Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

madziulku wiemy i strasznie się cieszymy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taki szczęści o d Ciebie bije,że aż komp zbaraniał........hi,hi,hi,hi!!!!! na chwilę wyskoczę,jadę po dziecko,i....szybko wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisałam sie dzisiaj na przedstawiciela providentu....... nowe wyzwanie przede mną ........zobaczymy jak mi pójdzie.........wponiedziałek mam szkolenie...........zawsze jakieś doświadczenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka.........zaraz do pracy musze się szykować.......i nie posiedze z wami :-(..........trzeba rozejrzeć sie za nową pracą..............mam już dosyć tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,madziu,a kto tu o sprawiedliwości mówi.... i będziesz kasę ludziom pożyczać..... a co na kolacje? a dzieci z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieciw coś moje drogie koleżanki na temat miejscowości podczele-kołobrzeg?..........wysylam tam moje dzieci na kolonie z caritasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje chlebek z twarożkiem,rzodkiewka i ogóreczkiem.......a ślubny koło 22 już b,edzie, także spoko........obical,że bedzie \"grzeczny\" na tych regatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw będe się uczyc i zobacze dokładnie jak to wygląda i może zdąbęde doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej........hi,hi,hi......jak ładnie to brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie pyszności.......i jeszcze podane o miejscowości nic nie wiem sprzedaż bezpośrednia ciężka sprawa........ no i ten bandycki procent.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt.....procent bandycki, ale ludziska biora kredyty.........dam rade........wkońcu baran jestem i tak szybko się nie poddaje:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :):) witaj moja krajanko madziu 30 :):) no może prawie krajanko :):) dzięki za miłe przyjęcie. madzia z tego co wyczytałam planujesz podjąć pracę w provident. czy dobrze wyczytalam ?? czy jestes pewna ze tego chcesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no anulka, bardzo mi smutno,bo musze kończyć:-(...........ogromne buziaki dla ciebie aniu, kasiutki,tereski, magaretki i pozostałych baraniątek 😘😘.......kolorowych snów........do jutra........rano was obudze :-D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu znam to , moja przyjaciółka się w to wpakowala. nie dość że będziesz musial na prawde sporo się natyrać aby cokolwiek zarobić ( pamiętaj że nie każdy to splaca, ludzie nawet nie otwierają dzrwi ) to ona jeszcze wylądowala u psychologa, no i oczywiście sprawa znalazla final w sądzie. z tego co wiem to nie jest odosobniony przypadek. ale wiesz, rożnie może być w innych miastach. w każdym razie życzę ci powodzenia ale trzymaj się na baczności i nie daj sobą pomiatać bo tam stosuje się takie praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia a czym się teraz zajmujesz ? jeśli można wiedzieć ? dla czego masz dość tej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz dałaś mi do myślenia........pracuje w firmie produkującej kosmetyki, to nie jest takie złe........ale system pracy......3 zmiany 7 dni w tygodniu po rząd.......świeta nie świeta, mam jedną sobote i niedziele w miesiacu wolną........na doatek moj śluby też tu pracuje, ale na innej zmianie........więc mijamy sie w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony nie mam kiedy sie z panem L pokłócic, bo rzadko się widujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra kochane teraz juz serio sie porzegnam, ale myslami będe z wami:-D.........wpadnijcie jutro troche wszcześniej🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, praca na zmiany nie jest łatwa , ja również pracuję na zmiany , ale jeśli masz stałą pracę to radze się jeszcze dobrze zastanowić , ewentualnie potraktowalabym provident jako pracę dorywczą , ale nie taką z której chcesz się utrzymać. no ale oczywiście decyzja nalezy do was :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×