Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

a to szukanie czasem sie marnie kończy jak wypale M. ze mi się z nim nudzi bo mnie nosi np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sensie szanowanym coś odkryć albo miec jakis wyjatkowy talent to chyba o podziw chodzi a nie żeby np, w tv błyszczeć to fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawszę biegnę za swoim szaleństwem!!!!choć przez wiele lat byłam ukrytym smokiem,przyczajonym tygrysem.....ale warto na chwilę odpuścic,żeby póżniej wakczyć o SIEBIE,tak po prostu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też to miałam!!!!!!!stłamszenie,obowiązki domowe,szarzyzna wokól......ble,,,,ble,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po prostu,małe moje własne przyjemnosci....skupienie się na tym jak mi jest,jak ja się czuje,nie problem,zmienić mężą,sztuka....nuczyć się z nim żyć.........ja jednego zmieniłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wina nie lezy w nas my sie cięzko dopasowujemy, popatrz na nasze baranki w większości po przejsciach, czasem mam wyrzuty ze wciąż czegoś szukam zamiast sie cieszyc z tego co mam może to my stwarzamy problemy a nie jestesmy łatwymi partnerkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak powaga wyjechała na maxa!!!!......a marzenia jeśli biegniesz......to.....w zasięgu ręki.....eeeeee......nie będę Cię już dłużej zanudzać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja właśnie myśle,że MY jeteśmy wyjątkowe.....i czapka do dołu tem który spełni nasze oczekiwania,bo sama przyznasz,że życie znami jest bbbbbaaaaaaarrrrrrrdddddzzzzzooooo ciekawe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy Ci życzę,do widzenia,do jutra,miłych spokojnych snów od anki-baranki,wypełninych marzeniami,które się spełniają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.....tak spod serca mi się pisało i od serca,szczerze aż łza w oku śię zakręciła...........baranki,dobranoc i dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z każdym dniem doceniam sie coraz bardziej bo życie stasznie szybko ucieka i szkoda je marnować, nie? będę się żegnac, oczy łzawią szalonych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzień dobry,kawy łyk i......w drogę na spotkanie z nowym dniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj.....barankowo śpi,czy ostro pracuje?a może upał za duży,i pisać się nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę po chałupie pograsować,porządek w szafach zrobić......i pomyśleć........może sobie coś kupić?bo zniektórych rzeczy już wyrosłam.......hi,hi,hi,hi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry słoneczkowo!!! kawka i gazetka ..a teraz do pracy.. Oj baranko jak ja nie lubie robic porzadków w szafach , zakopie sie i nie wiem co wyrzucic a co zostawic ,, i tak więcej mam ciuszków z których wyrosłam ...a byc moze ... przydadza się hihihi;) w sobotę robiłam taki porzadek córcia robiła rewię mody nazbierała sobie ubran od siostry (16 lat róznicy ) i teraz dylemat bo nie wie co ma załozyc,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39
witajcie baranki ! kolejny cieplutki dzionek . jak go przetrwać w pracy? zaczełam od kawki i rogalika nadziewanego toffi . pycha! pozdrowionka cieplutkie dla wszystkich baranków ! milutkiego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim barankom🌻 w ten piękny słoneczny dzionek...........ja już od 7 latam, dzieci do szkoly wyszykowalam,mąż śpi, a ja mam czas dla siebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 i margaretko ładnie sobie w nocy pogadalyście....bardzo ciekawie.....może ja też kiedyś jak 30 będe miala dużo czasu dla siebie, bo na razie jakoś mi to nie idzie.........dom,rodzina i te sprawy.........zazdroszcze ci że masz tak wspaniale podejście do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak kiedys tak elegancko schudlam.. no byłam extra (kope lat temu)..noi w pracy jedna pyta sie mnie \"co Ty zrobiłaś ze tak schudłaś\" a ja mówię ze od rogalików takich jak Ty 39 zajadasz,, a prawda była taka ze jadłam na okrągło chlebek chrupki , bo miałam woreczek zółciowy do wycięcia ,, no ale naprzeciwko banku w którym pracowałam był sklepik z takimi rogalikami i zaczełam jej jesc ... (cholera) i po jakims czasie .. juz więcej nic nie powiem....mozna się domyslić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana dziewuszki nie pijcie następnym razem za dużo bo nic nie zrozumiałam z tego co spłodziłyście wieczorem :D anko baranko opis mnie powalił :D (chociaż nie wiedziałaś do końca do kogo go przypisać :)) strasznie się uśmiałam :D no właśnie a powód mojego nagłego zniknięcia powinien być znany, córka terrorystka się za mną stęskniła i jak to często bywa obudziła się z rykiem i zażądała mojej obecności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×