Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

uff zuza usnęła ... madzia podziwiam cię, jakbym miała teraz wyjść z domu i jechać po męża ... brrr... ale ja o tej porze to już kompletna dętka jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam, jaka dobra kolacyjka... żeby mi tak ktoś zrobił chociażby kanapkę... od razu inaczej by smakowała... ale jak sobie sama nie zrobię to nie bede miala bo mój mąż ma antytalent do pichcenia... chociaż ma to i swoje dobre strony, skoro się odchudzam... nawet mi nieźle idzie... ciekawe jak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !! jestem ... składam podpis i uciekam dzis wczesniej spac, z tym piachem w oczach , wpadłam tez podziękować kasiutce za fotki ,, słodziutka ta zuzia... dobranoc słonka pappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu na razie auto jest dla mnie ok........jezdziła bym tak długo jak to mozliwe........lubie jezdzić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już też sie pożegnam..........jutro mam wreszcie wolne...........ale co robić w taka pogode..........kolorowych snow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiellou..... samotnie pisząca wita WAS :) częstuje kawą,herbatą i płatkami fitness z jogurtem 0% tłuszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłyśmy z Matyldą na spacero-zakupach,i przyjemnie,fajnie.....słońce co prawda za chmurami,wiatr wieje,ale ciepło.....:) ja lubię taką pogodę.... trochę wytchnienia po tej saharze co była :) hi,hi,hi,hi........ja skrobnę dzisiaj parę pisemek i luzik....... a jutro znowu na dyżur :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu dzieki za meila :) :) twoje życzenie jest dla mnie rozkazem :) tylko przypominam, że wcześniej są jeszcze moje (i nie tylko :p ) urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle:( wiem musze sie zebrac bo tak dalej nie moze byc:( ale jakos mi nie idzie i do tego jeszcze taka pogoda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dawno sie tak nie czułam nawet przed rozwodem duzo lepiej mi było na duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest niestety taka, że musisz przez to przejść, pocieszenia i tak ci nic nie dadzą :( wiem po sobie, jak mnie pocieszali to jeszcze bardziej się nad sobą rozczulałam. Niestety teraz mogę powiedzieć, że czas leczy rany, choć na początku ma się ochotę wyć... zaciśnij zęby !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się !! nie daj mu satysfakcji płacząc nawet jeśli tego nie widzi ... uśmiechnij się !! tego kwiatu jest pół światu jak to mówią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po porannej nawałce w pracy chwilę wytchnienia..... kawa i sniadanko pycha👄 Spałam cała noc..i zaspałam hahhaha ale 5 min tylko się spóźniłam;) dziecka nie trzeba budzic teraz do szkoły ..to sama tez nie wiem kiedy pora wstawać , chociaz budziki dzwonią i mój wielbiciel (500km;))niezmordowanie codziennie rano mnie budzi sygnalem i smsem...:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam odkręcić tablice rejestracyjne, ale mi nie wyszło :O ja to chyba prawdziwa blondyna jestem... ale tam nie ma śrub tylko jakby dwa nity z dziurą to jak mam do tego podejść :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem...wyprana emocjonalnie...wczoraj pan remoncik zapil, a cykliniarza mial wpuscic i biedak siedzial 1,5 godziny na schodach ten nie odbira caly dzien, myslimy z jego zona ze moz sie cos stało itd...nerwy, nerwy...az mi wieczorem było niedobrze ze zmęczenia...nie pamietam nawet jak uspiłam malego... zuziulka sliczna i przykro mi kasiutek z tą szarlotką-wszystko przeze mnie bo cie zacheciłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to fajnie móc sie wyzalić...choc moze wam tylko głowe zawracam, kiedyś nie wierzyłam ze mozna miec internetowych przyjaciół a teraz się ciesze że mam gdzie wejść i pogadać-dzięki🌼 mialam isc dzis i go tak opier...ale wstrzymam sie do jutra tak będzie lepiej dla wszystkich...dzis lize rany i chodze jak snieta, rzucalam sie cala noc...o rany... teresko jakis powazny romansik sie skoroił! musisz co rano nowy odcinek napisać to nas na pewno uskrzydli!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 rano tak pieknie było i znowu chmury nadciągaja..........pożegnałam dzis brata,wraca już do anglii..........zrobiłam naleśniczki,ogarnęłam chatke i mam czas na odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×