Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

ja mam czasami taki nastrój na chodzenie po sklepach.......ale dawno sobie nic nie kupiłam......nie lubie chodzic na zakupy z męzem........gdy on ma sobie cos kupić........tragedia......to sie nie podoba,tamto zły kolor........az w końcu traci ochote na zakupy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulku najepiej coś o czym marzyłaś drobiazg...o którym myślałaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje chłopaki chcą na dzień dziecka po 10 zl :-D.........nie są wymagajace.......hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu ja zawsze swojemu kupuje pod siebie,i tylko umawiam się na wymianę odnośnie rozmiaru...hi,hi,hi,hi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas 2 czerwca w multikinie jest imprezka dla dzieciaczków z radiem eska........napewno tam pójdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie będe musiała uciekać..........jaka kolacyjka.......spacer z pieskiem ............i jak mi sie uda to jeszcze wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu,trzymaj się dzielnie,ja padam....ściskam mocno,śpij dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam............dobrej nocki wszystkim barankom......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam baranki w barankowie......ja jak zwykle biegnąc witam i zmykam kolejny dzień na maxa wypełniony,zajęcia od rana do wieczora......bieganie,bieganie....fajnie,że jutro sobota.....hi,hi,hi,hi!!!!!imieniny kota!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja jestem... mona nas odnalazła.. madzia👄🌼 aniu Ty frygo jedna... inne baraniatka , kasiutka i madzia i wsi.. wsie ..pozdrawiam Was Dziś ze starszym synem mamy zakończenie roku poza miastem piffko i kiełbaski z grilla nie mam z kim wychodzisc to chociaz z dziećmi z jednym na piwo a z drugim na lody.. Wczoraj byłam z Panem Baranem na kawie soku pomidorowym i herbatce,, czas miło upływał 4 godziny tak szybko minęły , było bardzo przyjemnie a zastanawiałam się jak dogadam się z osobnikiem spod tego samego znaku ...będe miała z kim na dancing wyskoczyc , bo on lubi tanczyć.. Noi było wesoło i przyjemnie... miłego dzionka dziewczynki , ja tu pisze a szef siedzi przy swoim kompie i cały czas cuś gada....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piękny dzionek🌻 mona jak miło że nas odwiedziłaś :-)........mam nadzieje,że zabawisz u nas troche dłużej:-) wieczorem zjadłam cale opakowanie ptasiego mleczka :-p i czułam sie super...............ale teraz mam wyrzuty sumienia......od samego rana na steper wlazłam, a popołudniu na rower......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przelatuje........teresko nie ma to jak spotkanie z panem baranem........bardzo miło....madzia ptasie mleczko spoko.......margaretka milutko....zajrzę po 21.....ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretko co za mila niespodzianka:-).....jak twoja alergia?......jauz lepiej się czujesz?..............jak zwykle wszystkie baranice zalatane :-).........wpadne pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki 🌼 daję znak że żyję, ale na razie z wami nie posiedzę :( mam pilne zlecenie i siedzę dniami i prawie nocami przy kompie z zuzą na plecach. Wrócę najszybciej jak się da 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasiutka🌻.........biedactwo tylko sie nie przepracuj.......... i szybko wracaj do nas:-)........... teresko wróciłas już z tego piffka :classic_cool:.......poopowiadaj jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mona to pojawia sie i znika.........ale fajnie że nie zapomniała:-).............CZESC MONA 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka jeżeli twój mały terrorysta ze mną zostanie, to ją podrzuć :-)........chętnie sie nią zaopikuje, a ty będziesz miala więcej czasu na skończenie zlecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostały kaske i chciały na kolacje do mc donalda, a jutro do multikina...........cały dzień ich nie było,latały na dworze, a ja sama jak palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×