Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

cholerka ja się odchudzam i staram się nie myśleć o jedzeniu a mój wiecznie głodny mąż wgapia się w telewizor i snuje wizje, co to on by zjadł :P kurna o tej porze powinien być zakaz gadania o żarciu, także zakaz puszczania reklam o żarciu, zwłaszcza słodyczy! buu :( :( taki tort bezowo-kawowo-orzechowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby tak stworzyć idealny kraj, nie mlekiem i miodem płynacy ale po prosu normalny...dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twój synek śpi? a zdradzisz jego imię? hmm... chciałam to wysłać, ale pojawił się napis, że nie minęła jeszcze minuta od ostatniej wypowiedzi... dziwne, to i tu jakieś ograniczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzam, że odchudzać to się mogą osoby nie lubiące słodyczy, im jest łatwiej, ja po prostu muuuuszę coś słodkiego bo nie dam rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko , dziewczyny , a ja siedzę w pracy i standartowo wcinam pizze , slodyczami się zajadam i mimo to co niktórzy czesto mi dogaduja tekstem na przywitanie \" o booże ! jaka ty chuda jesteś \" cholera , mam tego dośc , jak mam utyć ??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak o nalesnikach rozmawiałyście to polecam nie dolewać wody-to morderstwo...tylko dodać troche smietany Boże jakie pycha i puszyste jak zadne inne i troche proszku do pieczenia, uwielbiam chrupiące krańce a po wodzie są miękkie i na to też pasuja inne serki np: mąż je z czekoladowym ale zrobiłam sobie z waniliowym+ truskawki wg Anii i pyszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synusio to Dawidek. Śpi wymęczony przez babcie i jej czteroletniego sąsiada, rany jak oni razem dokazują tamten to na oszołoma wyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera już nie jedna mi chciala oddac , ale jakoś nici z tego wychodzą :( kurcze tyle się pisze o dietach cud na odchudzanie. a co z dietami na przytycie ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowy o żarciu o tej porze powinny być zakazane!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie znałam jeszcze osoby która by chciała przytyć i nawet tego nie rozumiem!!!!!!!!!!!!!! chciałabym mieć taki problem!!!!!!!!!!!!!! a mi ta cholerna oponka po ciąży nie chce zniknąć :( ale jeśli chodzi o naleśniki to ja jestem straszna, bo jak smażę to potem obżeram te chrupiące \"obwódki\" naleśników a resztę zostawiam dla innych :P gdybym ja miała synka też byłby dawid albo jakub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż nie, moja kuzynka urodziła w marcu synka i dala mu na imię dawid, to ja już chyba nie mogę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi to M. juz daje sam poobgryzać hi, hi A co do imion to wierze w ich znaczenie i nie wybierałam przypadkowo. Bardzo chciałam beniamina-dziecko szczęścia ale mi nakładli do głowy ze dzieciaki bedą na niego wołac benek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka uwierz mi że można :( kiedyś bardzo mocno schudłam ( 12 kilo w ciągu 3 trzech tygodni ) to był bardzo cięzki okres w moim życiu. od tamtej pory przybralam jedynie kilka kologramów i stoję w miejscu. wiesz, to nie jest ładny widok kości wystają niemal w każdym miejscu.ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam tez jakies mniej popularne ale to chyba tylko na moim osiedlu bo jak sie gdzieś rusze to ciągle je słysze a myślała że ameryke odkryła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imion to dalam swojemu synowi na imię Adrian.tak jak ma jego ojciec . pózniej uslyszalam że adriany to niezle gigusie.. no i mam .. cholercia istny tatuś z niego wyrasta , a przecież nie ma z niego wzorców , nie widują się ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja ciebie rozumiem, sama kiedyś tyle schudłam też w tak krótkim czasie i przed ciążą też jeszcze tak wyglądałam, chociaż tego nie zauważałam, mało tego uważałam, że ciągle jestem gruba, ale w ciąży, jak już się przekonałam do jedzenia, choć nie było łatwo, to przytyłam 21 kilo i teraz wolałabym twój problem niż mój... ale nie przejmuj się mną, ja to zawsze byłam walnięta na tym punkcie... mój mąż na przykład jest chudy, ale brzuch ma jak kobitka w 8 miesiącu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeśli chodzi o beniamina, to wiem że R. Gawliński z Wilków nazwał tak syna, innych nie znam. Adriana znam jednego, Dawida jednego, no teraz dwóch (:)) za to gdzie się nie ruszę to słyszę nikola, oliwia, wiktoria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sonia bardzo ładnie! sama bym tak nazwała, no bo zuza to niezbyt oryginalnie, ale jakoś mnie tak rozczulało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , ale co tam , wyglądam jak wyglądam , jak się komuś nie podoba niech nie patrzy, tak ostatnio powiedzialam mojej koleżance ktora notorycznie mi przypomina jaka jestem chuda :D ja już przywykłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a myślałam że moje 21 to już masakra!! bo ja przez całe życie się odchudzałam i nadal to robię zresztą :P i strasznie mi było trudno nauczyć się jeść jak się okazało, że jestem w ciąży, ale jak już się naumiałam, to poszłłoooooo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×