Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

:D :D z samoopalaczami tak bywa, też miałam taką historię, tzn. parę dni nie poprawiałam, a potem założyłam krótką sukienkę i wyszłam z domu. Jak spojrzałam na moje nogi pełne zacieków to z powrotem do domu wściekła się przebrać :D ja na solarium nie mogę bo mam za jasną cerę i od razu mam krostki i piegi mi wyłażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak staruszko- na pewno!!! Kasiutek a jakie informacje sa ci potrzebne co by sie dowiedzieć jakie dziecie mam na podstawie ttwojej książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślę ci mam nadzieję jutro na maila test, który musisz zrobić. Na jego podstawie sprawdzisz jakie masz dziecko. Teraz niestety was opuszczę bo cholera zuza się obudziła. Ostatnio tak ma, od paru dni się znowu budzi wieczorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro ide po kafle do łazienki i lakier do parkietu i jeszcze cuś, ludzie pan remoncik do mnie czasem akim jezykiem mowi ze nie kumam, chyba ze to ze zmeczenia, a dzis bylam w spóldzielni a oni mi ze jak chce byc członkiem to musze zapłacic, no kurka tylko płacic i płacic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez pomału zmykam..........rano trzeba wstac ,bo do laryngologa na kontrole, tam jakies 2 godzinki spędze.........do domu obiad upichcić......pózniej wizyta u ginegologa............a tak wogole to mój brat z anglii jutro przyjezdża:-D........ale i tak was odwiedze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to szybko mija ,,, moze wasze dzieci nie potrzebują az tyle czasu....:):):):):) teraz właśnie jak tak ukladam to wszystko to szok niedawno kupowałam tamtym dziciom jakis ksiązeczki dziecinne , jeszce leza na pólkach razem z maturalnymi pomieszane i policealnymi hahha a przeciez to było tak niedawno... ide dziewczynki spac dziś poszłam spac nad ranem az moja mam mnie okrzyczała a tu następną noc zawalam i winko chyba mnie szybciej ułozy do spania , buziaczki do jutra papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to zostałam sama, to tyz zmykam i co? Gasze światło...👄 a ja własnie od gina wróciłam i cholewcia małe wymrażanko mnie czeka, no niezmiernie sie ciesze... 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wymrazanko dobre ..miałam to robione ohohohoh jeszcze syna na swiecie nie było .i ten sposób był nowością..... i do tej pory mam spokój tak nie kłamiąc 20 lat hahhahaha uciekam pappaaaaaaa💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj !!!!!Teresko jaka Ty aktywna,kawka pyszna,dzięki,ja zaspałam,cholera ,więc kawę w biegu,dziewczynki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia w załatwiniu spraw laski.... kasiutka załatwisz wszystko .. tylko nabiegasz sie ... :):):):) aniu tez zwolnij troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️.........dopiero wrociłam od laryngologa........mam godzinke przerwy i spadam do gina :-)......ale tylko po tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 no to przegląd mam zrobiony, facet co prawda nie podbił dowodu, ale wystawił zaświadczenie że wszystko ok i dał tydzień na załatwienie tabliczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece i ja na angielski a potem do domciu a spac mi się chce nie wiem czy nie usnę w szkole.... buziaczki kobietki ... odpoczynku juz wam zycze po całodniowej bieganinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmar.........byłam u fryzjera bo chciałam się zrobić na blond bustwo i............wyglądam koszmarnie:-O.........pani zamiast całych włosów zrobiła mi tylko 10 centymetrowe odrosty........a reszta to balejaż.........jasny........gdzie nie gdzie mam rudy...........jak ja się w pracy pokaże😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) melduje się z wieczora z piffkiem w rączce :D madzia nie przejmuj się, ja jak przed wielkanocą pofarbowałam sobie włosy to myślałam że z domu nie wyjdę :) jakoś nie ufam fryzjerom tego samochodu tak do końca nie załatwiłam, po prostu mam tydzień a nie jeden dzień na zalatwienie sprawy, no ale do przodu jest :) margaretko wysłałam ci ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×