Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

często.....nie....kłopotów ze zdrowiem na stałe nie.... ale mnie się przytrafiają różne dziwne rzeczy..........np.krawiec... jednym słowem.......moje życie to jedna wielka przygoda.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja upały żle, i nie znosze się pocić czego mój organizm chyba nie wie...a potem w kościele po plecach kap-kap aż kiedyś padłam... pisze do was jedna reką drugo trzyma moj Beniaminek ale cos długo to trwa i sie w ten sposó odstresowuję zeby go nie udusic. Odkrylam u niego zmiane smaków. Kaszka bananowa ble, makaron z truskawkami ble a serem owszem czyli zadnych owocow i go oszukuje kupujac róznorodne owoce w sloiczkach i ciach do soku który jet cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moi rodzice pojechali tam gdzie te dywany z kwiatów układaja-zapomniałam nazweę i procesją podeptali tyle pięknej pracy buuu. Chiałąm żeby nam na kemerke coś nagrali ale oni tak sie boja tej nowoczesnosci ze nie pogada się i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego dziecka wszystko jest ble poza lodami :O ja to jej kupuje soki warzywno-jabłkowe lub gruszkowe bo dzięki owocom jest słodki, to też takie małe oszustwo z mojej strony, bo owoce i warzywa są ble, ewentualnie banany zjada ale tylko w hipermarkecie, w domu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niejadki to poważny problem.........człowiek wymyśla,gotuje,a one..........be,be i be!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44- to zamiast książki taka wieczorna lektura hi, hi. Weszłam sobie na jakąś stronkę w celu zrobienia testu na IQ przebrnęłam przez ok. 30 pytań i napis chcesz znać wynik wyślij sms...no zeby cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast pakowac syna dałam się zaprosić na miłą randkę teraz nie wiem kiedy to nadrobię i czytanie i pakowanie... witam nowa barankę balladynę;) narazie dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj aniu!!! Ty uparty baranku nie moge dość na stronę z PKP bo ciąglecos innego robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kawka,herbatka czeka częstujcie się.......już śniadań nie proponuje,bo wszystkie na diecie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dziecko zostało razem z psem u ojca swojego:):):) Matyldzie młodość się przypomniała,i szalała..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hu,hi,hu,hi,hu!!!!!!! a już ojciec dziecka dzwonił.....kiedy będziemy......:D:D:D:D:D:D:D:D wczoraj był griil mięsny, a dzisiaj ryba.... lecę dziewczynki na zakupy,jednym okiem zaglądam...... teresko czekam na info.......... miłego dnia!!!!!!!! a u mnie wczoraj 32 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki kochane🌻............balladyno 🌼.....mam nadzieje,że jak wszystkie tu zebrane bedziesz w naszym towarzystwie czuc sie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenko ja jestem z bydgoszczy, mam dwóch chłopaków (10 i 7)..........mąż i starszy syn to raczki i nic z twojego opisu nie moge im przypiąć...........syn jest bardzo uczuciowy,ale zarazem jakby zimny - twardy.....no i musze ci się przyznac ,że i synuś i mąż charakterki to mają i to identyczne, wic czasami wesoło mam......ale jest spoko do wytrzymania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty kochana teresko , nie możesz tego zrobić.........musisz odwiedzić anke-baranke!!!........taka okazja!!!.........spotkanie w realu w końcu dojdzie do skutku!!!!!!:-D.........teresko tu nie ma co sie zastanawiać🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........acha balladynko może sie na czarno zrobisz, bo tera zto ty wyglądasz jakbyś się złośćiła.........hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też upalny dzionek..chłopaki w domu bo za gorąco ........zimno nie dobrze i ciepło też nie dobrze.......ale są spokojni.........wczoraj już was nie odwiedziłam bo nie miałam sily:-(..........dzisiaj juz lepiej, troche pospałam i na razie jest ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo słonecznie... polatałam od rana wpadłam wziąć prysznic co by poczuć że jeszcze zyje a nie sie stopiłam i biegnę dalej a potem znowu prysznic... 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×