Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

cześć dziewczyny,po włączeniu planu B okazało się,że ślubnego na lotnisko trzeba zawieżć.......i od rana urwanie głowy,więc śniadania nie było...upału już nie ma nareszcie,można odetchnąć....a no i spokój będę miała do piątku......ale fajnie,luz blues......dziewczyny plama ze śniadaniem.......ale z okazji słomianej wdowy....wieczór...wino,kobiety i...śpiew???zajrzałam na chwilę i biegnę dalej......ściskam mocno!!!!!wieczorem zapraszam.......20???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌻 aniu już nie bede piła tego piwka, bo to okropne w taką pogode chorować, ale dzisiaj już lepiej............aniu nasza kuchareczko :-D.........podaj przepis na te pyszne naleśniczki.......mniam,mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam egzamin i juz dzisiaj nie moge sobie miejsca znalezć........cholerka jak mnie nerwy zrzerają........chciałabym pokazać panu L,że dam rade za pierwszym razem,że potrafie......nie wiem co bedzie sie ze mną jutro działo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooon w końcu udało mi się zasiaść do komputera,, całą noc myslałąm iść do pracy ,, czy nie,,, noi wyszło na tym ze zostałam w domu.. a tu urwanie głowy.. najpierw chciałam zadzwonic do CZDziecka i usprwiedliwić sięze nie przyjadę , a tu okazało się ze Pani Doktor strajkuje a do mnie i innych wysłano telegramy wcześniej... który zresztą do mnie nie dotarł..także uspokoiłam się ze nie mogłam jechac do tej W-wy[kwiatek}.. mojej mamie podskoczyło ciśnienie więc z nią musiałam udac się do lekarza .. co nie było łatwe , gdyz ona jest z warm-mazurskiego inna kasa chorych ale trafiłyśmy na miłą panią doktor...i wszystko dobrze się skończyło Ja pobiegałam trochę i teraz siadłam na chwilę.. zobaczyc co się dzieje u baraniątek.. Aniu ;) :) będziesz musiała mi udzielić wskazówek co do lotniska bo za tydzień syna tam wiozę.. ale to jeszcze czas.... dziś zaszalałam i kupiłam nowe firanki do pokoju.. a mam tyle innych wydatków hahahha Ale napisałąm , zanudzę was hihihi... do później papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha .. madziu jakby Ci tu pomóc??? Nie wiem jak Ciebie pocieszyć... bo stres to straszny... no alee cholerka nie mamy na niego wpływu... BĘDZIE DOBRZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila na kompa......naleśniki robię tak........2 jajka,szklana mleka,szklana wody mineralnej z gazem,oliwa z oliwek11\\3 szklany szczypta soli,łycha cukru,a jeśli pikantne to papryka,pieprz sól,dodaje mąki,ile trzeba...miącham,miącham....i smaże bez smarowania patelni tłuszczem....hi,hi,hi,hi,hi!!!!!!!!bardzo cieniutkie!!!Madzia....no skoro tak marzysz o byciu kierowniczką......to niech się spełni.....abrakadabra...bim sala bim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wiem jak \"odstresować\" madzię przynajmniej dziś wieczorem: musimy ją zagadać dziś wieczorem, żeby nie myślała za wiele o jutrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna latałam w te i we wte i nie mogłam barankowa znalezć!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 pomysł genialny odprowadż syna na pociąg,ja go odbiorę i zawiozę na lotnisko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIU,madziu,madziu,madziu.....koleżanki chciały dać Ci dobre rady!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka-baranka........chwilę będzie matką rodzicielką.....dziecko z kursu na prawo jazdy wróciło....i natychmiast musi wszystko opowiedzieć.......tymczasem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja ,, przedtem komp chodził mi strassssszzzzzzzzznie wolno bo syn cus tu robił.. a ja zamiast coś zrobic przez ten czas to siem wkurzałam... ze nie mogę nic zrobic ..ale obowiązki wzywają mnie jeszcze do kuchni... wzieło mnie trochę na sprzątanie ,, bo te moje dwa młode chłopy tylko wejdą pojedzą i wyjda a garyyyy...??? niby ochłodziło się a ja cała klejąca , ;):( ojjj aniu Ty to masz pomysła hahahha.. o jaka jestes koffana,, madzia pewno srodki uspakające wcina... i nie zajrzy tuu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa.....już śpią!!!!dziewczynki dobrej nocy!!!!bużiaki słodkie!!!!!!do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jesteście wszystkie🌻👄!!!........dzięki bardzo za wsparcie.......już mi troche przeszło.mialam jeszcze dzisiaj jazde i instruktor mnie pochwalil..........stwierdził,że stres mnie mobilizuje............zobaczymy jutro;-).......na pewno dam wam znać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teresko te środki uspakajające to chyba jutro wezme.......hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam,że madzia ma dziś ważny dzień i kochane jak tylko piękne oczęta otworzycie,TRZYMAJCIE kciuki za madzię!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIU..........zdasz kochana!!!!!!!przecież baranice to zdolne kobietki i..............uparte!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czary mary,czary mary..............i.................będziemy świętować nowego pirata drogowego hi,hi,hi,hi,hi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostałym barankom.....milutkiego poranka,południa i popołudnia,do zobaczenia wieczorem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×