Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

margaretko w necie .. ja to tylko tu ludzi poznaję,, moja rodzina zbulwersowana , kazdy ma swoje sprawy i zajęcia a ja mam swoje..i jak co do czego to juz ona leci do kompa.. tak mówią .. a ja na to ze tu mam swoich przyjaciól ,,bo z rodziny kazdy w swoją strone się udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od godziny czytam wszystko o odchudzaniu i srodkach różnych, przeleciałam cały internet i tez musze coś zacząć działać...jak czytam efekty i jak innym kilogramy lecą w dół to sie wkurzam bo po zimie mniej jem, cwiczyłam skakałam na skakance ponoć naskuteczniejszym sposobie i nic, niestety odkąd mały piers odstawił mój srodek odchudzajacy przestał istnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja kojarze tylko ciekawa jestem czy przypadkiem jak my tu czy na jakis stronkach od romasików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronki romansikowe to nieee.. tam szukają nie wiedzą czego hahhah pan baran zagadał do mnie na skypa jak był w stanach,, i tak sobie rozmawialiśmy ,,a nie wiedziałam ze on tam na krótko pojechał .... hahaha bo jednego znam co pojechał i nie wrócił....;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio to powiedz panu M.że tak fajnie dał się poznać,że do dzisiaj jego cudną wypowiedż o moim wieku cytuję z WIELKIM zadowoleniem :):):):) a i przecież należy do grona ulubionych :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie pana Pawła musi poznać:):):) widzę,że mieli by o czym porozmawiać:):):):) moja rodzina baaaaaardzo była Was ciekawa,nawet się wystroiła:):),a uwierz rzadko ię to zdarza :Dczekali zwarci gotowi :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nic straconego bo pewnie tam jeszcze kiedys zawitamy, bardzo nam narobiłaś ochoty na tą domotekę (czy jakos tak się to zwie-zapomniałam) i jak wrócilismy zajrzelismy na ich stronkę i jeszcze wiekszego smaka mamy, ale tam to jeszcze więcej czasu chyba trzeba tyle sklepów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko romantyczne ale jak to wszystko zbierze sie do KUPY hahhah to wtedy będzie....jestem gaduła i z każdym zagadam hahah a potem nie wiem jak sie wyplatac ii rózne z tego historie i zabawne iiii niekiedy cięzkie wychodzą...tak ze ... margaretko to nie jest tak fajnie jak sie wydaje...ale przynajmniej nie nudze się ,, teraz dobija sie mój warszawiak bardzo lubie z nim rozmawiac , bo ma przyjemny głos..jest mądry,, pomagał mi z angielskiego,, jak uczyłam sie i tym mnie chyba ujął....chyba kiedys książke napiszę..oczywiście nie z każdym romansuj e....;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Teresko nie wiem ile to trwa ale może warto iść za ciosem? Jedyna prawda zyciowa co mi sie spełnia to...-czytaj stopka!!! Najwyżej sie nie uda, tylko ty sie pewnie o córe martwisz co? a lubia się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak na skype\'a,czyli ze juz sie znaliscie wczesniej? no bo przeciez na skype\'a to musisz dac namiary nie? cholera a może to ja taka glupia jestem ... a moze razem się jakoś zmotywujemy do odchudzania skoro dla każdej to kwestia dużej wagi... no może poza tereską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teresko masz rację :) na Sylwię i pana M. czekam w Domotece:D ja już muszę spać dziewczynki :) śniadanko postaram się przygotować:) po spacerze-zakupach z Matyldą :D:D ściskam mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kombinuję Kasiu jak załatwić receptę na tą meridię co madzia pisała tylko kto ma znajomego lekarza, bo raz ze tak taniej a dwa apteka pewniejsze źródło bo się róznosci naczytałam. Kto ma lekarza znajomego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze swoje dziecie spac ułozyc markotna sie robi za dwa dni przyjezdza jej starsza siostra z Londynu.. ludzie co ja sie teraz mam.. co chwile pyta sie kiedy ona będzie... nie moze usnąć.. a ta i tak przyjedzie dopiero po niedzieli bo jedzie najpierw do swoich przyszłych teściów jak kiedys nimi będą a potem dopiero do mnie,, buziaczki laski... nadrobiłysmy dziś trochę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie boisz się skutków ubocznych? muszę brata zapytać, brat jego dziewczyny jest chyba lekarzem tylko nie wiem jakim. Zapytam jutro bo akurat będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą pod tym względem karmienie piersią było rewelacyjne, ale chudlam... też się pożegram, muszę jeszcze popracować 😭 wproszę się jutro na śniadanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę spróbowac, przemyślałąm na spokojnie i zobaczę, jeśli zaczne a cos sie bedzie działo to odstawię, ale w końcu jest to lek przepisywany przez lekarzy ludziom bardzo otyłym czyli moga mieć dodatkowe obciązenia a ja zdrowa to muszę zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja gaszę światło? buuu... ale fajnie się gadało jak prawie w komplecie byłysmy!!! to dobrej nocki miłe koleżanki 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄Już dawno słonko jest za chmurkami. Ciemność nadchodzi dużymi krokami. Zza ściany słychać ludzkie chrapania. Gwiazdki mrugnęły na przywitanie. Wskakujcie więc do łóżka, aby przyszedł słodki sen. bo jutro czeka wspaniały dzień!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda i ja witamy WAS......... popijając kawę w łóżku ładnie mówimy dzień dobry :D:D:D:D byłyśmy na spacerze hi,hi,hi,hi pani M. to najchętniej by zamieszkała na dworzu......ma te swoje dni..............hi,hi,hi,hi jak w przysłowiu głowa siwieje d..a szaleje.....tak samo ona......na widok psa normalnie głowa się unosi,oczy błyszczą,sylwetka się pręży........myślałby kto nastolatka.....hi,hi,hi :) a to już stare psisko 10 lat skończyła w styczniu......a amory nadal w głowie....... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj już oko się otworzyło o 5.15 :O:O cóż było robić kapota na grzbiet i do parku............... w takie dni to człowiekowi się przypomina jak to fajnie się mieszkało w domu.........wyjście na taras uchylone......i psisko mogło samo wychodzić bez budzenia mnie :O ale co tam :) przecież jestem hiperaktywna anka ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesiennie dziś dziewczęta........ no z tym odchudzaniem to możemy pomyśleć....... w sumie fajnie ;) grupa wsparcia jest!!!! ja meridę 15-tkę brałam......dawno.....i na mnie nie działa :O:O:O:O spać nie mogłam pić mi się chciało...........a jeść dwa razy więcej :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 anula a ty co tak wcześnie .............myślałam,że pierwsza będe i kawkę zrobię, atu proszę taka niespodzianka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×