ... tyle że w domu też jej pewnie nie upilnuję... a ponieważ u mnie aż tylu imprez się nie robi to ja nawet lubię raz na jakiś czas w kuchni posiedzieć ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia super mamę to ona wie,że ma........nawet teraz jak na studia pojechała to bardzo to ceni,wogóle to miłe dziecko.......no bo tak teraz to na tą 18-tkę to już nawet kupić nie wiadomo co,a tak będzie co wspominać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka, aty na allegro zaglądasz? wejdz na tę stronke i pooglądaj ciuszki dla córci........nie wiem czy rozmiarowo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest taka moda na imprezy w knajpach, że w domu to wręcz obciach. jest jedna taka , gdzie można w tygodniu ją wynając i będzie imprezką zamknięta i wtedy przynajmniej glowa spokojna, ze łlobuzy czegoś nie narozrabiają . Ja oprócz tej 18-tki też mam pieska - 6,5 letnią suczkę, ukochane moje stworzonko co to potrzebuje sie tulić bez końca ( spi oczywiście ze mną ). Mam też zółwia wodnego - który waży ponad 1 kg . Aha i mam na imię Alicja ... Męża brak , narzeczonego też, ale wiosna i serce gorące, ja jestem z 16 kwietnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie to na allegro ogladalam tylko zabawki ogrodowe bo chce jej zrobic plac zabaw w ogrodzie :) sory za chwilowy brak polskiej czcionki ale wlasnie pomalowalam pazurki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do allegro to sama nie wiem, chyba jestem jakas staroswiecka, ja to musze przynajmniej pomacac a tu nie nie mozna i jakos sie boje ze mnie oszukaja, chociaz to chyba malo prawdopodobne... ale takie jakies leki mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 wcale nie wątpie ,że wspanialą mamą jesteś.......chyba sie nie pogniewałaś:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra ja to mam 3 psy, ktore nie spia ze mna i kota ktory za to spi na mnie (razem z moim dziecieciem ...) :) zara wleze na te stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka ta pani co ci link do niej dałam, to sprawdzona firma...tylko u niej kupuje.bardzo dobry kontakt z nią jest...bez obaw......ale spoko, nie każdy musi to lubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilę ale mam jakiś taki wieczór milczący i gadka mi się nie klei, że jak mnie nie rozweselicie to spadam do wyra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie ze nie lubie tylko nigdy jeszcze nie zamawialam na allegro i stad moje obawy. Wczesniej tez nigdy nie udzielalam sie na zadnym forum i serce o malo mi nie wyskoczylo jak wyslalam pierwsza wypowiedz a teraz prosze jak mi dobrze idzie :P obejrze zwlaszcza portki bo moja corka to lump w spodniach o zainteresowaniach typowo meskich :D teraz ma radoche bo robia nam ulice i przez caly dzien moglaby wisiec na oknie i ogladac te kopary i inny sprzet. Mi to nawet nie przeszkadza bo tacy mili mlodzi panowie tu pracuja ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlaczego na Boga w tej tv zakichanej nie zapodają nic inteligentnego, debili z nas robią? oj chyba nie bedę wam psuć humorków i sobie pójdeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×