Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

O i znowu mazury :) Znowu ziomalka .Mozesz napisac skad jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam w domu siedzieć,a znowu mnie nosiło,maski,i wszystko, i tak się stało,że na grillu siedziałam z zombiasami......ja młoda i śliczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i masz babo placek,znowu sama piszę,a 11 znowu dym z faja zostawiła i poszła,a nowa koleżanka zaniemówiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zazdroszcze Ci ....Nie lubie sama w domu siedziec . Choc dzis malo bylam sama przez biedaczke moja ale to byla \"niesamotnosc\" przygniatajaca strasznie . Co jutro? Ciekawe czy pogoda dopisze ...Nie lubie takich hustawek pogodowych ...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz baranko zaczelam czytac topik zdradzonych .Chcialam jakas rade znalezc ,ale tylko sie denerwuje .Boze co sie dzieje na tym swiecie !Wlosy deba staja normalnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo mato swinta kochana jedyna //// A co ja zrobilam ??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu to ja mało byłam,a jutro,nie wiem.....zobaczymy jutro,ja planować nie bardzo lubię,raczej spontan....a ja też tunikę bym kupiła,ale wszystki siksy latają,a ja co dzidzia-piernik,z tyłu liceum z przodu muzeum.........ups.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam baranki kofane!!!🖐️.............nie mogłam sie doczekać aż mój ślubny do pracy sie zwinie.......narszecie moge posiedzieć przy kompie.....z wami:-D witam noego baranka bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i nagadala :D:D:D:D:D:D Gdzie te ladne tuniki mozna dostac .Ale takie w rozsadnej cenie .U mnie w tym grajdole same jakies kuse bzdzinki wisza co to pepka nie mozna zakryc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Madziula 🖐️ Wiesz baranko Ty moja kochana ,sytuacja jest wyjatkowa ze tak powiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 myśle że możemy 11 wybaczyć te inne topiki.....bo kobitka ma nie lada problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny to na allegro nie kupuję,ja to lubię macnąc,założyć,powidziwiać,pomarudzić,a i najważniejsze odpowiedż,czy nie mogę bez tego żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ta moja sasiadka bidna to taka sytuacja nieciekawa. Kurcze tylko ze z nia jeszcze nie da sie rozmawiac . Prowadzi monolog i placze. Moze to jest potrzebne ...... Ja to zwariuje kiedy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje dużo na allegro dla maluchów, mam swoje dwie ulubione sprzedawczyni..........dla siebie też pare ciuszków wybrałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 a może do psychologa idz z tą swoją sąsiadką?.to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro ma być pięknie.........gorąco.........chyba będę się opalać.po kościółku oczywiście........i pysznym obiadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że zapytam, bo może mi coś umknęło, ale co na to wszystko ten patafian mąż zdrajca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm napewno pomaga tyle tylko ze ja nawet jednego zdania nie moge powiedziec .Ona mowi mowi mowi .W jakims sensie ja robie za psychologa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kasiutka🖐️.........dobre pytanie.......no co na to ten niby mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×