Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Gość barnek30
po dwóch rozmowach telefonicznych,w czasie kórych pan krawiec z małżonką usiłowali mnie przekonać,że i owszem,ale ciuchy to ja już dawno odebrałam........i za każdym razem mówili,że mieszkanie już sto razy przeglądali......na nic moje zapewnienia! w końcu ja już nie wytrzymałam,i powiedziałam,że w takim razie,musimy to jakoś rozwiązać.....może przy pomocy policji......i rozłączyłam się............byłam tak wściekła nie macie pojęcia,wielka klucha w gardle...i kurde łzy w oczach.....a ja mam pamięć fotograficzną....i dobrze wiem gdzie co kładę lub zostawiam....a tu poczułam się jak wariatka........która ma jakieś omamy......nie minęlo 5 min.telefon..................ciuchy się znalazły!!!!!!!!!!cholera jasna czary!!!!!!!!rozstroiłam się na maxa,i ze złości 2 babeczki z budyniem zeżarłam!!!!!!!!i co tu myśleć w tym momencie o tych ludziach??? napewno ja po te ciuchy nie pojadę,nie mam ochoty na nich nigdy patrzeć , w życiu nie chcę widzieć wyslę męża... no ale co mi parę dni popsuli........ straszne:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdyby ktoś mi zgubił moje ulubione rzeczy to ręka noga mózg na ścianie normalnie :O dobrze że ja sama sobie wszystko przerabiam... chociaż niektórych rzeczy do tej pory nie mogę znaleźć, są \"gdzieś\" w domu, ale niektórych od kilku lat nie widziałam... duchy cycuś :O też muszę wejść na stronkę z emotkami bo nie pamiętam wszystkich i czuję się taka ograniczona :P :) aha a zuza pierogi olała :( pozlizywała śmietanę i cukier i dała dyla od stołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja! a ja już chciałam napisać, żebyś może ich trochę nastraszyła :) dobrze że się znalazły, ale ja to bym tam osobiście pojechała, nie podarowałabym sobie, żeby im nie wygarnąć prosto w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :):)madzia to chyba bardzo dobrze że twoj małżonek się nie zgodził, on ma rację, zdarzały się napady i pobicia pracownikó providenta, kiedyś nawet byl o tym program. nie warto ryzykować dla tych paru groszy :):) Baranek 30- ale ci się przytrafiło :):0 sorki , wiem że to dla ciebie nie bylo śmieszne ale trochę się uśmialam , oj widze że czasem trzeba komuś zrobić kurację wstrząsową bo inaczej można się pozbyć kilku wartościowych rzeczy przez czyjąś głupoyę . pozdrawiam wszystkie rogate baranki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazeroni.....powiem szczerze,że historia sama w sobie niebywała,wręcz tragikomiczna........ właściwie oprócz napsutych nerwów moich........to pózniej można ja opowiadać.....jako wręcz niesamowitą..... mnie tylko najbardziej wpieniło,że oni tak byli przekonani o swojej racji!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka,ale w tej sytuacji to po co?żeby słuchać jak Cię przepraszają.........:O:O:O:O po prostu stracili klienta....i tyle,jęzor rozpuszczę i będę opowiadać,historię o parze która bierze odzież jako zakładników.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale na szczęście wszysto dobrze się skończyło:):):):):) no to tyle przygód moich z ciuchami......w dniu dzisiejszym......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to nawet powiem Wam szczerze jakoś ten dzień przeleciał........:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranku :):) a cóż mam ci naskrobać ? :) może o coś zapytać ? nie umiem zbytni się reklamować :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz takie info:ile dzieci ,jak masz na imię,mąż,co robisz,i taki tam to nie chodzi o reklamę tylko tak jesteśmy zawsze ciekawe nowej koleżanki???:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żeby słuchać przeprosin, tylko sobie ulżyć :P (żeby złość przeszła) chociaż w sumie nie wiem, czy oni są tak roztargnieni, że przeoczyli, czy może mieli jakieś niecne zamiary... w drugim przypadku na pewno bym się osobiście pofatygowała, już taka jestem wredota czasami :P (a jeszcze bardziej złośliwa...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mam 34 latka , mój syn ma 12 latek :):od 7 lat wychowuję go sama , jestem po rozwodzie w trybie zaocznym gdyż szanowny tatuś \" gdzieś sie w świecie zapodzial \" :):) dużo pracuję zawodowo, poza tym ucze się zaocznie. hmmm ... cholercia , muszę pomyślec co by tu jeszcze dodać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o...mazeroni to już sporo wiemy,a jak masz na imię.....no z tym tatusiem:O,a co studjujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uparta jestem :D jak nie stosuje polskiej czcionki to znaczy ze mam moje dziecie na rekach :O (ma 2 lata i powinna juz spac :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak będziesz miała problem w kuchni, tzn. nie bedziesz wiedziala co upichcic to wal do ani baranki 30, ona zaraz wyciagnie z rekawa jakis super przepisik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Miło z wami posiedzieć po całym dniu bieganiny, ale jestem dobrej mysli, Fachowcy Aniu dokładni i umieją więcej niż sie spodziewałam zaczynają od poniedziałku liczą robote na miesiąc. I jeszcze sobie pstrykłam zdjęcia do dowodziku i szukałam okien. To tyle u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow !! suuper , na pewno skorzystam , teraz mi link dziala :):) dzięki dziewczynki :) aa, co do nauki to nie studiuję , robię szkołe ekonomiczna , ale teraz żałuję gdyż marzą mi się studia , konkretnie psychologia... no zobacze , może będzie mnie na taki rarytasik stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. tylko teraz pytanie . co ja mam z nimi zrobić ? jak je przenieśc na forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×