Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

ahoj!!! opisze troche pierdułek to bedzie co czytac... pół dnia z instrukcją obsługi składalismy stół, ale oczywiście dziura z dziura nie chciały się zejść, a miał byc pożądnie wykonany...juz nie wierze że to jest możliwe, jutro przywioza resztę mebli aż strach pomysleć ile to bedziemy robić...a dziadkowie nad morze pojechali więc mały skutecznie utrudnia, tylko człowiek nerwy traci ile śrubek wsiąkło...:( jeden stól był w czterech pudłach więc kilka mebli...łups...brak miejsca:D idę lulu, jutro jeszcze remoncik-3 dołozy kafli w łazience bo brakło i sprowadzali; i drzwi by dobrze było dopasować bo cuś nie idzie i M. stwierdził ze jak w wychodku miejskim bez drzwi...no tragikomedia...a reszta pudeł czeka na stolarza do przedpokoju...no to se jeszcze poczeka hi,hi 🌻 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 🌻 pogoda barowa :p 🌻............ właśnie wróciłam z rehabilitacji.........najpierw naświetlania, później ćwiczenia na łóżku w jakimś rękawie :(, a na koniec na materacu...........i jestem bardziej połamana niż byłam hi hi hi...........bardzo szybko mi się kark męczy, nie mogę zbyt długo siedzieć bez podpierania głowy, b nie wytrzymuje z bólu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz margaretko 🌻 jakoś wszystko się układa :)...........będzie dobrze zobaczysz, a zdjęcia z przeprowadzki dostalam......nie wyglada tak zle ;) aniu 🌻 musisz opowiedzieć o imprezce :) kasiu 🌻 dostalam tabletki, DZIęKUJE BARDZO z całego ❤️👄...............zaczynam od dzisiaj :):):) teresko🌻 a ty gdzie się podziewasz? czyżby wielbiciel jeszcze w odwiedzinach był? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki Jestem..jestem.. zaglądałam tu trochę sledziłam ale jakos nie miałąm sił zeby cokolwiek napisac, ciągle gdzieś gnałam.. ja juz zaczęłam drugie opakowanie tabletek..waga jak spadła 4 kg tak narazie stoi w miejscu (grille, urodzinowe torty , pifffko) ale nie poddaj e się odmawiam stanowczo sobie przyjemnosci bo muszem byc laska i JUSZSZSZ. Wielbiciel jest jeszcze romantyczny jak zawsze... i nie wiem kiedy ma zamiar sie ewakuowac hahha oczywiscie jest u matki i siostry ale mnie nie daje spokoju... a ja migam sie od spotkan...jak tylko moge.. nie lubię poddawac się meżczyznom za długo byłam sama... A tak to musze poczytac co pisałyscie bo troszeczkę zaniedbałam si e w tej kwestii hahha ale wszystko nadrobię... Jutro wracają moje dziewczyny (córcia i bacia) noi przyjada jeszcze goscie , tak ze będzie jeszcze wesoło .... Musze jeszcze wziąc się załatwianie wizy dla syna tzn..wypełnic tonę formularzy i dzwonic do ambasady amerykanskiej zeby to wszystko ustawic..a nie mam sił czytac tego ,, bo nawet nie mogę zrozumiec o co tam chodzi..a w oczach piach ,musze do okulisty chyba jeszcze..ehhhhh buziaczki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Dziewczynki dobrze ,że już poniedziałek za nami jakoś ciągnął się niemiłosiernie......................... no tak a z drugiej strony co się dziwić............po weekendzie ciężko się zebrać............. a impreza super! koleżanka z lat młodości..............się odezwała niespodziewanie:) kurde i balowaliśmy jak za starych czasów ogólniaka...............;) ucieszyłam się bardzo u niej wszystko ok. niezle sobie radzi :) a to zawsze cieszy,więc humory dobre stresów brak i fajnie tak się spotkać :) więc zostaliśmy na dwa dni, bo pod wawą mieszka i wracać się nie chciało....hi,hi,hi,hi......a gościła nas po królewsku nawet sami mojito sobie kręciliśmy:) Sylwio mieszkanie wygląda fajnie :) ja juteo z rodziną na urlop wyjeżdżam w nocy na 2 tygodnie........ już się cieszę..............choć za Wami tęsknić będę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to posiedzę sobie cichutko i poczytam zaległe stronki :) światła nie gaszę , bo może jeszcze któraś zajrzy :) to do jutra kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu 🌻 witam cię serdecznie :) a główka nie boli bo imprezce:p gdzie na urlopik jedziecie.......daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski szybko się witam i spadam bo zupełnie czasu brak :O remont i pilne zlecenie się nałożyły... no cóż bez ani schudniemy po prostu ;) mieszkanie margaretko śliczniutkie :) i chyba jednak czystsze niż moje poddasze w tej chwili :( 😭 czekam na zdjęcia jak już wszystko będzie na swoim miejscu :) ściskam i całuję 👄 👄 zuzia po raz pierwszy padła o 20 i śpi... cud się zdarzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziś juz wiem gdzie kawka stoi to stawiam...:D i herbatke czerwoną no widzicie wam sie podoba a koleżanka stwierdzila ze nie ma co oglądać bo graciarnia, no bardzo miło... aniu a ty z laktoka (hi,hi) do nas skrobnij czasem... wiecie jak z kawalerki poszlismy na wynajem nasz pies dostawal swira w ogole mu sie nie podobalo. Ostatnio troche siedzialam na forum o duchach i często sie powtarza opinia że psy i dzieci widza i czuja wiecej i lepiej...tamto mieszkanie naprawdę było jakies ciężkie, moja mama zawsze sie kręciła i nie mogla miejsca znależć, jednak na początku co do psa to mysleliśmy że mu ciężko przywyknąć tu nas jednak zadziwił, od razu zaczął sie bawić wesoło, wyczuł atmosfere a jak w niedziele tak na świezo poszedł z M. oddać klucze to nie chciał tam wejść jakby tam nie mieszkał... mam więc nadzieje ze w koncu nam będzie dobrze...i dawidek zaakceptował pokój i ta posciel z Noddym co kiedys kupiłam to był dobry pomysł na nowe miejsce, teraz jak nawet wstanie w nocy to woła Nono i wraca do łóżka, tylko rano steskniony dosypia u mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) kolejny dzień pełen pracy, nie dość że mnie szef pogania, jedno zlecenie goni drugie, to jeszcze ten remont garderoby i te ciuchy walające się wszędzie :( zuza wczoraj nie spała w dzień i zasnęła wieczorem o 20, ja cała w strachu że obudzi się za godzinę i dopiero będą jaja, a ona owszem obudziła się o 22 ale zasnęła znowu i spała do 9 rano :) teraz lata za tatą ze śrubokrętem, bo to mały pomocnik, pewnie jak Dawid :D hmm może taka pościel to rzeczywiście dobry pomysł... ale ja to chyba musiałabym ze shrekiem :D margaretko jak masz jeszcze jakies zdjęcia to ja chętnie obejrze :) wypatrzyłam nawet na jednym psa przewieszonego przez oparcie kanapy :D też chcę zielone ścieny, na korytarzu już mam, ale w jednym pokoju też chcę, będzie się ładnie komponowalo z sosną ściskam i lecę, będę zaglądać 👄 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki 🌻 zmieniłam pracę !!!!!!!! od jutra zaczynam!!!!!!!!!!!!!!! jako przedstawiciel bankowy :).......nic wam nie mówiłam ,żeby nie zapeszać, tak jak z prawkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zmęczona tymi rozmowami........dzisiaj już miałam jedno szkolenie, jutro drugie , a w poniedziałek już test :(.............to tak szybko wszystko leci że aż strach :o, jeszcze dziś musiałam zanieść wypowiedzenia do terazniejszej pracy i sie tłumaczyć;)........ale sie bardzo cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade laski 🌻 trzymajcie kciuki za ten test do jutra🌻 jak dam rade to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretko🌻 ja też chętnie obejrzę zdjecia, bardzo lubię oglądać:) kasiu🌻 dasz rade w końcu ty baran jesteś:) papaśku 🖐️ buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki, no to madziu gratuluje, mam nadzieje ze bedziesz zadowolona, to i mnie moze skrzydel doda:D zdjecia będę pstrykać na pewno... Kasiu tego psiaka co wypatrzyłaś to dostałam od męża bo znalazł identycznego jak nasz Szaguś, normalnie jak żywy i taki mieciutki:D i trzymaj się w tym bałaganie, pociesz sie ze mam gorszy to tak jak bys od razu cały dom remontowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tych zieleni i żółci to jest cała masa.. Dawidek ma jakąś gruszke ale nie cały pokój tylko w połączeniu z lazurem. Fajne takie dziecinne pokoje - kolorowo i odprężająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam się bo zasypali nas dodatkowymi pudłami z meblami, znowu nie widać podłogi:D madziu trzymam kciuki...kasiutka nie przepracuj się...teresko nie gasze swiatła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjj jak dobrze ze nie zgasiłas hahha nie trafiłabym ... dzis wróciły moje dziewczyny,, w domu pełno się zrobiło i weselej,, jednak samej na dłuższą metę to źle.... Jestem trochę do tyłu ..w tym barankowie ale rano wskocze na poczte ,, teraz to usypiam juz ale musiałam tu zajrzec.. nie mam siły wypełniac dokumentów dla syna....tez napisałam mu ze rano tozrobie wpracy,, bo teraz to juz nie ma szans...idę ja raz wczesniej spac...... Ani nalezy sie urlop od sniadan hihihi.. idę lulu... do rana pappapaaaaaaaaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) rany po raz pierwszy mi się zdarzyło, że jestem pierwsza :D no to moja kolej, akurat woda się zagotowała, częstujcie się kawa, herbata czerwona, może też być zielona. Śniadania nie ma bo, jeszcze nie zrobiłam :D no to jakoś poradziliśmy sobie z tym bałaganem, pierwszy etap mamy za sobą. Madziu no gratuluję :D jak będziesz mogła to podziel się wrażeniami no Margaretko widzisz, do odważnych świat należy :D teresko piszesz po północy, że tym razem kładziesz się spać wcześniej, no powaliłaś mnie na łopatki normalnie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierzycie, mama odebrała dzisiaj ten upragniony, tak wyczekiwany dowód rejestracyjny, a samochód jak stal, tak stoi pod domem, bo wysiadł akumulator 😭 😭 😭. A wcale nie jest stary... kur... jutro rano jadę kupić nowy .... co za życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane 🌻 dziś kolejny dzień szkolenia za mną , a na dodatek do starej ;) pracy jeszcze idę na nockę :(........urlop mam dopiero od poniedziałku, ale może zgodza się od jutra? kasiu masz pecha z tym autem, ale problemy na ukończeniu ;) do usłyszenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki potłukła nam się szafka łazienkowa a lustro to 7 lat nieszczęscia!!!!!!!!!!!! czy ja się kiedys uwolnie od pecha????????????? buuuuuuuuuuuuuuuuuu :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×