Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

oooooooooooooooo alw natworzyły... dziewczyny piszcie co uwazacie ,, nigdy nie zanudzacie .. fajnie czyta się jak dłuzej się nie zagląda ,, kawały tez smieszne hahhaa z tą teściową to udany hihihi ja zwsze sie śmieję z kawałów ale nie mam do nich pamięci.. Dzis robiłam gołabki ,, jutro moja siostra z męzem i synem wracają ze szwecji na urlop to przygotowaam im normalne polskie jedzenie i zawiozłam do lodówki zeby mieli obiadzik a sniadanko zjedzą jak zjadą z promu u brata w gdyni... ale zato ja będe teraz miał a fajnie ,,, córcia moja tak uwielbia swoją ciocię ze odlicza godziny do jej przyjazdu,, ja bede miała trochę luziku ;) noi do kogo wyskoczyc choc na chwilkę na kawkę albo grilla albo piwko.. za tydzien przyjeżdza moja córcia z Londynu na urlop króciutki :):):):):) ojj ide spac ... buziaczki dziewczynki noo a ten mój romansik hahah poniekąd zaczął sie od internetu trwa juz ponad rok...ten mój wielbiciel szczerze we mnie zakochany a.. ja kręce nosem... chociaz bardzo go lubie i jak przyjedzie to lubie spędzac z nim czas teraz ja nudze hihihi pa dobranocccccccccc................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :):):):) Szanowne Panie: Podano do stołu sniadanie: kawa,herbata,kakao,czekolada, soki świeże wyciskane,pomarańcz,grapefruit...... szynka z indyka,pasztet z gęsi ze śliwką,szyneczka konserwowa, ser gouda z wielkimi dziurami, ser brie turek light, jogurty, pomidorki koktajlowe,ogóreczki małosolne,rzodkiewka,cebulka ze szczypiorkiem taka młoda, maliny,czereśnie,brzoskwinie.......... kieliszek szampana........... a co czasem możemy spotkać się na wykwintnym śniadaniu :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniasmmmmm ...mniammmmm co za pyszności Aniu nam przygotowałaś....:):):):):) ja teraz zasiadam do biurka i kawki noi pysznego sniadanka (zjadłam jakgodzianke .. zabki hihihihi jakby ktos wszedł w tej chwili i uśmiechnęłabym się hahaaha????)to by było ...... Byłam juz w ZUS-ie... ze zwolnieniem szefa , zajrzałam tez do szkoły syna wyniki maturalne jeszcze nie znane .. bo nie mozna wejsć na stronę internetową są jakies kłopoty...jak zwykle... ale dowiem sie w odpowiednim czasie... 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 a potem odbiorę świadectwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam baranki dobrze ze dzis pogoda troche sensowniejsza i mi tez moze troche przechodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć teresko :D limonek dobrze, że z nami zostałaś :D siadaj do stołu, zobacz jakie pyszności ania przygotowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu sie zachmurzyło... o a teraz słońce wyszło... pewnie cały dzień tak będzie... grunt że mam samochód :D :D :D jak zuza wstanie to jadę po kwiatki, potem po decyzję ws. tabliczki znamionowej, a potem może do tego cholernego warsztatu blacharskiego co to nam ją gdzieś zapodział... a jak bardzo chętnie tam pojadę po nową, niech się teraz oni pomartwią :P po poludniu jak pogoda pozwoli powsadzam kwiatki i kolejny dzien minie.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słoneczka:-) śniadako wyśmienite, wybrałam jogurcik i dorzuciłam płatki fitness.........pogoda też może być,trochę słoneczka,troche chmur, ale najważniejsze,że nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam i zagladam a tu cały czas pusto...........baranice strasznie zajęte..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo ja dzis wczesniej urwałam się z pracy... i zamiast do domku , to podrodze wstąpiłam do fryzjerki.. połaziłam po sklepach.. teraz siadłam dopiero z drugą kawką .. bo jakos wyszło mi z głowy ze nie wypiłam w pracy jak to zwykle robię.. jakos tak duzo mi czasu do poniedziałku hahaha.. czekamy na sistrę , nie moze dojechac z gdyni takie korki na drodze... ale do wieczora moaze zjawi sie ... ide moze ogarne troszke mieszkanko??? 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć...... ja już w domu,a pogoda wyśmienita.....humor dopisuje,właśnie oglądam o roślinach co żrą owady brrrrr......ciekawe czy jakby palec podsunąć to też by zeżarło :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałyście o miasteczku dinozaurów w rogowie..........może jutro sie tam z dzieciami wybierzemy, jak mąż dostanie wolne...........tam są dinozaury naturalnej wielkości!!! , a po drodze o biskupin, żnin i licheń mozna zahaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...hm......hm.....rozmyślania na temat zjeść jagodziankę czy nie zjeść.......iście hamletowskie rozterki.....o a teraz o zestresowanej kapuście...:P:P:P w teleexpresie to jakieś dziwne wiadomości......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×