Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

ja kochane wszystko dla Was,nie ma problemu,umówimy się ja pracę do Was dostosuje....i będzie naprawdę fajnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a manufaktura to tak jakby moje dziecko, bo tłumaczyłam całą dokumentację... ale było roboty... ale miło wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki ja już się pożegnam, bo jak zwykle nie wiem, jaka noc przede mną... mam nadzieję jednak, że zuza w końcu nauczy się spać ... może zasypiając będę się zastanawiać nad wyjazdem do warszawy... buziaki 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę jutro wyglądać chcę dobrze....dziewczynki śpijcie dobrze!!!!!!!kawka,jutro,ploteczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wrażenia jeszcze nie spie bo jak sie na cos napale to juz bym na dworzec leciała...ale tak sobie mysle jakieś pakunki i ja sama w pociągu...boję sie tych wszytkich no wiecie...brrr, to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki🌼.........z pracy wrociłam....prysznic wzięłam i przywitac sie z wami jak najszybciej przybiegłam:-D....... bardzo dużo stronek nastukałyście, ale wszystko dokładnie przeczytałam......... o i nowa koleżanke mamy........wiatam serdecznie agnieszko🌻.......a skąd pochodzisz?.............miałam racje,że kasiutka nam sie przepracuje:-O i teraz cięzko jej wrócić do rzeczywistości:-p..........no dobra laseczki......troche sie prześpie,ale pozniej zajrze,mam nadzieje,że będziecie 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌼 ale jestem niewyspana! tym razem zuza spała a ja się wierciłam. Też tak mam że jak już się na coś brzydko mówiąc napalę, to koniec, może to ta wawa spędzała mi sen z powiek :) jak już zasnęłam to śniło mi się że madzia do mnie przyjechała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czołem..... a znowu wcześnie wstałam,i grasowałam po domu..... mnie też nosi jak cholera,trzeba by coś porobić... może gdzieś pojechać? a teraz w kolejce stoję po kręcone włosy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny....czy wasz mąż też ma głupawkę jak jest niedzielę....bo mój to...dostaje świra jak siedzi w domu....a najlepiej jak mu wymyślę jakieś zajęcie.....normalnie jakk dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja...........wyspana, wypoczeta:-) i gotowa na to co przyniesie dzionek:-p..........kasiutka nie ma najmniejszego problemu, jak zdam to cholerne prawko, to wpadne:-D...........aniu a co do męża,to mój pracuje tak jak ja,więc nie mamy wspólnych wolnych dni i jedną soote i niedziele w miesiącu wolną, takze nie jest az tak zle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki... już po imprezie,bardzo fajnie było,jedzenie pycha!restauracja taki styl przedwojenny dworek,jedzenie polskie.....schaby,pasztety,sałatki jarzynowe,ziemniaczana,śledzie,świeże warzywa na przystawkę,a na początek kieliszek szampan.... i to wszystko serwowane na stole.. a potem szwedzki stół.. wybór z dwóch zup... i trzy główne dania...ryba sola,polędwiczki wieprzowe,wołowina,warzywa gotowane,zieniaki,warzywa z grilla,ryż... desery też do stołu,kawy,herbaty,a i wino czerwone.. fajnie.......bo po pierwsze,każdy jadł ile chciał i co chciał i kiedy chciał...... super wnętrze,bardzo miła obsługa.... spotkaliśmy się o 13 a o 16.30 się rozeszliśmy hi,hi,hi,hi!!!!!i to też było fajne.... córka szczęśliwa.........goście też.. jednym słowem...było ekstra!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko przeszczęśliwe pieniądze zbierało.......hi,hi,hi,hi!!!!! a goście hojni byli!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie ja naprawdę nie piszę tak......c mi samo dodaje!!!!!!!!miałam na myśli kasy nie żałowali!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
relacje zdałam z imprezy......moje drogie koleżanki jak się zdecydujecie na przyjazd do wawy.....na anki-baranki imieniny,też możemy świętować uroczyście hi,hi,hi,hi,hi,hi!!!!!!!!serdecznie zapraszam,pomyślcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres zimowy trzeba przetrwac
W okresie zimowym na przełomie grudnia i stycznia psie suki mają ciekę i trą tyłkami po dywanach zostawiając na nich środek smarny lepszy od oleju SCHELL HELIX który maksymalnie zmniejsza tarcie pomiędzy dywanem a dupą suki. Na ten smar reagują psiory i tak jak w przypadku mojego 3 letniego WODOŁAZA o imieniu KALI staje się uciążliwe ponieważ mój pies siorpie na dywan smarem który kapie mu z rynny po kłakach które mu zwisają do samego dywanu. Aby temu zapobiec obcięłam mu je i wygoliłam mu sztyce jednak podczas golenia gdy trzymałam psi komin ściśnięty w ręce aby zgolić kłaki z pniaka pies zaczął szybko suwać tyłkiem do mojej zaciśniętej dłoni aż po kilkunastu suwach prysnął z jego kranu środek zmniejszający tarcie podobny do oleju schell helix hexalajn powodując że tarcie między moją ręką a psim pilotem było maksymalnie małe przez co pies mógł swobodnie wsuwać i wysuwać parówkę z mojej garści aż do czasu gdy stała się mocno czerwona i nabrzmiała a pies zaczął mocno sapać i wytrzeszczać oczy do tego stopnia że było widać same białka a z jego pyska ciekła ślina zwisając glutami do samej ziemi. Po tym wszystkim pies odskoczył i zostawił miją reke całą w smarze który miał zapach kiszonej kapusty zmieszanej z kiszonymi ogórkami oraz śledziami w occie i wędzoną baraniną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie Aniu zorganizowałaś uroczystośc... naprawdę , jedzenia w brud zadnego pichccenia i sprzątania... goscie poszli ..a wdomu to wiadomo trzebabyłoby jeszcze siedzieć nie mam czasu przeczytac .. natworzyłyscie stronek od wczoraj.. i nie jestem zabardzo w temacie ..pozdrawiam was baraneczki idę pooglądać Ranczo..i dziecko do szkoły na jutro przygotowac..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zyczę milego dnia i duzo energii bo pogoda smetna przynajmniej u mnie a co do obchodzenia Anny to tak ma na imie moja mama i wyprawia razem z urodzinami ktore sa dwa dni wczesniej takze ja bym aniu nie dala rady... i sory ze ciagle zjadam zmiekczenia, ale duzo pisze do kolezanki do stanow i musze bez tych znakow i weszlo mi to w nawyk...to papatki do wieczorka p.s. film byl super 👄 [🌼 lece na spotkanie z facetem od remontów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zyczę milego dnia i duzo energii bo pogoda smetna przynajmniej u mnie a co do obchodzenia Anny to tak ma na imie moja mama i wyprawia razem z urodzinami ktore sa dwa dni wczesniej takze ja bym aniu nie dala rady... i sory ze ciagle zjadam zmiekczenia, ale duzo pisze do kolezanki do stanow i musze bez tych znakow i weszlo mi to w nawyk...to papatki do wieczorka p.s. film byl super 👄 [🌼 lece na spotkanie z facetem od remontów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×