Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

właściwie kochane moje,ja zbiorę drobiazgi i zabiorę na tydzień.......pt.jak przetrwać u anki-baranki?i obiecuje Wam,że dzieci grzeczniutki aniołki do Was wrócą........hi,hi,hi,hi,hi,hi..........super niania w akcji!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu te naleśniki z tym serkiem i polewą malinową to jak robisz........tzn kiedy dodajesz ten serek i polewe......zawijasz jakoś te naleśniki:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no madzia to czas dla siebie miałaś........a życzenia dostałaś?bo mój ex...też mi składa,traktuje mnie też jak dziecko....hi,hi,hi,hi,hi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak anulka dużo czasu........nawet za dużo.........troche pokręciłam sie po chałupce.poprałam,poprasowałam .........i wyleniuchowalam za wszystkie czasy.......hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu,smażę naleśniki,smaruje serkiem waniliowym danon,polewam polewą......a teraz to truskawkowa na czasie...sama wiesz truskawy rozgniecione z odrobiną cukru.....a moje dziecko to uwielbiało kiedyś makaron z polewą,a wtedy to trochę śmietanki do polewy........mniam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w poniedziałek.....pana L cały dzień nie bedzie i wtedy będe się relaksować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz mniej nas zostało na topiku........ty aniu, kasiutka, tereska, chorowita margaretka i ja.............a reszta?......halo baranki gdzie wasz zapał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia,bo ja nie lubię w kuchni siedzieć,więć wymyślam dania szybki e i proste,ale zamiast danona też świetny serek zmieszany z cukrem i z odrobiną cukru waniliowego....a u mnie to wygląda tak.....stawiam talerz z naleśnikami,miskę z serem,miskę z polewą..i każdy sam sobie nakłada....fajnie a każdy sam decyduje ile czego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj chlopakom biszkopt z galaretką i truskawami upieklam..........i już nie ma................aula ale ty maz fajne te pomysly na szybkie dania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas przeceny się już zaczęly.....niektórzy to na 50% już zjechali.....a wdomach centrum to przez weeend 70%....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tłusto nie gotuje...hi,hi,hi,hi!!!!bo wszyscy na diecie........niby!!!!a wchłaniają wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie tłustych potraw.........za to moja teściowa..........sos tak gęsty robi,że łyżka aż stoi.......mąka kilogramami i tłusta śmietana litrami.....jak tam jade to nigdy nie jem , bo pózniej choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula skarbie......musze na jakiś czas cie opuścić i panu L kolacyjke uszykować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulku ja też idę mój już z lotniska jedzie,więc będzie potrzebował słuchacza,tak więc i ja zmykam....ja też nie oglądam......ale szósta edycja.....to już wielka przesada!!śpij dobrze,do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze mi się przypomniało,moja teściowa takie paskudztwa potrafi zrobić,w myśl maksymy jak z dobrych produktów mega obrzydlistwo zrobić.................a jej mąż i syn taką maksymę mieli......UWAGA!!!!!!!nie sztuka ugotować,sztuka zjeść co ugotowane......hi,hi,hi,hi,hi,hi,hi!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,spadam w odmęty rodziny.............a jutro poziom rodziny MAKSYMALNY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem... kicham nadal ale zawsze po dwóch pierwszych dniach walki oganizm zawsze lepiej to znosi i głowa nie pęka...a na początku to tak wyglądam że nigdy nawet do pracy nie dałam rady iść... za ddługo sobie nie wypoczęłam choć raz padłam już o 9 razem z małym, a na drugi dzień stoczyłam walkę z bankiem, no tak mnie wkurzyli że k...y szły, ale ze mną nie tak łatwo...no tak nienawidzę nieodpowiedzialnej pacy i biurokracji, której nie potrafią wyjaśnić no szkoda gadać...a jak mi mówia białe to szarego nie zniese! a potem internet całkowicie zastrajkował nie wiedzieć czemu więc dostepu nie miałam do was! a tak w ogóle to wszystkim dzieciaczkom :D duża buzka i nie łobuzować tylko sie całować-no! I serce się raduje bo.........czerwiec=remoncik hip hip hura! ale już mniej sie raduje bo mam dziś rocznicę ślubu i powiem wam skrycie że coś to wszytko nie idzie tak jakby sie chciało. dostałam niby standardowo moje slubne ukochane storczyki ale w sercach...oj coś gryzie... To tyle jutro zakupy i żałuję że to żarcie a nie wizyta w ikei której tez nie mam a takie duże miasto i słychać o niej od lat buuu udanego weekendu, tez jutro robię naleśniki ale z jabłuszkiem a na wierzchu smietanka z cynamonkiem albo przyprawą do jabłecznika -pięknieee pachnie gożdzikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! WITAM dziewczynki weekendowo.. Na pikniku bawiłam się do 0:30, piffko , karkóweczka , kaszaneczka i inne specjały hihihi. wódeczka tance na świezym powietrzu,, z młodzieżą mnoi co niektórymi rodzicami.. składaliśmy sie po 10 zł i tak mówimy ze damy jeszcze po te 10 zł to do końcas lata nie wracamy do domu... no ale trzeba było wczesniej studniówke zorganizować(z nadwyżki taka impreza) O 6tej rano pobudka bo kolega syna musiał juz jechać i na dworzec zawiozłam a główka bolała , nigdy w sobote tak nie wstaję SZOK!!! ale przy okazji juz po zakupach rannych ,, dziś idę z dzieckiem mniejszym na jakoms imprezka ale chłodno dzis..ijeszcze trochę poksłuje .. A u mnie codziennie rano w obiad i na kolację truskawy z makaronem , cukrem i smietanką, albo naleśniki ,, a przy większym zapale to nawet pierogi...ale to juz wyjątkowo.. Miłego dzionka i wypoczynku w sobotę,,, będe później.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×